Şimdi Ara

320d E90 18' jant yardım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1.5 ay sonra aracım gelmiş olacak. Fiyatı yüksek olduğu için kapak jant istettim kendim jant alıp takıcam. Orjinal duracak bir jant almayı düşünüyorum. Şu an aklımda 287 kodlu jant var bu coupelerde standart olan 5 kollu 18" jant. Tavsiyelerinizi bekliyorum

• valla kullanacağınız şehre göre değişir ancak ülkemizde 17" üstü tercih etmek ekstra dikkat gerektirir.iri bir ihtimalle 45 yada daha düşük yanaklı olacaktır. sert bir çukura girmeniz durumunda lastik ya balon yapar ya yarılır,jantın kırılma ihtimali yükselir.
  • haklısınız. benimde ilk tercihim 17" di fakat arkadaşlarımın çoğu 18" taktır diyor. Antalyada yaşıyorum çok çukur bozuk yolu olan bi şehirde değil. 18 " çok güzel duruyor işte zaten hala janta karar veremedim boyutundan ziyade tipi :D
  • Araca opsiyon olarak seçebileceğiniz orjinal BMW jantları için ne kadar fark istiyorlar hocam?? Çok fazla bir fark yoksa orjinal al derim. Her çeşit jantı da var valla
  • BBS ch ve ck bakabilirsin yalnız daha pahalıdır.Birde bmw performance jantlarına bakabilirsin çok şık ve sportif jantlar var.
  • bende BMW Performance jantlarını öneririm ancak pahalılar..
  • Bmw nin orjinal 17" jantı var radial spike diye geçiodu sanırım. onun için benden 3000euro civarı para istediler. uçuk orjinal jant fiyatları.
  • otv ve kdv yiyor onlarda. araba kac otv yerse o kadar, ustune bir de utanmadan toplamdan kdv. 1200 euroluk jant oluveriyor 2000 euro.

ama 3000 fazlaymis, emin misin? o fiyata 18 inch aliyor orjinal millet.
  • Arkadaşlar benim araçta Ekim sonu kasım başı gelecek. 3.20 d için 17lik jant bakıyorum nerelerde bulabilirim? Nereleri önerirsiniz?
  • m tech jant aldım arkadaşlar. kargo sıkıntısı nedeniyle ptesi inşallah teslim alıp takıcam. fotoları burdan paylaşırım .
  • bana da 16 inch jant lazım olacak aralık ayı ortalarında.. elinde jantı olan ya da tavsiyesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum..
  • jantın biri hala kayıp olduğu için sanırım para mı iade alacağım ve başka jant arayışına gireceğim. Bu arada bilenler vardır umarım şu an araçta 16" kapak jant var 18" jant alınca yaylarla fln değiştirmem yada bi ayar yaptırmam gerekiyornu. Antalyadaki yokohoma ya sordum 45 yanaktan daha düşük yanaklı lastik takarsanız değiştirmeniz gerekir diyor. Doğrumu bu eğer doğruysa 17" jant almayı düşünüyorum . Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abstruseozgur -- 31 Ağustos 2010; 17:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

Bmw nin orjinal 17" jantı var radial spike diye geçiodu sanırım. onun için benden 3000euro civarı para istediler. uçuk orjinal jant fiyatları.

Bunların içinde %60 ötv + %18 kdv var, ve daha da önemlisi kimsenin aklına gelmeyen lastik fiyat farkıda var

O.Z. Racing 17" jantlar bile 1200€ civarında..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.