Şimdi Ara

Samsung çıtayı yükseltti; 10 milyon tane Galaxy S satışı yapılması hedefleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LCD televizyondan beyaz eşyaya, dizüstü bilgisayardan cep telefonuna geniş bir sektörde faaliyet gösteren Samsung,

South Korea Telecom (SKT) tarafından paylaşılan bilgilere göre Güney Kore'de 5 saatte 10.000, 6 günde 100.000, 10 günde 200.000 ve 19. günün sonunda 300.000 tane Galaxy S satarak önemli bir başarıya imza atmış; dünya çapındaki satış miktarı ise 1.000.000 barajını geçmişti.

Samsung'un satış hedefinin 10.000.000 olarak belirlediği meydana çıktı. Ancak böylesine iddialı bir satış miktarının hangi zaman dilimini kapsadığı bilinmiyor. Yavaş yavaş yaygınlaşmayı sürdüren Galaxy S'nin yıl sonuna kadar 110 farklı ülkenin pazarına giriş yapması planlanmakta. Samsung'un en son bütçe dostu ve dokunmatik ekranlı Star modeli ile 10.000.000 barajını aştığını hatırlatalım.

Samsung Galaxy S'nin teknik özelliklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• çıkarsa alacaz da bi türlü çıkmadı. gösterip ama elletmeyen kızlar gibi
  • ağzıyla kuş tutsa almıcam bi daha ..
  • ben yılların fanatik iphoncusuyum böyle bi telefon görmedim ve gitdim sattım telefonumu hemen aldım bundan inş pazartesi geliyor elimde olcak (yaşlı bi amcada görmüştüm sat dedim satmadı adam)

AYRICA ARKADAŞLAR O RESİMDEKİ TELEFONA SAKIN ALDANMAYIN TELEFON SİMSİYAHTIR VE ÇOK KARİZMADIR AYRICA ÇOK İNCE O RESİMDEKİ SANKİ ÇAKMA Bİ TELEFONA BENZİYO .. ELİNİZE ALMADAN NE DESEM BOŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Temmuz 2010; 23:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

ben yılların fanatik iphoncusuyum böyle bi telefon görmedim ve gitdim sattım telefonumu hemen aldım bundan inş pazartesi geliyor elimde olcak (yaşlı bi amcada görmüştüm sat dedim satmadı adam)

samsung da beni zorla iphone cu yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

ben yılların fanatik iphoncusuyum böyle bi telefon görmedim ve gitdim sattım telefonumu hemen aldım bundan inş pazartesi geliyor elimde olcak (yaşlı bi amcada görmüştüm sat dedim satmadı adam)

samsung da beni zorla iphone cu yapacak

Ben oldum hocam senide aramıza bekleriz
  • Cok kral telefon ama samsunga gicigim o yuzden almicam. Samsung Galaxy den yedigim kazigi yazdim bi kenara.
  • samsung galaxy yani i7500 galaxy samsungun ilk android denemesiydi ve zayıf bir telefondu. i9000 Galaxy S ile samsung bu yola ben baş koydum bir numara olacağım diyor (bu telefon için yaptıkları tanıtımları izlediyseniz anlarsınız, resmen tiyatro oyunu gibi tanıtım hazırlamışlar). Yani uzun lafın kısası eski kötü tecrübelerinizle karar almayın derim ben.
  • Samsung en azından çalışıyor.

Apple gibi günde milyar tane sattım demiyor. (Üstüne çekmeyen telefon satmıyor samsung.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenk

Samsung en azından çalışıyor.

Apple gibi günde milyar tane sattım demiyor. (Üstüne çekmeyen telefon satmıyor samsung.)

iyide apple tek telefonla bugünlere geldi samsung her ay yeni telefon çıkarıyor
  • Bırakın samsungtan telefon almayı, üzerinde samsungun logosu olan torba bile taşımam.
  • valla piyasadaki şimdilik en iyi pda, tek eksiği flaş,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: greenk

Samsung en azından çalışıyor.

iyide apple tek telefonla bugünlere geldi samsung her ay yeni telefon çıkarıyor

Apple telefondaki başarısı iphone ile gerçekleştirmedi. Çok iyi reklam ile geldi bugünlere. Hatta çekmeyen telefonu öyle allayıp pulladılar ki insanlar diyor zaten telefon ile görüşme yapmıcam tarzım havam olsun. Malum insan oğluda diğer insanlardan kendini üstün görmek için elinden geleni yapar. Apple reklam ile insanları kandırmayı çok iyi biliyor. Bu reklamlar o kadar kuvvetli ki adamın cebinde ekmek almaya parası yok ama diğer cebinde 1.5 milyarlık iphone var.

• ilk etapta korede çıktı 300 bin sattı.bügün ABD de satışa çıktı.ben 10 milyon barajını geçecegini düşünüyorum.heleki froyo 2.2 güncellemesi gelecegi için başarı oranı daha yüksek olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Bırakın samsungtan telefon almayı, üzerinde samsungun logosu olan torba bile taşımam.

ne yazıkki şuanda kullandigin bilgisayardaki ekran kartinin ramleri , arabana koydugun petrolu çıkartan drill (%90 gibi dev bir oranla samsung üretiyor), lg - sharp gibi markalar degilse kullandigin lcd ekranlar fln filan hepsi samsung ha birde kullandigin flash diskler büyük ihtimalle samsung üretimi bellekleri kullaniyor. ayni ekran karti ve ramlerindeki bellekler gibi

ek: yani üstünde samsung yazmasada kullandigin ürünlerin birçogu samsung tarafından üretilmiş parçalarla çalışıyor.

gelsede alsak ''galaxy s''i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exxcrea -- 15 Temmuz 2010; 17:02:22 >

• star 10 milyona ulaşmıştır heralde
  • quote:

Bırakın samsungtan telefon almayı, üzerinde samsungun logosu olan torba bile taşımam.

Samsung dünyada iç çamaşırı üreten tek marka olsa siz onu da giymezsiniz, sanırım.
  • quote:

Bu arada dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli Burj El Arab ile dünyanın en yüksek binası 828 m. olan Burj Dubai yi de Samsung un inşa ettiğini hatırlatalım.
  • samsungun dokunmatik telefonların dan nefret edşyorum..
  • Tüm iphone alanlara geçmiş olsun dileklerimi ileterek habere başlıyorum.
    İphone nin anten sorunu yeni üretilen iphone 4 lerde mevcut olmayacakmış.Araya izolasyın yapan birşey koyacaklarmış.Dolayısıyla iphone iyiki bize geç geliyor.Alanlara tekrar geçmiş ola yazık oldu o kadar paraya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.