- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
kapı barfiksi
126 Cevap29715 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

401 Mesaj
20 Mayıs 2011; 23:08:46 

Arkadaşlar ben bu aleti mekik ve şınav çekmek için düşünüyorum. Mekik ve şınav için görüşleriniz nedir? Özellikle Şınav çekmek için kullanışlımıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 20 Mayıs 2011; 23:09:43 >

Samsung Galaxy S4

Sony 46HX850

3. Nesil Ipad (16 GB WI-FI)

Leica D-Lux 6

1415 Mesaj
21 Mayıs 2011; 2:07:31 

quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

Arkadaşlar ben bu aleti mekik ve şınav çekmek için düşünüyorum. Mekik ve şınav için görüşleriniz nedir? Özellikle Şınav çekmek için kullanışlımıdır?

Ustad Sinav icin is gorur ama mekik icin pek kullanisli degil....

...................بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم...................
!!!!!..............Gerçek hürriyet Hakk'a köleliktir (Hz. Ali R.a)............!!!!!

5 Mesaj
11 Temmuz 2013; 18:01:00 

Bende bu ürünü tavsiye ederim süper kapı barfiksi http://www.spor77.com/index.php?route=product/product&path=54&product_id=57

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır »

832 Mesaj
11 Temmuz 2013; 18:54:51 

[font="Times New Roman"]dün arkdaşım hediye etti "delta" marka. yarım saat önce kurdum denedim. kapı üstündeki çita gibi parçaya biniyor yük, ben 85 kiloyum o bölme koptu kırıldı o güçle demire kafa attık havada
burnum kanadı, başımda bir ağrı ve alnımda bir şişlik var. siz siz olun uzak durun şöyle ürünlerden [/font]

Katılım zamanı: 5 Kasım 2009

1022 Mesaj
11 Temmuz 2013; 19:00:21 

citizen ha gayret çökert şu siteyide şöyle konulardan kurtulak. hortçulara ölüm !!!!!!!!!1

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7698 Mesaj
11 Temmuz 2013; 19:12:12 

Duvara sıkıştırmalı olan modelden daha geçen gün ben düştüm.. Allahtan ayaklarım yere bastı.. Aynı gün tekrar astım..

Ardından ertesi gün eve gelen bir abim koşarak üzerine atladı.. Kafa üstü yere indi.. Beyin kanaması geçiriyordu az daha Acil'e zor yetiştirdik..

Hort olmuş ama söyleyeyim dedim , dikkatli olun..

57 Mesaj
12 Temmuz 2013; 18:30:09 

"Ardından ertesi gün eve gelen bir abim koşarak üzerine atladı" hiçmi düşünemedi onun kayıcagını

Bu mesajda bahsedilenler: Senceru

Sayfa:   <<     1 [3]
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.277