Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.218
Cevap
99
Favori
846.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

keşke sipariş etmeden bir konu açsaydın. işlemcisi CPU: VIA MW8505 600MHz. bu işlemci ne yazıkki 266 mhz de çalışıyor. ve üzeri ancak oc ile mümkün. sen kullanırken büyük ihtimalle 300 ila 350 mhz arasında kullanacaksın otomatikman ve emin ol internette sörf yapamazsın.

flash içeren sitelerde sorun yaşayacaksın ve günümüzdeki sitelerin büyük çoğunluğu flash içeriyor. özellikle youtube senin için imkansız değil de işkence olacak.

ram ve ya hdd upgrade etmeyi düşünme bile çünkü bildiğin pdalardaki gibi ram ve hdd(flash) borda gömülü geliyor. kamerasının 1.3 mp olması önemli değil çünkü kamerayı kullanabileceğin bir program şu anda yok. yani msnde kameralı konuşmak istersen avcunu yala derim.

cihazda avi filmleri encode etmeden izleyemezsin. bu cihazlardan her ne kadar almayın diye bas bas bağırsamda herkes alıyor. artık bir şekilde cihaz eline geldiğinde test edersin ve beğenmezsen elden çıkartmaya bak acilen.

özet: geçmiş olsun.

Adam haklı beyler.

• geldiğinde hoşuna gitmez satarsan 100 tl'ye ben talibim, şimdiden söyliyim.
  • iPad'in işletim sistemi yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaLqa

quote:

Orijinalden alıntı: akruban

quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

quote:

keşke sipariş etmeden bir konu açsaydın. işlemcisi CPU: VIA MW8505 600MHz. bu işlemci ne yazıkki 266 mhz de çalışıyor. ve üzeri ancak oc ile mümkün. sen kullanırken büyük ihtimalle 300 ila 350 mhz arasında kullanacaksın otomatikman ve emin ol internette sörf yapamazsın.

flash içeren sitelerde sorun yaşayacaksın ve günümüzdeki sitelerin büyük çoğunluğu flash içeriyor. özellikle youtube senin için imkansız değil de işkence olacak.

ram ve ya hdd upgrade etmeyi düşünme bile çünkü bildiğin pdalardaki gibi ram ve hdd(flash) borda gömülü geliyor. kamerasının 1.3 mp olması önemli değil çünkü kamerayı kullanabileceğin bir program şu anda yok. yani msnde kameralı konuşmak istersen avcunu yala derim.

cihazda avi filmleri encode etmeden izleyemezsin. bu cihazlardan her ne kadar almayın diye bas bas bağırsamda herkes alıyor. artık bir şekilde cihaz eline geldiğinde test edersin ve beğenmezsen elden çıkartmaya bak acilen.

Moralimi bozdun hocamAma olsun ben çinlilere güveniyorumAşağıda videosunu ekledim bence güzel birşey gelince ben net bilgi vericem.Yani biraz da yavaş olabilir beklerim sonuçda 190 tl ye alıyorum canavar bekliyemem ki.Gidip bir mp3 e 50-100 tl veriliyor.

Evet cihazda android yüklü aslında almamın nedenlerinden biride bu hızlı olmasına katkı sağlıcağını düşünüyorum.Ayrıca adamlar Türkçe dil desteği bile koymuş

Forumda gergin dakikalar

FORUMDA GERGİN DAKİKALAR

FORUMDA GERGİN DAKİKALAR

ohh be rahatladım içimde kalmıştı

• quote:

çok doğru söylemişsin.

• bari ipod touch alsaydın ne aldığını bilmiş olurdun..ekranı yarısı kadar olurdu sadece..
  • Gümrük sorunuda yokmuş.Heyecanla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lose_your_self

arkadaşlar yurtdışından alışveriş etmek güvenlimi gümrükte takılırsa para iadesi oluyormu? parayı çekip ürünü göndermediklerinde ne yapılabilir bu konuda yardımcı olabilecek varmı

Güvenlidir telefon hariç 150 euronun altında çoğu ürün gümrükden geçer.Parayı çekip ürünü göndermeme gibi birşey olmaz ama olursada paypala bir mesaj ile bunu bildiriyorsunuz paranız iade ediliyor.Hatta söyle bir durum olmuşdu bot almışdım 1 ay bekle gelmedi dedim kesin sorun var hemen şikayetimi bildirdm paypala paramı iade ettiler.Neyse bu olaydan sonra 1 ay daha geçti botlar geldi parada bende kargo şirketi botu başka bir ülkeye göndermiş ordanda bana gelmesi baya uzun sürmüşdü olan satıcıya olmuşdu ancak satıcıya bildirdim kargo geldi ödemesini yeniden yapıyım diye çok sevinmişdi

İphone vardı bende evet güzel ama ekranı ufak,flash açmıyor vs.Ayrıca 190 tl ye sıfır bulamam ikini el 1.nesil bulurum onlarda kim bilir ne haldedir benim büyük bir beklentim yok.Daha önce netbook kullanıyorum 900mhz de kullanıyordum az batarya tüketsin diye evet yavaşdı ancak xp vardı içinde bunda android var ondan dolayı yavaş olucağını tahmin ediyorum ama çokda yavaş olucağını sanmıyorum.

190 tl performanslı birşey zaten beklenilmez.Benim kullanma amacım arada nete girmek,yatakda uzanıp msne girmek,dışarda fotograf çekildiğimizde sd hafıza kartını alıp cihaza atıp tam ekran bakmak,akşam yatakda yatarken birkaç video veya film izlemek,müzik dinlemek vs. bunlarıda yapıcağını düşünüyorum.Varsın yavaş olsun

• 2000 küsür tl vermediğin için tebrik ediyorum..
    Özenti Türk olmaman gurur verici
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

2000 küsür tl vermediğin için tebrik ediyorum..

iphone ipad alan herkez özentimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benisecbeni -- 17 Temmuz 2010; 17:12:09 >
  • quote:

2000 bin tl verecek gücüm olsaydı tabiki ipad alırdım oyunları yeter
  • geldiğinde incelemesini bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: W

Güzel bişeye benziyor ama çin malıysa elinde patlama ihtimali, çabuk bozulma ihtimali olabilir.

Elektronik sans işi bakarsın aldığım gün bozulur bakarsın 5 sene sonra belli olmuyor.Sen Gümüşhanelisin demi

Aynen hocam

OOO hemşerilerim burdaymış :D

Herkes çin malı çabuk bozulur diyor ama bende de bunun gibi bişey var 8 aydır kullanıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

gümrükte sorun çıkartmasın

200 euro ya kadar sorun çıkarmıyor bu 100 euro bile değil sorun çıkması imkansız en kötü ihtimal ana dağıtım merkezine çağırırlar fatura isterler bende pcden çıktısını alır gösteririm.Tahmini 10-15 gün içinde gelir.Gelince yorumumu yazarım

tel sokmuyolar geçmiş olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Zaten ipadıo kadar yüksek fiyata sattıran işletim sistemi ve kusursuz dokunmatik ekranı.Senin aldığın alette bu ikiside yok.Çin malı iphone taklitleri ne kadar berbatsa bu çin malı ipadda o kadar berbattır eminim ki. Keşke 190 tlye bundan alıp iki gün sonra pişman olacağına hayrına ihtiyaç sahiplerine dağıtsaydın bir işe yarardı.Şimdi resmen paranı çöpe attın.Çok eminimki memnun kalmicaksın o dandik dokunmatik ekranda sayfaları sağa sola çekiştire çekiştire bıkıcaksın zaten sayfalar açılırken can çekişicek ne diyim geçmiş olsun.

kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş
  • iyimiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: benisecbeni

quote:

Geçen 3gs ile yeni çıkan iphone4 ün fiyatlarını öğrendim sıfır..
    Özentiyi geç,enayilerde bence..
    Çok özentiyiz çok..Kahve dünyasında masanın üstüne koyacan en fazla :) Hiç çevirme :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ps3man

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

gümrükte sorun çıkartmasın

200 euro ya kadar sorun çıkarmıyor bu 100 euro bile değil sorun çıkması imkansız en kötü ihtimal ana dağıtım merkezine çağırırlar fatura isterler bende pcden çıktısını alır gösteririm.Tahmini 10-15 gün içinde gelir.Gelince yorumumu yazarım

tel sokmuyolar geçmiş olsun dostum

Bu telefon değil arkadaşlar yurtdışından nerdeyse hergün alışveriş yapıyorum belki bu 500 üncü alışverişim oldu gümrük kurallarını biliyorum.Bu ürün gümrükde kalmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benisecbeni

quote:

Geçen 3gs ile yeni çıkan iphone4 ün fiyatlarını öğrendim sıfır..
    Özentiyi geç,enayilerde bence..
    Çok özentiyiz çok..Kahve dünyasında masanın üstüne koyacan en fazla :) Hiç çevirme :)

Hayatımda hiç bir zaman kahve dünyası-starbucks-gloria jeans gibi yerlere gitmedim, telefonumu da hiç bir zaman restorantda barda çıkarıp masanın üzerine koymam koyanada kafa atasım gelir. iphone um için bana bakacak kızda bakmasın zaten. Şu an ihtiyacım olmadığı için iPhone yerine iPod touch kullanıyorum ve onu da yurt dışından getirttim getirtmemin sebebi de özelliklerinin tam olarak bana uyması. Herkez tikiler gibi artislik yapmak için almıyor iPhone u.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.