Şimdi Ara

2010 HDI Peugeot 206 plus yardım (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
1
Favori
134.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bunlar önceki aracimda ön camda dahil bütün camlar 2 numara filmliydi.tüvtürkten sıkıntısız geçti.şimdiki 206+ ise 3 numara ama bu sefer ön cama yaptırmadim.6 senedir kullaniyorum Allaha şükür hiç filmden yana sıkıntım olmadi.filmleri ben ziebartta yaptırıyorum.
  • Beyaz Plus cılar bayaa arttı ne güzel :) bi ara toplansak filo almış gibi olcaz :) Led aydınlatma gayet başarılı olmuş,özellikle bagaj aydınlatması. Renkli camları bende tavsiye ederim özellikle yazın farkını çok hissediyosunuz ziraa koyulaştırılmamış camlı bir aracta güneşte yolculuk etmek sıkıntılı olabiliyor. eski 307 aracımda da vardı, 206+ la 3 defa polis çevirmesine girdim ön camda dahi olmasına rağmen bir sıkıntı yaşamadım.
  • Ön cam 1 geri kalan camları 2 numara yaptırcam arkadaşlar bi sıkıntı olmaz herhalde. Bugün peugeot bayisinden spoylar için fiyat atldım orjinal Rc, bana 700 TL gibi fiyat verdiler
    Mecbur olarak yedek parçacılara bakacaz. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı, yahut yaptırmak isteyen?
  • merhabalar ben de 206+ dizel gümüş renkli siparişini verdim haftaya alacağım
    ilk arabam olacak o yüzden yardımcı olursanız sevinirim
    alırken nelere dikkat etmem lazım
    teslimden önce sizi aradılar mı
    kartel koruma ücretsiz verilecekti
    beni aradıklarında park sensörü isteyeceğim
    torpido-bagaj ışığı arka hoparlör derece ve teyp rds yi de mi istemeliyim
    o zaman garanti bozulmaz değil mi
    bunun dışında koltuk kılıfı falan istemek gerekir mi daha mı pahalı olur peugeot da
    led aydınlatma daha mı iyi olur nerde yapılıyor garanti bozulmadan olur mu?
    teşekkürler
  • iyiymiş 700 tl ahahahaha :D ne gerek var Rc mi sanki araç boşverlim :p gider normal orjinal spoileri 200 tl yaptırırım :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nisan7

merhabalar ben de 206+ dizel gümüş renkli siparişini verdim haftaya alacağım
    ilk arabam olacak o yüzden yardımcı olursanız sevinirim
    alırken nelere dikkat etmem lazım
    teslimden önce sizi aradılar mı
    kartel koruma ücretsiz verilecekti
    beni aradıklarında park sensörü isteyeceğim
    torpido-bagaj ışığı arka hoparlör derece ve teyp rds yi de mi istemeliyim
    o zaman garanti bozulmaz değil mi
    bunun dışında koltuk kılıfı falan istemek gerekir mi daha mı pahalı olur peugeot da
    led aydınlatma daha mı iyi olur nerde yapılıyor garanti bozulmadan olur mu?
    teşekkürler

öncelikle hayırlı olsun yeni araciniz.
    1-alırken aracin etrafinda söyle bir turt atin çizik vuruk varmi diye zaten sıfır araç başka bir şeye bakamassiniz.
    2-araç geldiginde size haber vereceklerdir zaten.
    3-kartel korumayada arabanin altına eğilerek elinizi motorun altına dogru sökün elinizle vurun bir iki defa metal oldugunda ses gelecektir öyle kontrol edebilirsiniz.
    4-park sensörüde isteyin ben taktirmadigima pişmanim
    5-torpido bagaj kolon derece teyp bunlari isteyin garanti dişina çıkmaz orjinalinde olan şeyler.kolonlardan para isterler yalniz ortalama maliyeti 75-100 tl arasidir.pazarlık yaparsiniz belki hediye bile yaparlar.
    6-koltuk kılıfına gerek yok bence koltuklari gayet güzel leke tutmuyor koyu renk oldugu için sıkıntı yok kolay temizleniyor.
    7-led aydinlatmayi dişarda yaptırıyorsunuz.aslında garantiyi bozar ama servisler böyle ufak defek şeyleri takmıyorlar.
    8-ilkyardim seti ve yangin tüpüde isteyin şimdilik aklıma gelenler bunlar terkrar hayırlı olsun. :)

• Orijinalden alıntı: birtan206

öncelikle hayırlı olsun yeni araciniz.
    1-alırken aracin etrafinda söyle bir turt atin çizik vuruk varmi diye zaten sıfır araç başka bir şeye bakamassiniz.
    2-araç geldiginde size haber vereceklerdir zaten.
    3-kartel korumayada arabanin altına eğilerek elinizi motorun altına dogru sökün elinizle vurun bir iki defa metal oldugunda ses gelecektir öyle kontrol edebilirsiniz.
    4-park sensörüde isteyin ben taktirmadigima pişmanim
    5-torpido bagaj kolon derece teyp bunlari isteyin garanti dişina çıkmaz orjinalinde olan şeyler.kolonlardan para isterler yalniz ortalama maliyeti 75-100 tl arasidir.pazarlık yaparsiniz belki hediye bile yaparlar.
    6-koltuk kılıfına gerek yok bence koltuklari gayet güzel leke tutmuyor koyu renk oldugu için sıkıntı yok kolay temizleniyor.
    7-led aydinlatmayi dişarda yaptırıyorsunuz.aslında garantiyi bozar ama servisler böyle ufak defek şeyleri takmıyorlar.
    8-ilkyardim seti ve yangin tüpüde isteyin şimdilik aklıma gelenler bunlar terkrar hayırlı olsun. :)

cevaplarınız için teşekkür ederim
    yangın tüpü ve ilk yardım seti dışarda daha uygun fiyata alınabilir mi

• dişarda daha ucuza bulabilirsiniz ama ben hediye isteyin demek istedim.peugeot orjinali oluyor güzel kılıfı falan tatlı duruyor.normalde 40 tl ilk yardim çantasi 30 tl de yangin tüpüne isteniyor.bende ikisini hediye almiştim.kısacasi satişiyi yolabildiginiz kadar yolun koparabildiginiz kadar koparin :)
  • Arkadaşlar bu Rds ile Dereceyi serviste bilgisayara bağlayıp halledebiliyorduk dimi?
  • 2006 x dizayn aracımda derece yok aynı sekilde serviste yukeniyormu?
    quote:

Orijinalden alıntı: POWER GAMER

Arkadaşlar bu Rds ile Dereceyi serviste bilgisayara bağlayıp halledebiliyorduk dimi?
  • 206+ araçlarda rds pc ile aktifediliyor. dereceyi ben dha yaptırmadim amaforumda yaptıran arkadaş var.oda pc ile aktif ediliyor 5 dk bile sürmez.
  • Herkese selamlar.
    Bende geçen hafta beyaz bir tane plus hdi aldım.Ancak aracın teslimi ocaK ayının ilk haftası olacak.
    çok önyargılıydım pug lara karşı.fakat abimin teşviki ile aldım.umarım memnun kalırım.
  • hAYIRLI OLSUN BENCE COK II YAPTIN BEN COK MEMNUNUN
  • Arkadaşlar sizce hangisi?
    - Comfort + Stil Paket
    - Sportium

Yan hava yastıkları ve arka kafalıklar Sportium paketinde oluyor mu?
  • sportium full olan modeli diye biliyorum içinde herşy var.sportium tercihimdir.
  • arka kafalıklar sportiumdada yokk ekstra para ödüyorsun 2 paketi karşılaştır aradaki farka dışarda daha iyi şeyler yapabilirsin diye düşünüyorum ihtiyacın olan tek şey çelikcant sportiumda gerisi ıvır zıvır şeyler...
  • bugun peugeot servisine gittim su rds ve derece icin servis yapamadı desteklemiyor senin aracın dedi. ve de bi kac parca hakkında fiyat aldım goruslerinize ihtiyacım var.
    1. kapı eşigi nikelaj 30 tl.
    2. park sensoru 125 tl
    3. kol dayama 180 tl
    4. spoyler boya ile beraber 350 tl
    5. 6000k zenon 190 tl
    6. 3m marka cam filmi 250 tl

Evet arkadaslar görüşlerinizi bekliyorum hangisi yaptırılmalı oncelikli olarak? fiyatlar nasıl sizce sanayiye gidip dandik taktırmak istemiyorum simdi 0 almısken.
  • hafta sonu mepa daydım 206 plus ı araştırmak için... test sürüşüne de çıktım araç tahminim aksine 1.4 hdi 70 ps olmasına rağmen iyi bir performansa sahip denilebilir genel olarak çok güven vermeyen hafif duran bir araç ama içi falan gayet düzgün bu fiyat için tatminkar dediğim gibi araç 980 kilo ama gidişi gayet yerinde bunlar sizinde kullananlarında genel de bildiği şeyler yeni bir bilgi olarak sportium modeli yok nette gözüküyor dediğimde tr de bu araçtan herhangi bir bayide 1 tane bile olsa peugeot bunu sitesinde tutmak zorunda dendi ama asıl iyi haber ocak ayında envy ler geliyor en önemli artısı şuan var olan 206 plus lara göre yol bilgisayarı ve standart alaşım jantları yani olabilecek en full plus ı düşünün bir de bunları üzerine ekleyin stil ve güvenlik paketi zaten standart olucakmış (ABS, ön yolcu hava yastığı, ön sis farları,gövde renkli kapı kolları, yan aynalar ve yan koruma çıtaları) belki yan çıtalar da krom çerçeveli olabilir dedi eleman o da tam bilmiyor fiyat olarak 26250 pazarlık yapmandan verdikleri fiyat yalnız bu fiyattan verebilecekleri 2 araç kalmış ellerinde opak beyaz ve metalik siyah metalik siyaha artı 650 daha ekleyip hesap edebilirsiniz bence bu fiyata alınabilecek en iyi araba gidp te palio almaktansa :)) hepinize hayırlı sürüşler

• hangi servisden fiyat aldin ???
    rds olmuyor diye başindan attmişlar öyle şey mi olur iyice şaçmalamişlar.derece olayina daha birşy söyliyemem bir arkadaş yaptırmiş sadece bu forumda resminide koymuştu okadar.
    park sensörü fiyati ucuz ama markasi önemli.cenmax en iyisi oda sadece sesli ikazli olan ürünün fiyati 100 tl
    kol dayama piyasada 150 tl civari kaliteli olani.güzel bir ürün ama ben konsolu deldirmek istemedigim için taktirmadim.
    spoilerin servis fiyati normal hemen hemen her tarafda böyle ama normal piyasa için konuşrsak pahali.
  • Bende arabayı alırken servise park sensörünü taktıracaktım, ne marka diye sorduğumda abidik gubidik marka olduğunu görünce vazgeçtim 100 tl istemişlerdi.

Marşpiyel serviste üstünde 206 yazan dandiklerdendi, dedim peugeot yazanlardan yokmu? o ne dedi ben sorayım dedi, salladı yani, sonrada unuttu.

Marşpiyel eğer peugeot yazanlarsa al derim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.