Şimdi Ara

İzmir deki Güzel Plajları Bilen Var Mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
46.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben(ailem ile) tatil yapmak istiyorum. İzmir'de oturuyorum. İzmir'de bir deniz kenarına,plaja gitmek istiyorum. İstediğim özellik İzmir e fazla uzak olmaması,dalgasız olması ve de derin olmaması. Bilenler yardımcı olursa güzel bir tatil geçireceğim. Şimdiden teşekkürler.

• Bir up yapıyorum. Hiç İzmir'de ki sahillere giden yok mu?
  • merkezde bulamazsın, urla çeşme yakın olarak işinizi görebilir sizin
  • Çeşme Boyalık sahili tam tarife uyuyor ama dalga tarafına garanti veremem ,kumluk güzel bir sahil
  • Deniz-KSK Teşekkür ederim bakacağım da bize dalgasız deniz lazım çünkü ben(biz) yüzmek için denize gidiyoruz ve de dalgalı denizde yüzemiyorum. Önerileri bekliyorum daha geleceğine inanıyorum. Bu konudan başka arkadaşlarımız da yararlanacaktır bence :)
  • Çeşme fazla uzak kaçar. Merkezden baya uzak ve ulaşımı pahalı. Çeşmealtı na rahatlıkla ve ekonomik bi şekilde gidebilirsiniz. (Özel arabanızla gidecekseniz bilmiyorum) Tam olarak isim bilmesemde. Ç.altı'nda tarife uygun plaj bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akçalı. -- 14 Temmuz 2010; 0:17:33 >
  • Teşekkür ederim. Aracımız ile gideceğiz. Fazla kalabalık olmayan,apaçilerin az olduğu yerleri tercih edeceğim dediklerinizi not alıyorum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Çeşme fazla uzak kaçar. Merkezden baya uzak ve ulaşımı pahalı. Çeşmealtı na rahatlıkla ve ekonomik bi şekilde gidebilirsiniz. (Özel arabanızla gidecekseniz bilmiyorum) Tam olarak isim bilmesemde. Ç.altı'nda tarife uygun plaj bulabilirsin.

bunu yazmak ıcın gırmıstım cesmealtında mavi plaj var..cok guzeldır tavsıye ederım..
  • pamucak tariflerine uyan bir yer. tavsiye ederim
  • Lüks bir yer mi istiyorsunuz halk plajımı?
  • Çeşmealtı tam size göre
  • Çeşme Dalyan Kocakarı Plajı...

Mavi bayraklı,sığ,dalgasız ve su sıcaklığı da düşüktür...

Sadece kıyıda taşlı yerler var...Bir 2 3 metre sonra kalmıyor...Sonrası kum ve balıklarla beraber yüzersin...
  • Foça (eski) da çok güzel plajlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 14 Temmuz 2010; 1:43:53 >
  • Hayır lüks bir yer istemiyoruz. Bu arada Pamucak diyen çıkmış. Orası dalgasıyla ünlü. Bu önerileri de yazıyorum. Ailem içinden seçecek artık. Daha varsa yazabilirsiniz. Teşekkürler.

Okuduğum yorumlara göre;
    Çeşme Dalyan Kocakarı Plajı
    quote:

Kocakarı Plajı çabuk derinleşen masmavi suyu küçük ama temiz plajıyla cennetten bir parça gibi...

Çeşme altında daha önce baya bir vakit geçirdik yani orayı biliyoruz. Farklı bir yer arıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenzenshin -- 14 Temmuz 2010; 10:03:00 >
  • ben güzel denince sessiz sakin pek kimsenin olmadıgı yer ararım bunada en yakın olarak mordogan, karaburun civarı uyuyor.
  • Karaburun,mordoğan taraflarında bulundum. (Balıklıova civarı)

Çeşme-Çeşme altı
    Karaburun tarafı
    Bu taraflara gittik hep. Çok şey istiyorum ama hala aradığım özellikte bir yer bulamadım :)
  • çeşmealtı demek için girdim

çeşme bildiğiniz gibi rüzgarlı olur ve dalgalı
  • Karşıyaka - Çiğli taraflarında oturuyorsan Foça ya da Aliağa tercihen Foça, Narlıdere Urla civarında oturuyorsan Çeşme. Nerede Oturduğuna bağlı.

Karşıyaka taraflarıdaysan Foça'ya git. Eski Foça'da Tarım ve Köyişleri'nin kampı var. O kadar güzel bir yer ki. Nezih, denizi temiz, sakin. Yemekhanesi var. Tabldot 7 - 10 lirayd tabi kasadan fiş alıp yemeği alırsan Tenha iken yani biraz daha erken gidip parayı aşçıya verip yemeği alırsan bir tabldot 5 lira oluyor.
  • Foça-Hanedan otel'inin plajı günlük giriş kelle başı 10 tl mavi bayraklı plaj tertemiz.
  • Seferihisar akarca'yı önerebilirim. üçkuyulardan yaklaşık 30dk sürer denizi güzel,kafeler var yakınında rahatlıkla ailecek gidebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.