Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.219
Cevap
99
Favori
846.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokmavı

quote:

Orijinalden alıntı: XRacer

Android için flash olması lazım.Video filan izleyebiliyor musun? (izleseneden filan)

quote:

İki üç hafta sonra kaçak e-mailden falan kitlemesinler cihazı.

kaçak emaille ne alakası var?

Yurt dışından kayıtsız gelen telefonlara mesaj geliyordu tel.kaçak diye.

İyi de bu cihaz telefon değil ki.Yani telefon gibi, sürekli bir ağa bağlı olmak zorunda olan,bu yüzden kaçağı sorun olan bir şey değil.Tek bağlantısı da Wi-Fi zaten. Nerden nasıl kime email gidecek?

Edit : Cihazı inceledim. Süpermiş.iPad'den 98432136498423472934 kat daha iyi. (Fiyat/performans) ama çabuk bozulur mu bu cihazlar? bozulmazsa ben de alabilirim.Kargo dahil 190dı dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRacer -- 29 Temmuz 2010; 14:09:55 >
  • quote:

quote:

quote:

Android için flash olması lazım.Video filan izleyebiliyor musun? (izleseneden filan)

quote:

İyi de bu cihaz telefon değil ki.Yani telefon gibi, sürekli bir ağa bağlı olmak zorunda olan,bu yüzden kaçağı sorun olan bir şey değil.Tek bağlantısı da Wi-Fi zaten. Nerden nasıl kime email gidecek?

Pardon pardon ben öteki Iphone gümrüğe takıldı konusuyla karıştırdım herhalde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Pardon pardon ben öteki Iphone gümrüğe takıldı konusuyla karıştırdım herhalde.

:) Tamam, önemli değil.iPhone takılır zaten gümrüğe bu normal.
    Bu arada önceki mesajı tekrar yazayım.

Cihazı inceledim. Süpermiş.iPad'den 98432136498423472934 kat daha iyi. (Fiyat/performans) ama çabuk bozulur mu bu cihazlar? bozulmazsa ben de alabilirim.Kargo dahil 190dı dimi?
    Yurtdışından hiç ürün almadım bu yüzden alacak olursam rahatsız ederim söyleyeyim
  • Evet ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan K.

quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

Valla benimde hoşuma gitti int. girerim.msne girerim,müzik dinler,film izlerim işimi görür

128 mb. ram ve 600 mhz işlemci ile bunları yapabileceğinden eminmisin?

ben 6630 u pc ye bağlayıp internete girebiliyorsam o niye yapamasın?
  • incelmeyi bekliyoruz.
  • valla benim de alasım geldi, gerçek ipad kullanmak baya güzel bu da kısmen de olsa o tadı verir herhalde
  • noldu gelmedi mi hala şu çakma ipad ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

noldu gelmedi mi hala şu çakma ipad ?

Adam geldi diyo.

Çok acil inceleme bekliyoruz.
  • Takipteyim.
  • İnceleme bekliyoruz!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan.. -- 29 Temmuz 2010; 15:21:47 >
  • hacu milleti meraklandırıp kayboldun ortalıktan, alet fazla sardı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceedim_var

Arkadaşlar birde bu var çok beğendim tipi falan hoşuma gitti androidli fiyatı 200 tl gittigidiyor da var.
     #Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu#

Beyaz alma berbat diyorlar çok takılıyormuş bilgin olsun m001 modeli sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

hacu milleti meraklandırıp kayboldun ortalıktan, alet fazla sardı sanırım

Hangi sitelere giriyorsa artık

Arada bir Dh'ye uğrasın
  • Kameranın hafıza kartı yok yarın gelicekBir tanede çakma ipade almak gerekiyor 8gb alıcam 32gb a kadar hafıza kartı destekliyormuş.İzlessene vs. videolara giremedim flash yüklemek gerekiyor ama uğraşmadım bana youtube olsa yeter onun içinde sağlam olan dnsler lazım.Ancak googlemarketden tudou diye bir uygulama indirdim youtube gibi videoları izlerken takılma yok hızlı birşekilde açıyor şu youtube olayını halletsem bana yeter.

Arkadaşlar cihazdan genel olarak memnunum tavsiye ederim googlemarkete bir girdim ne indirceğimi sasırdım dolu uygulama oyun tema vs. var ve hepside ücretsiz.Cihazın ekranı güzel tek sorun parmakla kullandığında güzel olmuyor tırnak veya dokunmatik ekran kalemleri olduğunda on numara fiyatına göre kesinlikle alınır haftasonu cumartesi video eklicem ona göre sizde karar verirsiniz ancak ben tavsiye ederim.N95 ile çektiğim resimleri koyıcam birazdan
  • merakla bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laidback -- 29 Temmuz 2010; 15:26:24 >
  • çalışmıyor galba kardeş donanım habere girebilseydin bari öyle bozulsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

Kameranın hafıza kartı yok yarın gelicekBir tanede çakma ipade almak gerekiyor 8gb alıcam 32gb a kadar hafıza kartı destekliyormuş.İzlessene vs. videolara giremedim flash yüklemek gerekiyor ama uğraşmadım bana youtube olsa yeter onun içinde sağlam olan dnsler lazım.Ancak googlemarketden tudou diye bir uygulama indirdim youtube gibi videoları izlerken takılma yok hızlı birşekilde açıyor şu youtube olayını halletsem bana yeter.

Arkadaşlar cihazdan genel olarak memnunum tavsiye ederim googlemarkete bir girdim ne indirceğimi sasırdım dolu uygulama oyun tema vs. var ve hepside ücretsiz.Cihazın ekranı güzel tek sorun parmakla kullandığında güzel olmuyor tırnak veya dokunmatik ekran kalemleri olduğunda on numara fiyatına göre kesinlikle alınır haftasonu cumartesi video eklicem ona göre sizde karar verirsiniz ancak ben tavsiye ederim.N95 ile çektiğim resimleri koyıcam birazdan

hayırlı olsun dostum takipli posta olarak geldi özellikle kutusunun yanına bi ufak boyununu anlayabileceğimiz (cep tel olabilir sigara kutusu olabilir) bir cisim koyup çekersen resimleri çok makbule geçer.
  • bunların radyasyon değeri nasıl ki? bu çin çakması telefonlar gibi değildir inşallah
  • Inceleme nerde bır fıkrımız olsaydı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.