- x
Kulağımı Deldirmek İstiyorum, AMA KARARSIZIM! [Kulağı Delikler Baksın]
51 Cevap5304 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:44:49 

Merhaba DH,

Bu açtığım kaçıncı konu...

Ama bir türlü karar veremiyorum ki.

Bazen bi' geliyor, Tamam diyorum; kesinlikle deldirmeliyim kulağımı. Zaten bana çok yakışır falan...

Sonra da bi' geliyor, İyi güzel de diyorum; gelip geçici bi hevesse hadi? Hadi bi süre sonra pişman olursam...

Bu konuda bana yardımcı olacak tek kişi, kulağı delik birisi.

DH'de de her türlü insan var. Kulağı delik de vardır elbet diyerek sizlerden yardım istiyorum.

Nasıl deldirdiniz? Ben sağlık ocağında deldirmek istiyorum...
Acıdı mı? Yaparken değil de yaptıktan sonra acıdığını duydum.
Ailenize nasıl anlattınız? En büyük problemim bu. Ablam dahil kimse istemiyor...
Günlük hayatta problemleri neler? Bana bir tek Gusül sırasında rahatsızlık verecek diye düşünüyorum. Her gusül sırasında iğne kullanmak gerekiyor...

Sorularım şimdilik bu kadar...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

51 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:46:45 

Kararsızlık yaşıyorsan mıknatıslı küpeler var onlardan takabilirsin.

Uzaklaştırılmış
11 gün cezanın,
6 gün 14 sa. kadarı kaldı.
16 Temmuz 2010; 15:48:06 

yeni deldirmiş sayılırım

acımadı,hatta çok güzel bir kız deldi kıza bakıyordum anlamadım bile
ama delindikten sonra 5 dk falan sızlama yaptı

kuyumcuda deldirdim

hatta 2 kere deldirdim ilk delik 1 hafta sonra küpe değiştirmeyi denerken kapandı üstüne gittim tekrar deldirdim

küpeyi takıp çıkarması çok zor geliyor bana alışamadım ondan çıkarmıyorum hiç sabah çıkarayım dedim takana kadar gözümden yaş geldi

253 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:48:53 

Allah'ın verdiği delikler neyinize yetmiyo (Espri)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2976 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:50:00 

eyiiiiiiiiii kulağı delikler

307 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:50:32 

quote:

Orijinalden alıntı: BrainGeR

seni uzun süredir takip ediyorum akıllı ol..

273 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:51:06 

quote:

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:53:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

yeni deldirmiş sayılırım

acımadı,hatta çok güzel bir kız deldi kıza bakıyordum anlamadım bile
ama delindikten sonra 5 dk falan sızlama yaptı

kuyumcuda deldirdim

hatta 2 kere deldirdim ilk delik 1 hafta sonra küpe değiştirmeyi denerken kapandı üstüne gittim tekrar deldirdim

küpeyi takıp çıkarması çok zor geliyor bana alışamadım ondan çıkarmıyorum hiç sabah çıkarayım dedim takana kadar gözümden yaş geldi

Hıımm... Evet ilk taktıkları küpe oldukça kalın oluyormuş sanırım. O küpeyi takıp çıkarması zor.
Teyzemin kızları gazladı beni. Hatta bugün gidip deldirecektik ama yapamadım ben.

Onlar da 2.'yi deldireceklermiş. Sağlık Ocağı'nda deldirelim daha temiz falan dediler.

Küpeyle oynamak da gerekiyormuş sanırım. Böyle bilgin bilgin konuşuyorum kusura bakma ama, gerçekten baya araştırma yaptım bu konuda.

İlk küpen takılıyken arasıra oynaman gerekiyormuş. Sağa sola döndürmek falan...

Ne kadara deldirdin? 2,5-3 tl bişey sanırım

264 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:53:56 

1) ben sağlık ocağında deldirdim uyuşturdu kadın kremle sonra makineyi koydu ölçtü tak diye yapıştırdı ne bir acı ne bir sızı duydum.
2) hiç acımadı 1 hafta oldu dün çıkardım bi zorlandım biraz çünkü aşamalı oluyor diğerleri gibi değil çıkarttım duş aldım rahat rahat sonra bi daha taktım biraz zorlandım ama en fazla 5 dk uğraştım arka deliği tutturamadım ayarsızım birazda
3) ailem karşı çıkmadığı için deldirdim 18 yaşın altındamısın diye sordu evet diyince ailenin izni gerekiyor dedi ama arkadaşımda vardı yanımda oda biliyor haberleri var dedim kadın deldi hiç sorun çıkarmadan zaten fazla tınlamazlar paraya bakıyorlar nede olsa
4) hiçbir problemi yok kulağında mı değilmi zaten hissetmiyorsun duşa girerkende çıkarıyorsun bu kadar basit hiçbirşey yok yani

ekleme : arkadaşım pardon unutmuşum söylemeyi ilk 1 hafta hiç çıkarma ve oynat küpeyi çevir yani arkasını çevir sonra önünü tut çevir acıtmıyor zaten hergün düzenli olarak yapki çıkarırken yapışmasın küpe rahat rahat çıkarırsın 1 haftada kulağında tut çünkü sağlık ocağında falan steril olduğu için küpe iltihap yapmaz yara geçene kadar 2-3 günde geçer sağlıklı bir bünyen varsa zaten ama sen yinede 1 hafta çıkarma kalsın sonra çıkarırsın tekrar duşa falan giriceğin zaman çıktığında takarsın bu kadar basit kardeşim hadi sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ŀeoп -- 16 Temmuz 2010; 15:57:01 >

ATAM İZİNDEYİZ...! 1881-193∞

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 15:58:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Ŀeoп

1) ben sağlık ocağında deldirdim uyuşturdu kadın kremle sonra makineyi koydu ölçtü tak diye yapıştırdı ne bir acı ne bir sızı duydum.
2) hiç acımadı 1 hafta oldu dün çıkardım bi zorlandım biraz çünkü aşamalı oluyor diğerleri gibi değil çıkarttım duş aldım rahat rahat sonra bi daha taktım biraz zorlandım ama en fazla 5 dk uğraştım arka deliği tutturamadım ayarsızım birazda
3) ailem karşı çıkmadığı için deldirdim 18 yaşın altındamısın diye sordu evet diyince ailenin izni gerekiyor dedi ama arkadaşımda vardı yanımda oda biliyor haberleri var dedim kadın deldi hiç sorun çıkarmadan zaten fazla tınlamazlar paraya bakıyorlar nede olsa
4) hiçbir problemi yok kulağında mı değilmi zaten hissetmiyorsun duşa girerkende çıkarıyorsun bu kadar basit hiçbirşey yok yani

1) Zaten ilk takarken acımıyormuş herhalde. Acısı sonra çıkıyo
2) Ya ben nasıl çıkaracağım bilmiyorum.. Kuzenlerim yardımcı olurlar herhalde
3) Of bak bu kötüymüş işte.. Ben de 18 yaşın 2 altındayım Kuzenimle gideriz birşey demezler inş. Paraya bakıyorlar demişsin de, kaç para ki?
4) İşte sormak istediğim sorulardan biri de buydu. Şimdi malum yaz ayları ve hava sıcak. Dolayısıyla terliyoruz falan ya. Duş meselesi nasıl olacak?
Ben 4 gündür, her gün duş alıyorum. Kulağımı deldirince korkarım ben suyun altına falan giremem valla.. Duşa girerken nasıl çıkarıyordun? Hıfff çok acır...

253 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:00:36 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkMetallica

seni uzun süredir takip ediyorum akıllı ol..

307 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:01:06 

quote:

458 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:01:27 

bugun kulagını deldiren yarın ...

.

264 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:03:07 

quote:

Orijinalden alıntı: -JönTüRk-

1) Zaten ilk takarken acımıyormuş herhalde. Acısı sonra çıkıyo
2) Ya ben nasıl çıkaracağım bilmiyorum.. Kuzenlerim yardımcı olurlar herhalde
3) Of bak bu kötüymüş işte.. Ben de 18 yaşın 2 altındayım Kuzenimle gideriz birşey demezler inş. Paraya bakıyorlar demişsin de, kaç para ki?
4) İşte sormak istediğim sorulardan biri de buydu. Şimdi malum yaz ayları ve hava sıcak. Dolayısıyla terliyoruz falan ya. Duş meselesi nasıl olacak?
Ben 4 gündür, her gün duş alıyorum. Kulağımı deldirince korkarım ben suyun altına falan giremem valla.. Duşa girerken nasıl çıkarıyordun? Hıfff çok acır...

Bak kardeşim şimdi

1) Sonrasında falan acısı çıkmıyor bende ilk defa deldirdim bende ilk defa tecrübe edindim o yüzden sonradan acısı falan çıkmadı.
2) Ya bende bilmiyordum hatta kız arkadaşlarıma sordum ama çıkardım onu çeviriceksin biraz çıt çıt diye sesler gelmeye başlıyor sonra yerinden çıktığını belirtiyor sonra öndekini tutup arkadakini çekiceksin birazcık sertce zaten çıkıveriyor bu kadar basit.Paraya bakıyorlar dediğim yani para kazanmak için yaparlar ben 5 liraya deldirdim.
3)Bak kötü falan yok ben neden çıkardın diye sorarsan benim saçlarım uzun daha önceden çıkarmıyordum onla beraber duşa giriyordum ama 1 hafta geçti zaten kapanmaz artık diye çıkardım rahat rahat aldım duşumu sonra tekrar çıkınca taktım hop aynı tas aynı hamam devam değişen birşey yok bak acıyor diye birşey yok çok az acıyor ama zaten oda katlanılmıycak bir acı değil çıkarırken değil oda takarken çünkü nasıl olduğunu bilmiyorsun tecrübe edinmek için çıkarıp takarsın hergünde duş alabilirsin küpeyle sorun olmaz su falan kaçıp içine balon gibi şişmez o delik korkma

2505 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:04:38 

1- Gümüşçüde deldirdim.
2- Hemen makineyle deliyorlar, çok ilginç bir acı. Acımıyor öyle. Sadece biraz sızı.
3- Annem deldirmemi istiyordu zaten. Babam da bir şey demiyor.
4- Hiçbir problem yaşamadım. Ayrıca bende her gün duşa girerim, öyle küpeyi çıkarma felan gereği duymadım, hatta sadece küpeyi değiştirmek için çıkardım.

3 hafta oldu, keşke daha önce deldirseydim. Tek olumsuz yorum daha almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Maiden  -- 16 Temmuz 2010; 16:06:15 >

Iron Maiden can't be fought, Iron Maiden can't be sought

253 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:05:01 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkMetallica

Beni imzamdaki konumdan takip et

3663 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:06:13 

Deldirmemeni tavsiye ederim. Kişisel tercihim deldirmemek. Çok takmak istiyorsan mıknatıslılar varmış. Onlardan tak bence.

1491 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:06:52 

İlk başlarda hep anneme takıp çıkarttırıyordum. Zamanla alışırsın. Arada çıkarıp takmak gerekiyo. Yoksa delik kapanıyor... 18 yaş meselesinide ilk senden duydum

264 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:06:58 

@Iron Maiden

aynen benimde annem istiyordu babam siz karar verin naparsanız yapın bana sormayın dedi takınca kızım oldu diyordu en sonunda diye dalga geçiyordu

@Hypocrites

Sağlık ocağındaki bayan dedi valla bende anlam veremedim ama zaten değilim ama izinleri var diyince direk yapıştırdı kulağıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ŀeoп -- 16 Temmuz 2010; 16:08:23 >

501 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:07:42 

Nasıl deldirdiniz? - Üçünü de pasaj gibi bir yerde deldirdim.
Acıdı mı? - Uyuşturma için bir şey kullanmamasına rağmen hiç acımadı.
Ailenize nasıl anlattınız? - Anlatmadım. Onlar fark etti. Benim kulağım olduğu için açıklama ihtiyacı duymadım.
Günlük hayatta problemleri neler? - Özellikle ilk tak-çıkar durumlarında zorluyor adamı. Kulakların kıpkırmızı bir biçimde dışarı çıkman olası. :) Onun dışında bazen iltihap kapabiliyor, içindeki sıvı iğrenç kokuyor ama bunlar dışında bir problem yaşamadım şahsen.

Ayrıca ilerde olur da pişman olursan takmazsın olur biter. Küçük bir iz kalıyor ama karşındaki insan "acaba kulağı delik mi?" diye bakmadığı sürece dikkat bile çekmez fazla. Ben şahsen artık takmıyorum, küpelerimin yerini bile unuttum ve çoğu yeni arkadaşım benim eskiden küpe taktığımı bilmiyor bile. :)

Uzaklaştırılmış
11 gün cezanın,
16 Temmuz 2010; 16:08:10 

4 liraya deldirdim ben

ben fazla oynamadım küpeyle aklıma geliyorsa çeviriyorum o kadar
ama tek sol tarafıma yatamıyorum sol tarafıma yatmayı özledim lan

arka deliği tutturmak çok zor ya,ilk takılan küpeleri çıkardım tekrar takmayı denedim beceremedim,ince girişli küpeler vardı onları taktım zar zor
ilk takılan küpeleri daha çok sevmiştim ben şimdi nası geri takcam diye düşünüyorum

264 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:09:44 

Valla benden bu kadar başka arkadaşlarda geldi yardımcı olurlar sana hadi hayırlı forumlar arkadaşlar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Temmuz 2010; 16:10:04 

Öff hocam neresine pişman olcaksın ? Pişman olsan ne olacak.Sanki bana dövme yaptırıyorsun küçücük delik.Bende de var önceden devamlı takıyordum şimdi ara sıra takıyorum 3-5 ay takmadığımda oluyor sonra 1 yıl devamlı taktığımda...Yani küçücük delik zaten zar zor farkediliyor büyütmüşsün olayı.

Nasıl deldirdiniz? Alışveriş merkezinde.
Acıdı mı? 2 çeşit var tekinde iğneyi bata bata deler diğerinde makineyle ben makineyle deldirdim acımadı
Ailenize nasıl anlattınız? Anlatmadım görünce anladılar ve hiç sorun olmadı ama senin aile sorun edecekse açıklama yap artık herkes deldiriyor ben taş devrinde kaldım arkadaşlar beni aralarına almıyor asosyal oldum de yalandan.
Günlük hayatta problemleri neler? Çingene mahallesinde yaşamıyorsun hiçbir problemi yok altı üstü küpe küpee.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÜNAHSIZ_LORD -- 16 Temmuz 2010; 16:13:32 >

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:11:52 

Babamla pek muhabbetimiz yok. Genelde köyde olur. Görmez bile küpe olduğunu.

Ama abilerim var, onlar kızarlar. Ablam zaten direk karşı çıkıyor.

Annem de sen bilirsin modunda. Dün, "Getir ben delivereyim iğneyle" falan dedi. Onun için bi problem yok yani.

Off ne yapsam bilemedim ya..

Peki beyler Gusül sırasında falan nasıl yapıyorsunuz? Banyoda bi' iğne olması lazım..

Uzaklaştırılmış
11 gün cezanın,
16 Temmuz 2010; 16:14:16 

kulağına iğne falan sokamazsın,küpeyle abdest al

431 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:15:39 

quote:

0

Uzaklaştırılmış
16 Temmuz 2010; 16:17:20 

İğneyi ne yapacaksın elinle ovuştur küpe deliğini maksat her yere su geçmesi değil mi ?

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:17:47 

quote:

Orijinalden alıntı: GÜNAHSIZ_LORD

Öff hocam neresine pişman olcaksın ? Pişman olsan ne olacak.Sanki bana dövme yaptırıyorsun küçücük delik.Bende de var önceden devamlı takıyordum şimdi ara sıra takıyorum 3-5 ay takmadığımda oluyor sonra 1 yıl devamlı taktığımda...Yani küçücük delik zaten zar zor farkediliyor büyütmüşsün olayı.

Nasıl deldirdiniz? Alışveriş merkezinde.
Acıdı mı? 2 çeşit var tekinde iğneyi bata bata deler diğerinde makineyle ben makineyle deldirdim acımadı
Ailenize nasıl anlattınız? Anlatmadım görünce anladılar ve hiç sorun olmadı ama senin aile sorun edecekse açıklama yap artık herkes deldiriyor ben taş devrinde kaldım arkadaşlar beni aralarına almıyor asosyal oldum de yalandan.
Günlük hayatta problemleri neler? Çingene mahallesinde yaşamıyorsun hiçbir problemi yok altı üstü küpe küpee.

Hiç bi' arkadaşımda küpe ve türevi şeyler olmadığı için karşı çıkıyorlar aslında. Yaşadığım yerde küpeli 4, bilemedin 5 kişi vardır.

Abilerinden görmedik sen nerden çıktın böyle diyip duruyorlar

Ankara-İstanbul gibi bi' yerde yaşasam, hadi onu geçtim Konya merkezde yaşasam sorun olmazdı da... Beyşehir isimli ilçesinde yaşıyorum. Kimsede küpe yok..

71 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:25:36 

bencede deldirme mıknatıslılardan al

541 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:30:15 

Nasıl deldirdiniz? Piercing yapan bir RockShop ta deldirdim kulaığımı. Hiç acı ve iltihap durumu oluşmadı. İlk takılan küpeyi 5 gün süresince hiç çıkartmadım sadece yuvasında döndürdüm.

Acıdı mı? Acı yok Acı YOK. Hiç acımadı desem yeridir. Zaten bir bakıma donduruyorlar bir tür spreyle. Deldirdikten sonra biraz ağrı yapabilir ilerleyen günlerde ama o da baş ağrısı gibi herhangi bir ağrı kesici ile geçirilebilir.

Ailenize nasıl anlattınız? Aileme anlatmadım. Bir anda dükkanın önünden geçerken deldirdiğim için kulağımı onlara anlatma durumum olmadı. tepkileri fazla sert olmadı ama aileden aileye değişir. 7 yıl oluyor deldireli onlarda alıştı zaten. Ama ilk tepkilerini ölçmek istersen küpe hakkında mıknatıslı küpelerden takıp çıkabilirsin karşılarına. En azıdan tepkilerini ölçmüş olursun.

Günlük hayatta problemleri neler? Hiç bir problem olmaz. Gusülü etkilemez. Gusül alırken takıp çıkardığında sorun ortadan kalkar iğne ile uğraşmana gerek yok. Yaşadığın çevre aşırı tepkili ise bu tür olaylara belki çevreden tepki çekersin. Ama açıkçası sakalın ve bıyığın tam çıkıyorsa sakal ve bıyıkla güzel bir kombinasyon yaparsan kimse bir şey diyemez.

geçenlerde saçım uzun diye (40 cm olmuştur artık) ve küpeliyim diye 2 velet laf atmaya kalktı, üstlerine bağırıp yürümemle birlikte sus pus oldular.

253 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:31:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

0

! metre yanımdan fark ettirmeden yazdığın mesaj için FİGHT

4265 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:32:22 

Delikanlı adam küpe mi takar ya

LOL TR : Lazzow

2505 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:35:35 

quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkElf

Delikanlı adam milletin küpesiyle mi uğraşır?

Iron Maiden can't be fought, Iron Maiden can't be sought

2394 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:37:01 

Miknatisli tak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2134 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:40:05 

quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkElf

Delikanlılıkla bağdaştırmayalım bunu artık.

292 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:47:21 

Geçen ay kulağımı deldirmiştim , bu ayda kalıcı dövmemi yaptırdım. Gayet mutluyum hiç pişman değilim , aklınıza gelen bu tür cengaverlikleri fazla düşünmeden yaptırın yoksa sorun oluyor. Dövmeciyi gördüğüm gün gidip fiyat seçip şekil bulup yaptırdım hiç beklemedim çünkü beklesem vazgeçiceğimi biliyordum

http://ekstrapara.com - İnternetten para kazanmanız ve sosyal medyayı aktif kullanmanız zor değil!

1131 Mesaj
16 Temmuz 2010; 16:50:59 

Takarsın acı hissetmezsin daha sonra orası iltihap kapar kulağını kesmek zorunda kalırlar ama sen iltihabı önceden fark etmezsen ölürsün.

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:02:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Shinra Tensei

Takarsın acı hissetmezsin daha sonra orası iltihap kapar kulağını kesmek zorunda kalırlar ama sen iltihabı önceden fark etmezsen ölürsün.

Yok yok.. Kesin kararlıyım deldiricem. Aslında Abimin askere gitmesini beklemeyi düşünüyordum. Ağustos'un 26'sında gidecekti ama sonradan tecil mi oldu nasıl olduysa, Şubat'a döndü...

Beklemeye gerek yok. Yarın gidip bu işi bitirmeyi düşünüyorum ama ne açıklama yapsam bilemedim.

"Kulak benim kulağım, günah benim günahım size ne oluyor? Erkekliğimden şüpheniz varsa bu konuşma burada bitsin! Ayrıca kulak deldirmenin günahını düşünüyorsanız, bundan önce namaz var. Onu hiç düşünen yok herhalde?"

gibi sert bi çıkış yapsam dayağı yerim

"Abi Kevser'in (kuzenim) gazına geldim. Kem.. Küm.."

desem de kurtuluş yok

Bence direk "Nasıl ama? Allah var, yakışmamış mı?" demeliyim

617 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:02:55 

Kulağı delikler baksın dediler geldik.

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:10:50 

quote:

Orijinalden alıntı: JonnieWalker

Kulağı delikler baksın dediler geldik.

Hayret.. Aslında orjinali:

Top var dediler geldik olacaktı..

Uzaklaştırılmış
16 Temmuz 2010; 17:16:04 

Deldirince noluyor? Küpe takmayıver kardeşim nerde görülmüş erkek adamın küpe taktığı bırakın şu Avrupa özentisini şimdi bana bi' tane padişah örneği vereceksiniz, gözünüzle gördünüz mü?

Git gide yozlaşıyoruz. Atatürk'ün Cumhuriyet'i emanet ettiği Türk Gençliği'nin gidişatına bakın... Yazık yazık...

2134 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:23:59 

quote:

Orijinalden alıntı: stratejisever

Deldirince noluyor? Küpe takmayıver kardeşim nerde görülmüş erkek adamın küpe taktığı bırakın şu Avrupa özentisini şimdi bana bi' tane padişah örneği vereceksiniz, gözünüzle gördünüz mü?

Git gide yozlaşıyoruz. Atatürk'ün Cumhuriyet'i emanet ettiği Türk Gençliği'nin gidişatına bakın... Yazık yazık...

hmmm. ok.

239 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:32:05 

bende 3 hafta önce deldirdim hiç bir zorluk çekmiyorsun pişman olmak diye birşey yok zaten çıkar farkedilmiyor bile

Aslında hayatının her günü geri kalan günlerinin ilk günüdür tek bir gün hariç öldüğün gün

52 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:50:50 

kararsızlık yaşayacak bi sorun yok bence sonuçta kulak yani bende 3tane var ki istediğim zaman çıkartıyorum delik olduğu belli bile olmuyo ayrıca cok cok az bi acısı oluyo. ama piercing yaptıracaksan bi düşün derim. çene'de sorun yokta kaşımdaki piercing i 1ay takmasam bile delik olduğu baya belli oluyo 2-3 yıldır kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mt.w3 -- 16 Temmuz 2010; 17:58:32 >

Dijital Pazarlama | www.reklamajani.com

204 Mesaj
16 Temmuz 2010; 18:48:02 

quote:

Orijinalden alıntı: mt.w3

kararsızlık yaşayacak bi sorun yok bence sonuçta kulak yani bende 3tane var ki istediğim zaman çıkartıyorum delik olduğu belli bile olmuyo ayrıca cok cok az bi acısı oluyo. ama piercing yaptıracaksan bi düşün derim. çene'de sorun yokta kaşımdaki piercing i 1ay takmasam bile delik olduğu baya belli oluyo 2-3 yıldır kullanıyorum

Yok hocam piercing'e falan ihtiyaç yok. Ben kulak deldirmede bu kadar düşünüyorum. Piercing'i yaptırsam evden sağ çıkarmazlar

601 Mesaj
16 Temmuz 2010; 19:01:18 

Arkadaşlar benimde sorunum bu ya küpe yakışıyor deldirdim babam gördü kızdı falan hatta baya kavga ettik yani ben deldirmek istiyorum kulağımı babamı nasıl ikna edebilirim acil yardım gerek

Dh Konu-Dışı

Dikkat Bağımlılık Yaratır.

252 Mesaj
16 Temmuz 2010; 19:07:09 

Benim deldireli 2 seneyi geçti hiç pişman olmadım.
Kızılayda deldirmiştim.

2889 Mesaj
16 Temmuz 2010; 19:09:08 

deldirme derim gerek yok boş işler şahsi düşüncem.

3439 Mesaj
16 Temmuz 2010; 19:17:51 

3 sene önce deldirmiştim eczaneden. biraz acıyabilir en başta ama ona dayanırsın bence. en başlarda takıp çıkarması pek güç, onun haricinde yine pek bir zorluğu yok. küpe takan insanların seviyesi biraz düştü artık. ben kıkırdağımı deldirdim(sakın deneme bence, acıdan bayıldım), şu 2 senedir onunla idare ediyorum.

VW Golf 7 1.4 TSI 122 hp Bixenon
HTC One

5080 Mesaj
16 Temmuz 2010; 19:31:06 

Heves. Bir küpeninde görünüşü o kadar değiştireceğini sanmıyorum zaten.Başına iş alma diyim.

181 Mesaj
16 Temmuz 2010; 19:43:55 

Sakin deldirmeyin yanlislikla baska yerrde delinebilir buda kulaginiza kupe olsun... Nasil espri kanka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

204 Mesaj
17 Temmuz 2010; 1:19:57 

quote:

Orijinalden alıntı: qribal

Sakin deldirmeyin yanlislikla baska yerrde delinebilir buda kulaginiza kupe olsun... Nasil espri kanka

10 Numero

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kulağımı Deldirmek İstiyorum, AMA KARARSIZIM! [Kulağı Delikler Baksın]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.641