Şimdi Ara

Antalya Fiber İnternet BAŞLADI!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
1
Favori
37.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Monsteray.

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: citiesxl2011

Arkadaşlar ben Çağlayan Mahallesi özgürlük bulvarındayım.Bir ayı geçti.Herşeyiyle çok memnunum. 20mb 50gb kota 50 TL ödüyorum.50 tl temiz. ttnette 85 ödüyordum.Superdepo diye bir şey çıkarmışlar tam anlamadım ama denemeye başladım.Upload hızı 100 mb diyorlar sadece o olmadı.

bende yarın itibariyle aynı tarifeye geçicem. hayırlısı bakalım. burda telefonunu bırakan semih beyi aradım hemen geri döndü ve gayet ilgili ve açıklayıcıydı.

7 yıldır forumda üyeyim bi faydasını görürüm diye numaramı bıraktım 1 aylık üye adamı aramışsın. Neyse hayırlı olsun umarım memnun kalırsın.

valla o arkadaş biraz daha yukarıda bırakmış numarasını onun için onu aradım . dün bağlandı internet canavar gibi. 20 mbps 50 gb limitsiz tarife, 50 tl. tam istediğim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: darağacı

Antalya ışıklar ve tınaztepe caddesine ne zaman gelicek fiber ?

Site icerisindemi oturuyorsunuz?
  • NightHT N kullanıcısına yanıt
    denemediğim yol kalmadı ayrıca yine antalyada oturup benim bir üst model modemimi kullanıp aynı sorunu yaşayan kişiler var
  • Dün iş çıkışı Dedeman kavşağından geçiyordum antalya taraftar büfenin arkasını kapatmışlar superonline fiber altyapı çalışmasını gordum bugunde kazıyorlardı kazan elemanlara sordum fiber geldi heryere yayılıyor dediler ve bir başka ekip de fener tarafını kazıyorlar dediler.
    Ey ANTALYA lılar gözumumz aydın :D

• Shemall alışveriş merkezinin arkasında bozkanın oradada çalışmalar başladı çok hızlı bir şekilde ilerliyor :)
  • Hayırlısı olsun
  • migros un oralarda da balonu vardı superonline fiber diye aradım henüz yok ama çalışmalar devam etmekte cevabı gelmişti bana da
  • hayırlı ola
  • hayirli olsun inşallah en kisa sürede tüm TÜRKİYE e yayilacak.
  • inş arkadaşlar muratpaşa beledeyisinin aşağısındaki sokaklar komple bitmiş diğer şehirlere göre çok hızlı ilerliyor gerçekten dün sadece en fazla 100 metre kazılmıive kablolar döşenmişti bu gece iş çıkışı bi geçtim bütün sokağı halletmişler dedeman dahil inş heryere yayılır ya gelsin direk geçicem ne zamandır bekliyordum :D
  • uncalı ve altımkum da döşendi arkadaşlar
  • dedeman tamamdır :)
    fener çevresinide çok hızlı bir şekilde ilerletiyorlar :)
  • bir an önce ulaşması dileğiyle. allah kurtarsın telekomdan
  • bizim binanın önünden geçiyolarda uydunet-ttnet-superonline var artık uydunet 5mb kullanıyorum daha uygun tarifesi varsa geçmeyi düşünüyorum...
  • Aslında bu Türk Telekom brzck cimrilik yapıo hatta çok ....
    Çünkü bütün herkes ttnet kullanıo neredeyse onların aylık kazandığı paranın haddi hesabı yok AT&T gibi bir şirket Şimdiye Türkiye'nin hepsine fiber internet sağlamıştı bence....
    Neyse bizim buralara fiber internet gelmesi zor iş...
    fiber internetle 50 Mbps'nin üstüne çıkabilir bnce...
    Hala 8mbps internet :)
  • iyi güzelde niye seviniyonuzki ? Sadece sitelere gelecek ? Liderkent e gelir gelirse büyük ihtimal. Büyük saçmalık ya. Ben kendi evime çekemedikten sonra at o fiberi çöpe hocam...
  • ben astur sitesinde ikamet ediyorum. 754 haneli bir site buraya gelmeyecekte nereye gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

iyi güzelde niye seviniyonuzki ? Sadece sitelere gelecek ? Liderkent e gelir gelirse büyük ihtimal. Büyük saçmalık ya. Ben kendi evime çekemedikten sonra at o fiberi çöpe hocam...

hocam sitedeyimde ondan seviniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

iyi güzelde niye seviniyonuzki ? Sadece sitelere gelecek ? Liderkent e gelir gelirse büyük ihtimal. Büyük saçmalık ya. Ben kendi evime çekemedikten sonra at o fiberi çöpe hocam...

hocam sitedeyimde ondan seviniyorum

iyi güzel hayırlı olsun.
  • her zaman zengin kesimlere hitap ediyolar bütün mahalle sokaklara döşemezler kablo net bile sadece konyaltı lara taraflarında var veya doğu garajı yüzüncü yıl gibi yerlerde kırsal kesime hiç bişey yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.