Şimdi Ara

Edifier MP300 PLUS ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
21.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1998 yılından bu yana ses sistemleri üreten ve özellikle ses kalitesi konusunda oldukça iddialı bir firma olan Edifier'ın dizüstü kullanıcılarını düşünerek geliştirdiği MP300Plus model isimli 2+1 ses sistemi test masamızda.

Bakalım ilk tanışmada tasarımıyla bizleri etkileyen sistem, ses kalitesiyle de aynı etkiyi yaratabilecek mi?

• Fiyatta uygun olsa süper olucak
  • güzel ürün olmuş fiyatı makul olursa iyi satar
    inceleme için teşekkürler.
  • Bu tip seyler hep ilgi cekici olmustur. Özellikle rengi ilgimi cekti. Kirmizi renk bana hos gelen bir renk.
  • Mesut ağabeyin incelemelerine hastayım süper yapıyor, hoşuma gidiyor.Ürüne gelince subwooferın hoş bir görüntüsü var rengide şık birde fiyat iyi oldumu tamamdır.:D
  • tasarımı gerçekten çok şık...
  • bunun zaten bir alt modeli var hepsi burada vss birkaç sitede var ürün elit görünümlü ..kalite bakımından edifier ikitane aldım özellikle subwfr ağır ve sağlam yapıyorlar..ses kaliteside temiz bir ses veriyor almaya değer bence..
  • sağ ve sol çıkışların THD(Total Harmonic Distortion) değerleri çok yüksek geldi.
    bazuka şeklinde bass tasarımı yapmışlar bu iyi bir tercih fakat ebatları itibariyle kulağı gerçek bassa alışmış kişilere çıkan ses oyuncak gibi gelecektir.
    Fiyatıda göz önünde bulundurarak değerlendirilirse başarılı olup olmadığına daha iyi karar verilebilir.
    Tasarım olarak fena değil gibi duruyor.Sadece laptop için değil ipad gibi cihazlara hatta masaüstünde fazla yeri olmayan pc kullanıcıları için bile iyi bir seçim olabilir.
    inceleme için teşekkürler...
  • disco tabiri biraz abartılı olmuş ama dizayn güzel
  • pC'de Sony 5.1 var böyle şeyler beni sarmaz 190w saf buffer toplam 865W xd
  • ipad de kıyak yani ha!
  • mesajım nedense silinmiş

creativden şaşmam diye yazmıştım.
  • @aspirin

Merhaba,

Konuda silinmiş mesajınız bulunmuyor. Yanlış konuya mesaj atmış olabilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • sayın

Mesut Çevik

bu başıma ilkkez gelmedi. bir yerde sorun var sanırım.

üyeyin bölümden bilgilerimi girip mesajı gönder dediğimde mail adresinizi doğru girin gibisinden uyarı hatası veriyor.

sitedeki bazı swf reklamlar siteyi kasıyorlar.

bir gözden geçirmenizi dilerim
  • Dizayn çok hoş gerçekten
  • bence ürün laptop için yapılmış ama kablosuz bağlantısı veya pille çalışmak gibi extrası yok dizaynı güzel ama bence eksikleri bunlar
  • evet bende forum dışından cevap yazamıyorum illada forum portaldan bulmak çok daha kolay ama mail fln istiyo bir el atın
  • mesut abi ocz vertex 2 süper hızlı ssd incelemesini de yaparmısınız
  • Herşey gayet net anlatılmış.teşekkürler güzel bir inceleme oldu.
  • onun yerine jbl on tour tavsiye ederim. oda 6wattlık ses gücüne sahip bunun 10 da biri kadar. harika bir ses kalitesi var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.