Şimdi Ara

Android işletim sistemini kullanan modeller için Opera Mini 5.1 indirilmeye hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 3000'in üzerinde cep telefonu modeliyle uyumlu çalışabilen ve 61 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunan popüler mobil internet tarayıcısı Opera'nın v5.1 sürümü geçen hafta kullanıma sunulmuştu ve bu gelişmeyi sizlerle paylaşmıştık. Bugün, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlara özel geliştirilen sürüm indirilmeye hazır.

İnternet içeriğini %90 oranına kadar sıkıştırıp telefona gönderen ve böylece daha hızlı, daha ekonomik internet bağlantısı olanağı sunan Opera, v5.1 sürümüyle Android kullanıcılarına bilgisayara yakın internet deneyimi vaat ediyor. Favori internet sayfalarımızı hemen üstte görülebileceği gibi tek başlık altında toplayabiliyoruz. Opera'nın yayınladığı tanıtım videosunu şimdi hep beraber izleyelim.

Opera Mini 5.1 tanıtım videosu

• son sürüm bir öncekinden, performans olarak gerçekten daha iyi.
  • opera olmasa ne yapardık
  • Arayüzü de nihayet Türkçe olmuş. Çoklu dokunma ile yakınlaştırma da gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 14 Temmuz 2010; 16:45:26 >
  • symbianada bişeyler bekliyoruz ne bilim sky fire gibi video izleye bilelim bale
  • symbianada bişeyler bekliyoruz ne bilim sky fire gibi video izleye bilelim bale
  • Ya hakkaten hala androidde face videolari izleyememek cok sacma bence ve ayip
  • opera iyi iş görüyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.