Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (661. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.219
Cevap
99
Favori
846.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu fiyata bu ürün alınır mı ne dersiniz ?

Gümrükten geçer heralde hatlı değil sonuçta..

Windows 10 tablet lazım bana :)

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_256039.html
  • Beyler black friday muhabbetine tavsiye var mı?

Chuwi hi8 pro yu kovaliyorum 8.gen islemci var.. Ama cok uygun bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu yararlı olmuş katkı sağlayan herkese teşekkürler.

Benim sorum ise 2 gb ram ve 10 inc lik bir windows tablet olarak ne önerirsiniz. Ekran ips olursa güzel olur.

Bir de takipte olduğum tablet Chuwi Vi10 10.6 inch Android 4.4 + Windows 8.1 Tablet PC. Fiyatı şimdilik 129 dolar. Gümrükte ekstradan vergi öder miyim bu tablete?

Buna benzer daha uygun fiyatlı windows tablet önerisi olan var mı?

Aliexpres mi daha sağlıklı olur yoksa bu site mi? http://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_174921.html

Daha önce çinden hiç alışveriş yapmadım. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Edit: Ekran 9 inç den de başlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuklukaratay -- 2 Aralık 2015; 20:29:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Beyler black friday muhabbetine tavsiye var mı?

Chuwi hi8 pro yu kovaliyorum 8.gen islemci var.. Ama cok uygun bulamadim.

Hocam arayışta olduğumuz ürün hemen hemen aynı. İnşallah bir anlayan arkadaş da el atar konuya ikimizin de işi görülür.

Edit: Az önce fark ettim benim model 10 inç olmasına rağmen sizin 8 inç olanla aynı fiyat. Neden acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuklukaratay -- 2 Aralık 2015; 20:13:43 >
  • http://www.banggood.com/XIAOMI-Mipad-2-16G-Intel-Cherry-Trail-Z8500-Quad-Core-1_84GHz-7_9-Inch-MIUI-OS-Tablet-p-1017544.html

80 bin antutu skoru çinin apple' ı. mobil uygulaması %10 indirim sağlıyor. Bugün siparişi geçtim indirim dahil 187 dolara. Tavsiye ederim. İleride aynı donanımın win10 versiyonu da çıkacak. Yazılımla win 10 a geçilebilir tahminim. Tavsiye ederim.
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu %10 indirim mobil uygulamada çıkmıyor. Acaba bir hesapta 1 kere mi kullanılıyor daha önce kullanmıştım sanırım. Farklı bir telefonda yüklesem mobil uygulamayı indirim gelir mi?
  • TK- kullanıcısına yanıt
    Bir kez diye biliyorum.

• Çin malı NONAME ekranlı bir araç teybi aldık.
    Üretici SD karta yüklü ROM göndermediği için
    daha sonra satıcının bize gönderdiği yazılım
    paketini indirip yüklemeğe çalıştık.
    Yükleme başladı fakat son aşamada sistem
    E:1 parse error uyarısı verip keyCFG ve
    mcuCFG dosyalarını yüklemeden
    kendi kendini kapattı.
    Kapatınca makine kendi kendini Reboot etmediği
    için android menusu ekrana gelmedi.

Sizce sorun nerede?

E:1 parse error ne demektir.

Ürün linki:

Not bu teyp eski kasa Ford fiesta, Mondeo Fiesta
    Transit Kuga Fusion içindir. Aracınız daha yeni ve
    farklı bir modelse bu satıcının başka ürünlerine
    bakmalısınız!

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-HD-1024x600-Android-4-4-4-Car-DVD-for-Ford-Focus-2-Mondeo-Fiesta/32441828866.html

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# #Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# #Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu#
  • Ttem a909 almıştım

16GB hafıza gözüküyor fakat 1 GB anca vardı. Kamera 13 mps diyordu ama baks 3 mps. RAM 3GB idi ama maks 512 MB.

Yani bilmediğiniz markalara bulaşmanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

http://www.banggood.com/XIAOMI-Mipad-2-16G-Intel-Cherry-Trail-Z8500-Quad-Core-1_84GHz-7_9-Inch-MIUI-OS-Tablet-p-1017544.html

80 bin antutu skoru çinin apple' ı. mobil uygulaması %10 indirim sağlıyor. Bugün siparişi geçtim indirim dahil 187 dolara. Tavsiye ederim. İleride aynı donanımın win10 versiyonu da çıkacak. Yazılımla win 10 a geçilebilir tahminim. Tavsiye ederim.
    @balistik81
    Hocam Xiaomi ye bulaştıysanız bu dönemde Allah yardımcınız olsun.
    Muhtemelen bootloader kilitli olacak yada ilk güncelleme de kilitlenecekdir(Kesin değil şuan telefonlarının bootloaderını kilitliyor)
    Dolayısıyla bırakın win10 kurmayı türkçe içeren rom dahi atamayacaksınız.
    Umarım bu söylediklerimin hiç birini yaşamazsınız size tavsiyem ürün gelince kesinlikle güncelleme yapmayın öncelikle romlarını ve unoffical sitesini bir inceleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etahirs -- 6 Şubat 2016; 16:27:37 >
  • etahirs E kullanıcısına yanıt
    Hocam siparişi iptal ettiydim 64 gb win versiyonu stoklara girince bakarım diye. Androidle uğraşmak istemiyorum.

• Bende tablet arayışındayım. Kızım için ve arada kendim kullanmak için alacağım. O yüzden çok büyük ekranlı birşey istemiyorum açıkçası.

Ekran boyutu 8" civarı
    Performansı çok iyi olan
    wifi yeterli 3g 4g tablette işim olmaz (ayrıca sim girişli ürün geçmiyor maalesef buda tercihimde etkili)
    Ekranı her açıdan net görünebilen
    Çift önyüklemeli (windows+android)
    Kamera çok önemli değil göstersin yeter :)

En iyi f/p ürünü nedir acaba. Bütçe olarak 350 lira ayırdım Türkiyede dandik özelliklerde tablete 300-350 lira vereceğime daha iyi performanslı ve kaliteli birşey olsun istiyorum. gözüme kestirdiğim birkaç tablet var ama araştırmaya devam ediyorum.

Önerisi olan varsa önerilere açığım..

Aklimdaki modeller
    Onda v820w
    Chuwi vi8 veya hi8
    Teclast x80hd
    Cube iwork8

Bunlar icinde donanim olarak bana en uygunu onda v820w.. Hdmi var dual boit var vs vs... Ama incelemelerde gordugum kadariyla ips ekrani okadar basarili degil. Burada da cube iwork8 ips ekran olarak muthis duruyor. Cube de de hdmi var ama dual boot olayi yok maalesef.. Chuwi vi8 ile onda v820w da kullanilan ekranlar ayni yedek parca bulunabiliyor.

İnceledikce ortalik karisiyor ama galiba en uygunu yineonda v820w duruyor bakalim. Yine onerisi olan varsa onerilere acigim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wanted007 -- 13 Mart 2016; 12:24:35 >
  • Merhaba arkadaşlar tablet Almatı düşünüyorum da yalnız tableti projeksiyon la yansıtıp tablet üzerinde kalemle işlemler yapmak amacındayim. Yani kısaca matematik öğretmeniyim akıllı tahta yok.
    Chuwi Hi10 Windows 10

http://s.aliexpress.com/FVJVNbyq
    Bu tablette digital kalem alıp kullanabilir miyim acaba? Verimli olur mu?
    Samsung note 10.1 vardı da onu projeksiyona bağlayacak bir kablo bulamadım. Verdim gitti onu da?
    Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

• arkadaşlar bende çinden ultrabook almak istiyorum mac book air inceğilinde kaliteli metalden yapılmış güzel ultrabooklar varmı ?
  • bu tabletlerin ayarlarında legacy mode var mı?
  • arkadaşlar oğlum ve kendimin kullanacağı bir tablet düşünüyorum. tablet dıştan ve bataryası kaliteli olsun istiyorum. teclast onda veya chuwi nin aynı modelleri yaklaşık aynı fiyatlarda.. garanti olmayacağına göre 150 dolara kadar bir tablet düşünüyorum.
    yoksa mipad 2 mi alayım. genelde facebook, basit oyunlar oynayıp, pdf okuyacağım. gazete okuyacağım.
  • merhabalar. elimde hytab ht-017 tablet var. şifresini unutmuş ufaklık, ancak hiçbir şekilde resetlenmiyor recovery moda girmiyor. ses açma + power tuşu işe yaramıyor. ancak ses kısma + power tuşu ile cihaz tamamen açılana kadar beklersem güvenli modda açılıyor.

recovery mod'a girmek için veya cihazı resetlemek için başka ne yapabilirim?
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    Tabletinizi kapatınız.
    Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
    Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
    Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
    Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Nette bunu buldum.İnşAllah işşinize yarar
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.