Şimdi Ara

Yeni nesil MacBook Air, 11.6-inç ekrana sahip olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iPhone 4'teki sinyal sorunuyla ilgili olarak basın toplantısı düzenlemeye hazırlanan Apple, kendi sınıfında çığır açan modellerden biri olan MacBook Air modelini güncellemeyi planlıyor. Digitimes'ın kıdemli analisti Mingchi Kuo'ya göre Apple, hali hazırda satışta olan 13.3-inç ekranlı mevcut modelden farklı olarak 11.6-inç boyutunda model hazırlıyor. Hacimli üretimini Quanta Computer'ın üstlenmesi beklenen dizüstü bilgisayarın, yerini alacağı mevcut modele kıyasla hem daha ince hem de daha hafif olacağı belirtiliyor.

Inetl'in 32nm üretim teknolojisiyle hazırladığı ultra-düşük güç tüketimli Core ULV işlemcilerinden güç alması beklenen yeni nesil MacBook Air modelinin yıl sonuna doğru lanse edilmesi beklenirken, mevcut MacBook Air modelinin 400.000'den fazla sattığı tahmin ediliyor.

• Bence güzel olur. Netbooklara göre oldukça şık ve daha portable olacaktır.

Dogru bir karar bana göre.

Zaman neler gösterecek bakalım :).
  • çok da iyi olur. çözünürlük zaten en az 1366*768 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 15 Temmuz 2010; 18:37:31 >
  • çok güzel ya hem ince hem hafif defter gibi
  • İşlemci olarak sandybridge mimarisini baz alan uygun bir model kullanılması gerekirdi.

Daha önemli bir nokta ise, eğer 11+" olursa, bu hamle Apple'ın netbook segmentini de garanti altına almaya yönelik bir adım gibi gözüküyor. Netbook'a gerek yok diyen bir firmadan ilginç bir hamle olur o zaman, zira ipad'in bu iş için icat edildiğini bizzat söyleyen de aynı firma yetkilileriydi.
  • steve kardeşim işini bilir.. :)
  • İlk nesilin tasarımı ve zerafeti, performansıyla ters orantılıydı. Şuanda bile firefox donmalar yaşıyorum. Kullanacaksanız kesinlikle Mac kullanın, Windowsa bakmayın(İşi inter olan windows gözünün ucuyla bile bakmaz Maci gördükten sonra). Ama benim gibi bazı konularda Windowsa muhtaçsanız cazip olamktan çıkıyor. Kesinlikle iyi bir donanım güncelleştirmesi yapması lazım Applenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 15 Temmuz 2010; 22:11:54 >
  • Yine dunya para olur :D apple ın herseyı guzelde su ulkemızde bıraz adam gıbı fıyatdan satsalar
  • nekadar incelik okdar fiyat:==)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.