Şimdi Ara

Samsung'dan yeni bir Full HD video kamera: HMX-M20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung, yeni Full HD video kamerası HMX-M20'yi iki farklı renk seçeneğiyle ana vatanında 665$'dan (799.000 Won) satışa sunmaya hazırlanıyor.

Yalnızca 269 gram ağırlığında tasarlanan HMX-M20'de

1/2.33 inç boyutunda (BSI -

Back Side Illumination) özelliğine sahip CMOS sensör ve Schneider Kreuznach optikleri kullanılmış. BSI teknolojili CMOS sensör ile yetersiz ışıklandırmalı ortamlarda daha az parazitli video kayıtlarının yapılabileceği ifade ediliyor. Samsung'un

Magic Touch arayüzü desteğini arkasına alan video kamera ile nesnelere 8 kata kadar optik yakınlaştırma yapılabiliyor ve yapılan çekimler 2.7 inç ebatlarındaki 230.000 piksellik LCD ekrandan izlenebiliyor. Video kayıtları 32 GB'lık dahili bellekte depolanmakta. Dahili belleğin yetersiz kaldığı durumlarda SD kartlar yardımınıza koşuyor. Son olarak Samsung HMX-M20'de üç boyutlu noise önleme algoritması ve

Hyper Image Stabilization (görüntü stabilizasyon sistemi) özelliklerinin de bulunduğunu belirtmekte fayda var.

• Kamerada Canon,Sony duruken Samsung pek akıl karı deil,Samsung suyunu cıkardı her salataya limon olup duruyor yakında tekstil işinede girerler Samsung ceketleri yada iç çamasırları...bir marka marka değerini korumalı sirf para söğüşlemek için yapılan hareketler bunlar!..Samsung gitsin dozer yapsın Kamera senin neyine,lens ondan mekanik aksam bundan,işlemci aha burdan dan dan dan...
  • Misafir efendi yanlış bi düşünce bu. artık kendi ürününü kendi üretim sahası içerisinde yapan şirketler neredeyse yok denecek sayılara inmye başlıyor.böyle bi üretim politikasının hakim olduğu dönemlerde.samsung çok akıllı işler yapıyor.siz ne kadar saçma olarak görsenizde.
  • samsung dan birşey almam ozellıkle kamera fotoğraf makinesi...
  • acbold
    7/14/2010 Saat: 5:16 PM
    Misafir efendi yanlış bi düşünce bu. artık kendi ürününü kendi üretim sahası içerisinde yapan şirketler neredeyse yok denecek sayılara inmye başlıyor.böyle bi üretim politikasının hakim olduğu dönemlerde.samsung çok akıllı işler yapıyor.siz ne kadar saçma olarak görsenizde.
    ....................................................................
    Efendi!.. beğenirsin beğenmezsin,katılır katılmazsın benim gözlemlerim budur...büyük olmak herşeye atlamak deildir Samsung herşeye zıplıyor özellikle Kamera,Fotoğraf makinası bunlar ciddi ar-ge ve tecrübe gerektiren işler!..desemde sen yine bildiğini okuyacaksın o yüzden hitap şeklini kişilere biraz düzelt sonra yorum yap!..Benim fikrim kurumlara kişilere deil aradaki farkı anlayacak zekaya sahipsindir umarım.
  • benim için ne olursa olsun. lcd monitör-cep telefonu-leptop vs samsung her zaman en son tercihimdir.sadece ortada olanlardan bahsediyorum.devir böyle artık :)
  • dahili belleği biraz daha fazla olsa çok iyi olurdu.tasarımı güzel bence
  • Sony mi :) Canon tamam hadi... Ama Sony devri kapanalı çok oldu. Hiç bir alanda üstünlükleri kalmadı. Hele kamera oy oy... Bide Fotoğraf makinası falan yapmazlarmı 24 mp.. Yav Nikon varken alanın akıl sağlığından şüphe ederim.. Sony mühendisi bile almaz :D
  • Profesyonel kameradan bahsediyorsanız sony ve panasonic gelir ve gerisi hikayedir. Bu tarz cihazlar amatör kullanıcılar için. Nikon profesyonel fotoğraf makinası yapar bitek artık onu da iyi yapsın. Tek sektörü o.
  • sırf Dozer yapmakla kalsa iyi
    Çamaşır, bulaşık makinası bile yapıyorlar
    ondan sonra forumda bazı kardeşlerimizde Arçelik niye foto mak.yapıyor falan diye eleştiriyolar Samsung yaparda Arçalik yapamazmı beaaaaa
  • hımm ürün güzel olmuş fiyatıda uygun aslında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.