Şimdi Ara

Pantech'den iPhone 4'e rakip Android telefon: Vega IM-A650S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cep telefonu üreticisi Pantech, iPhone 4'e rakip olarak geliştirdiği Android tabanlı yeni telefonu Vega IM-A650S'i duyurdu. Standart olarak Android 2.1 işletim sistemiyle gelen ancak Android 2.2'ye güncellenebileceği belirtilen yeni telefon, 1GHz'de çalışan Qualcomm Snapdragon işlemcisinden güç alıyor. 3.7-inç büyüklüğünde çoklu dokunmatik AMOLED ekrana sahip olan Vega IM-A650S, Google araçlarına tam destek sunuyor ve üç boyutlu kullanıcı ara birimiyle gelişmiş kullanım deneyimi vaad ediyor.

114 gram olan ağırılığı ile iPhone'dan 23 gram daha hafif olan Vega IM-A650S, Pantech firmasının, anavatanı Kore'de, iPone 4'e karşı pazardaki en güçlü tesmcilerinden birisi olacak gibi görünüyor.

• bayıldım vallahi
  • koreliler süper bence :) hundai arabalarından sonra yaptıkları en güzel şey bu heralde bizim pazara girerse sanırım iphone yerle bir olur :) önemli olan reklam ve promosyon işlemciside 1ghz işletim sistemide çok güzel anten problemide yoktur inş daha ne olsun bende sevdim
  • soldaki kiz da iyiymis. galaxy s in aynisi telefon sanirim.
  • hep rakip oluyorlar ama bi turlu gecemiyorlar
  • Super Amoled bile olmayan ekranla nesine rakipmis acaba
  • yiter ya yiter ya bu ne arkadaş her çıkan telefona iphone killer diyorlar
    bu iphone cep telefonlarının cod:mw2'si gibi her yeni çıkan oyun mw2ye rakip ama bi tanesi bile yanına yaklaşamadı
  • iphone çıktı çıkalı bütün yeni modellerin hep ortak noktası direkt olarak iphone'ye rakip olmaları.Elimde tuttuğum koca bir kalası andıran şu tasarımda artık değişse keşke...
  • iphone rakip olabilmesi fiyatı ucuz olsun :))) pantech nekadar güvenilir onuda bilmiyorum..
  • sagdakı kıza biri yumruk atmıs sankı o arada foto alınmıs ne bıcım poz vermıs (tlfna hıc bakmadım kız dıkkatımı cektı)
  • 300 lira vereyim:)
  • kasası bildiğin çin malı
  • güzel cihaza benziyor....herkeste ıphone 4 e verecek 2000 tl yok sonuçta ı phon eelit kesime twk bir modelle hitap ediyor..
    hayatta en savmedigim sey ayranı yok içmeye tahtarevalli ile gider ...maya tarzı insanlardır herkes gelirine göre harcamalı adam aç geziyor maasının yarısını ı phone taksidine veriyor.. anlamıyorum nasıl bi yaşam tarzıdır
  • Ya niye her çıkan yeni telefona iphone'a rakip, iphonekiller diyorlar. Hem eleştiriyorlar yok çok kısıtlı, yok şusu eksik, yok busu eksik ama her çıkan telefon iphone'a rakip oluyor. Enteresan
  • 2000 tl lik iphonede anten sorunu yaşanıyor.İphone killer yakıştırmasını firmalar değil medya çıkartıyor.Siz İphonenizle mutlu yaşayın

• Apple'dan , Steve Jobs'dan ve iPhone dizayn Mühendislerinden hepsinden Allah razı olsun
    onlar sayesinde piyasa coştu iPhone rakibi , iPhone Killer v.s. diyerek !

Millet coştu , firmalar coştu gaza geldi acayip rekabete giriştiler mucizeler yarattılar ve yaratıyorlar
    mükemmel cihazlar ürettiler ve daha da üretecekler gibi , sağolsun varolsun Apple
  • iPhone kadar iyi dokunmatik yapabileceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkayaalp

iPhone kadar iyi dokunmatik yapabileceğini sanmıyorum

Sanmak la olamz teknoloji. Palm pilot hatırlarmısın? Nerde şimdi. İphone yokken 96 da bu sektörü kurdu. Sonra Sony Clie lere bir bak.

Iphone da bir adım teknoojide ama son adım değil.

Ipad yeni.

Ama yıllardır tablet PC kullananlara ne diyeceksiniz.

Reklamı iyi olan iyimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyildiz -- 19 Temmuz 2010; 0:18:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazaman
    2000 tl lik iphonede anten sorunu yaşanıyor.İphone killer yakıştırmasını firmalar değil medya çıkartıyor.Siz İphonenizle mutlu yaşayın

Sacma, hadi komplo teorisi kuralim ve diyelim ki iki uc tane medya kurulusu appledan rusvet alip boyle lanse ediyor,ee butun dunyada sadece bu iki uc tane medya kurulusu yok ya. Basın sisiriyormusus... :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

quote:

Orijinalden alıntı: nazaman
    2000 tl lik iphonede anten sorunu yaşanıyor.İphone killer yakıştırmasını firmalar değil medya çıkartıyor.Siz İphonenizle mutlu yaşayın

Sacma, hadi komplo teorisi kuralim ve diyelim ki iki uc tane medya kurulusu appledan rusvet alip boyle lanse ediyor,ee butun dunyada sadece bu iki uc tane medya kurulusu yok ya. Basın sisiriyormusus... :))

kendi kendine teori üretme..Hiç kimse daha piyasaya sürmediği telefonu için , hangisinin daha iyi olduğunu halkın karar vermediği bir ürünü için iphone killer yakıştırması yapmaz.Bu sözüm firmalaradır.İphone killer Yakıştırması yapması için kendininde bişeyleri kanıtlaması lazım.Sen teorinle yaşa.Bu iphone killer lafını firme değil medya yapar..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.