Şimdi Ara

Bana facebooka yazabileceğim orijinal sözler gerek..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar..Bir kızdan vazgeçtim ama ona o kadarda sitemliyim..ban bir söz söyleyinde facebooka yazacağım..Lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnalvarez -- 14 Temmuz 2010; 16:26:03 >

• orjinal istiyosan kendin birşeyler yazman gerek
  • Karpuz seçerken gösterdiğimiz özenin çeyreğini sevgili seçerken gösterseydik, bukadar kelek aşklar yaşamazdık !.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

orjinal istiyosan kendin birşeyler yazman gerek

Orijinal derken güzel kasteddim.
  • İlla yazman mı gerek ?

Ne video paylaşırım ne de duvar yazısı yazarım..
  • quote:

evet, aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

quote:

evet, aynen

Güzel manasında dedim.
  • Sarılmandan belli.Kırıcan mı belimi ?
  • Giden gitmiştir gitti an benim için bitmiştir. Sevene can feda sevmeyene elveda .
    Herkes oyuncu olabilir ama Yönetmen benim istediğime rol veririm istediğime yol veririm.

Şaka yaptım sinirlenmeyin
  • Sinir olurum şöyle tiplere... Niye yazı yazıpda kendini birşey zannetmesini istiyorsun.. anlamayacak mı kendisine yazıldığını..

Biri gelir kız şöyle dedi ne cevap vereyim, kimi gelir sevgilimle ilk buluşmada ne yapmayalım.

Kendiniz gibi olun arkadaş, beyin denen birşey var başkalarına sormadan önce biraz çalıştırın o beyni..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

Karpuz seçerken gösterdiğimiz özenin çeyreğini sevgili seçerken gösterseydik, bukadar kelek aşklar yaşamazdık !.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @DaY_WaLkeR

Sinir olurum şöyle tiplere... Niye yazı yazıpda kendini birşey zannetmesini istiyorsun.. anlamayacak mı kendisine yazıldığını..

Biri gelir kız şöyle dedi ne cevap vereyim, kimi gelir sevgilimle ilk buluşmada ne yapmayalım.

Kendiniz gibi olun arkadaş, beyin denen birşey var başkalarına sormadan önce biraz çalıştırın o beyni..

adam haklı beyler
  • Beyin bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanilla__

quote:

Sinir olurum şöyle tiplere... Niye yazı yazıpda kendini birşey zannetmesini istiyorsun.. anlamayacak mı kendisine yazıldığını..

adam haklı beyler

Ya bir gidin ya..Böyleleri illa çıkıyor bu forumdan..Arkadaşım ben düşündüm düşüneceğim kadar ama güzel birşey bulamadım..Ne yapayım dedim..Forumdonanım konudışı aklıma geldi..Ben de sizlerden yardım istedim..Hemen konuyu saptırın..Eleştrin..Böyle hiçbiryere varamazsınız..

• Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır,diye bir şey yok..Dönecek. Bir katil, olay mahaline mutlaka geri döner !...
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnalvarez

quote:

Orijinalden alıntı: Vanilla__

quote:

adam haklı beyler

Ya bir gidin ya..Böyleleri illa çıkıyor bu forumdan..Arkadaşım ben düşündüm düşüneceğim kadar ama güzel birşey bulamadım..Ne yapayım dedim..Forumdonanım konudışı aklıma geldi..Ben de sizlerden yardım istedim..Hemen konuyu saptırın..Eleştrin..Böyle hiçbiryere varamazsınız..

söze gerek yok diyor adam.
    Birşey diyeceksen içinden geçenleri söyle. Senden vazgeçtim köpek ! Çünkü öyle gerekiyordu.Sitroen şimdi. gibi

• Yazarsan hala onu taktığını düşünecektir. Hiç bir şey olmamış gibi yaparsan asıl o zaman kudurur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

Karpuz seçerken gösterdiğimiz özenin çeyreğini sevgili seçerken gösterseydik, bukadar kelek aşklar yaşamazdık !.

• O kadar güzel unutmuştun ki beni,
    Hatırlatmaya kıyamadım...
  • facebook a dakka bir aşk sözleri yazanlara uyuz oluyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.