Şimdi Ara

2011 BMW X3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BMW has officially unveiled the all-new 2011 X3. The all-new X3 is larger, taller and wider than the current generation. It borrows styling cues from the new 5 and 7 Series models, but still manages to look somewhat similar to the current model.

Compared to the current generation the new X3 is half an inch taller, over 3 inches longer and 1.1 inches wider. In the US the X3 will be available either as the X3 xDrive28i, which is powered by a 3.0L inline six-cylinder with 240 horsepower or the X3 xDrive35i that is powered by the turbocharged 3.0L inline-six with 300 horsepower. The xDrive35i reaches 0-60 mph in 5.5 seconds and has a top speed of 150 mph when its equipped with the optional Sport package. The engines are mated to an 8-speed automatic transmission.alıntıdır

The all-new BMW X3 will arrive in US showrooms by the end of 2010.

2011 BMW X3
     2011 BMW X3
     2011 BMW X3
     2011 BMW X3
     2011 BMW X3
     2011 BMW X3
     2011 BMW X3

• şu ön farlarda hala bi saçmalık var.. neden farları düzeltmemişler çözemiyorum...

öyle ya da böyle çok güzel yapmışlar aracı helal olsun..
  • sisleri oraya koyan tasarımcıyla başbaşa kalmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: to1g4

sisleri oraya koyan tasarımcıyla başbaşa kalmak istiyorum

• x3 un boyutlari x5 ilk ciktigindaki ilk kasasinin boyutlarina ulasti. ustelik artik x5 ve x6 larla birlikte uretiliyor. artik magna uretmiyor avusturyada.

ama daha iddiali bir goruntu bekliyordum. onden hala basarisiz. halbuki x5 makyaji guzel olmustu onden baya.
  • Eskisinden iyi olmuş; X5'in agresif görüntüsüne ulaşmış.Eski modelden daha iyi bence.
  • kesinlikle eskisinden daha iyi olmuş
  • Eskisinden daha güzel ama bence x1 den daha cirkin.. İçi joystic vites olması nedeniyle x1 den güzel ama kasa olarak bence x1 den kötü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel
    Eskisinden daha güzel ama bence x1 den daha cirkin.. İçi joystic vites olması nedeniyle x1 den güzel ama kasa olarak bence x1 den kötü..

birak birak simdi X1 aldim die fok atmayalim X3e abi =)))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel
    Eskisinden daha güzel ama bence x1 den daha cirkin.. İçi joystic vites olması nedeniyle x1 den güzel ama kasa olarak bence x1 den kötü..

birak birak simdi X1 aldim die fok atmayalim X3e abi =)))))))

:))) fok atmak degilde on gorunusu olmamis desek. Sadece eskisine nazaran daha duzgun. x1 dikkat ceken bir modelken x3 bana siradan geldi. Ic tasarima lafim yok ama dis gorunus boyle. Tabi bu benim sahsi gorusum. 14 bin euro fark vererek ayni opsiyonlarla x3 alabiliyorum ama subat teslim ve butce yetmezligi mevcut. \=>
  • on farlari otutturamadilar ewt bende uyuzum o konuda...
  • AUDİ Q5 DAHA GÜZEL
  • Q5 mi??? hehehehehe....
  • audi q5 2.0 quattro 211 bg s tronic
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1271

audi q5 2.0 quattro 211 bg s tronic

senin dediğin TFSI motor..

BMW Yeni X3 xDrive 2.0d 184bg

Audi Q5 quattro S Tronic 2.0 TDI 170bg

tamam quattro 25 yıllık teknoloji bir şey denemez ama xDrive ondan çok çok daha iyi bir sistem..

direk bu motorlar üzerinden konuşursak;

Q5 2.0 TDI 170bg quattro s tronic: Ortalama Yakıt tüketimi (l/100 km): 6,8lt
    X3 2.0d 184bg xDrive: Ortalama Yakıt tüketimi (l/100 km): 5,6lt

bunun dışında BMW'de opsiyon seçenekleri çok daha zengin..

artı AUDI MMI (Multi Media Interface) ile BMW iDrive sistemi arasında kıyas kabul edilmeyecek farklar var... bir dönem Q7 kullanmıştım oradan biliyorum...

ben yine X3 diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 18 Kasım 2010; 4:31:22 >

• aracı bugün inceledim çankaya şubesinde

türkiye paketine ek olarak extra donanımlar mevcuttu bayağı dolu bir araçtı
    bunlar;
    18 jant y kollu,nevada deri döş,acılır tavan,bı.xenon far,tavan rayları,x line,bagaj file,elektrokrom ayna paketi,elk.ayarlı/hafızalı koltuklar,eşya saklama alanları,saten gümüş mat iç kaplama,far yıkama sistemi
    anahtar teslimi 76.965,90 EUR

birde ben geri görüş kamerası ve navigasyon sist./professıonal ekletip fiyat aldım
    anahtar teslimi 81,785,47 EUR

peki bu araca bu kadar para vermeye değermi sizce?

yukarıdaki donıma ait fotoğlaflar
    ama araç gerçekten harika
     2011 BMW X3
     2011 BMW X3
     2011 BMW X3

• sonunda tüm modellerde ekran standart hale geliyor.. küçük iDrive ekranı (7") ile sadece CD/Multimedia - Radyo - Araç Bilgileri gibi başlıklara erişiyorsunuz ama ekran olması güzel.. bunu daha sonra 10.2" lik tam iDrive (BMW Navigation Profession) ile değiştirebiliyorlar mı merak ettim şimdi
  • Techzone cruise control sonradan eklenebiliyor mu? Şimdilik ihtiyacım yok ama sormak istedim. Eklenebiliyorsa fabrika çıkış yerine serviste eklenmesi tehlike arzeder mi acaba..
  • CC sonradan eklenmiyor diye biliyorum.. o yüzden Borusan'dan bilgi almak daha sağlıklı olur..

ancak daha sonradan taktırılması pek sağlıklı olmayabilir.. çünkü aracın beynine ilave parça, on-off için elektrik sigortası ve beyne yazılım yüklenmesi ayrıca komple düzeneği takılıyor.. kısacası direksiyon körüğünden tutunda birkaç yerin açılması demek.. CC alın demiştim ben ama sıklıkla uzun yola çıkıyorsanız faydalı olacaktır.. sürekli çıkmıyorsanız CC'nin pek bir artısı yok..
  • Bugün ben de inceledim. Gayet güzel olmuş. İç mekan kalitesi de arttırılmış. Sonunda renkli ekranın standart olması iyi olmuş. Baktığım araç bayağı bir doluydu (deri döşeme, cam tavan, xenon, 18'' jantlar, elektrikli hafızalı koltuklar vs.) ve 79.000 Euro etiketi vardı. Aracın Türkiye paketli giriş fiyatı 61.000 Euro gözüküyordu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.