Şimdi Ara

E72 ile her türlü sorularınız elimden geldiğince cevaplanır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
62.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E72 hakkında aklınıza takılan bğtğn sorularınızı cevaplayabilirim elimden geldiğince.özellikle yeni alacaklar için yararlı olacağını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zfr53

E72 hakkında aklınıza takılan bğtğn sorularınızı cevaplayabilirim elimden geldiğince.özellikle yeni alacaklar için yararlı olacağını düşünüyorum

Merhaba,

3-4 ay önce E72 aldım. Ancak birkaç sorun yaşıyorum. Birincisi konuşurken hoparlörden konuşanın senin arada cızırtı yapıyor. Bunun için Telefonu aldığım Media Markt deki arkadaş (Nokia personeliymiş) 193 mb lık güncelleme sw yükledi bi sefer. Ama geçmedi. Nokia ya götürüp servis güncellemesi attırmamı taviye etti. Bana da güncellemeyle bu sorunun çözüleceği fikri pek tatmin edici gelmediği için ve zaman bulamadığımda götürmedim henüz servise.

Geçenlerde de wireless dan internete bağlandığımda sistem hatası verip makine kendini kitliyordu. ancak pili çıkarıp tekrar açınca düzeliyordu. 2-3 kez de kamera açayım derken yine kendini kitledi, resetledi falan. Tabi çok canım sıkıldı. Tekrar götürdüm aynı kişiye. Format attı internet ve kamera sorunu düzeldi. şimdilik iyi gidiyor.

Bir de ekranın sağ altında yer alan turkcell-im yazısını kaybedemiyorum. Önceden kaybetmiştim, format atınca yine geldi. Bi daha bulamadım yerini.

Tşk,.

• Telefon ile görüşme esnasında gelen ses nasıl tatmin edici mi ? Karşındakini rahatlıkla duyabiliyor musun ?

Bunun cevabını verirseniz sevinirim.

İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15Haziran2006

Telefon ile görüşme esnasında gelen ses nasıl tatmin edici mi ? Karşındakini rahatlıkla duyabiliyor musun ?

Bunun cevabını verirseniz sevinirim.

İyi forumlar

ses gayet tatmin edici..çok rahat duyabiliyorsunuz karsınızdakını
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetiniteM

quote:

E72 hakkında aklınıza takılan bğtğn sorularınızı cevaplayabilirim elimden geldiğince.özellikle yeni alacaklar için yararlı olacağını düşünüyorum

Merhaba,

3-4 ay önce E72 aldım. Ancak birkaç sorun yaşıyorum. Birincisi konuşurken hoparlörden konuşanın senin arada cızırtı yapıyor. Bunun için Telefonu aldığım Media Markt deki arkadaş (Nokia personeliymiş) 193 mb lık güncelleme sw yükledi bi sefer. Ama geçmedi. Nokia ya götürüp servis güncellemesi attırmamı taviye etti. Bana da güncellemeyle bu sorunun çözüleceği fikri pek tatmin edici gelmediği için ve zaman bulamadığımda götürmedim henüz servise.

Geçenlerde de wireless dan internete bağlandığımda sistem hatası verip makine kendini kitliyordu. ancak pili çıkarıp tekrar açınca düzeliyordu. 2-3 kez de kamera açayım derken yine kendini kitledi, resetledi falan. Tabi çok canım sıkıldı. Tekrar götürdüm aynı kişiye. Format attı internet ve kamera sorunu düzeldi. şimdilik iyi gidiyor.

Bir de ekranın sağ altında yer alan turkcell-im yazısını kaybedemiyorum. Önceden kaybetmiştim, format atınca yine geldi. Bi daha bulamadım yerini.

Tşk,.

Ses cızırtısı bende yok..belkide donanımsal bir problem olabilir.arasıra telefon hıc bıseye gırmıyodu..hafıza dolu lutfen bazı ogleri silin tekrar deneyin diyodu..bide mobil secrutiy die bi antivirüs yükledim telefona..uygulamayı kaldırmayı denedim sistem hatası vermeye basladı.bende yazılımı tekrar yükledim sorunlar çözüldü..sizin hoparlor sorununuz buyuk ıhtımal donanımsal gibime geliyo ama araştırcam yinede..Turkcell-im yazısı için menü-kontrol paneli-ayarlar-genel-kişidelleştirme-bekleme modu-tuş kısayolları-sağ seçim tuşu-uygulama diyerek istediğiniz uygulamanın kısayolunu atayabilirsiniz o tuşa..eğer olmazsahttp://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim/yazilim/telefon-yazilim-guncellemesi burdan telefonunuza uygun yazılımı indirerek versiyon yükseltebilirsiniz..takıldığınız yer olursa sorun

• http://forum.donanimhaber.com/m_32373914/tm.htm

Böyle bir başlık mevcut. Konu kirliliği olmasın.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Tşk,.

Ses cızırtısı bende yok..belkide donanımsal bir problem olabilir.arasıra telefon hıc bıseye gırmıyodu..hafıza dolu lutfen bazı ogleri silin tekrar deneyin diyodu..bide mobil secrutiy die bi antivirüs yükledim telefona..uygulamayı kaldırmayı denedim sistem hatası vermeye basladı.bende yazılımı tekrar yükledim sorunlar çözüldü..sizin hoparlor sorununuz buyuk ıhtımal donanımsal gibime geliyo ama araştırcam yinede..Turkcell-im yazısı için menü-kontrol paneli-ayarlar-genel-kişidelleştirme-bekleme modu-tuş kısayolları-sağ seçim tuşu-uygulama diyerek istediğiniz uygulamanın kısayolunu atayabilirsiniz o tuşa..eğer olmazsahttp://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim/yazilim/telefon-yazilim-guncellemesi burdan telefonunuza uygun yazılımı indirerek versiyon yükseltebilirsiniz..takıldığınız yer olursa sorun

Sağ seçim tuş ayarını buldum sayenizde :)) İlginiz için teşekkür ederim, takip edeceğim sizi burdan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Tşk,.

Sağ seçim tuş ayarını buldum sayenizde :)) İlginiz için teşekkür ederim, takip edeceğim sizi burdan.

sorunu halletmenıze sevındımm..bır ust mesajda belırtldgı gbı artk konu kırlılıgı olmasn dy e72 ana baslıgında buluncam..bana o konudan ulasabılırsınız.tekrar tesekkurler

• Arkadaşlar merhaba öncelikle. 1 aydır e72 telefonumda kullanmakta olduğum nokia nın email programı 3 gündür bağlantı yapmamaya başladı bende niye maillerim gelmiyor diye email.nokia.com a bilgisayardan girerek üyeliğimi açmaya çalıştım fakat şifremi kabul etmiyor şifremide değiştirmedim ayrıca şifremi unuttum kısmıda yok sitede aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardım ederlerse sevinirim..

http://forum.donanimhaber.com/m_41348864/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma
    Arkadaşlar merhaba öncelikle. 1 aydır e72 telefonumda kullanmakta olduğum nokia nın email programı 3 gündür bağlantı yapmamaya başladı bende niye maillerim gelmiyor diye email.nokia.com a bilgisayardan girerek üyeliğimi açmaya çalıştım fakat şifremi kabul etmiyor şifremide değiştirmedim ayrıca şifremi unuttum kısmıda yok sitede aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardım ederlerse sevinirim..

http://forum.donanimhaber.com/m_41348864/tm.htm

eger hattınız turkcell se e-posta yazıp 2222 ye ucretsız gnderıp butun ayarlarnzı otomatık yapabılırsınız..

• sorun o değil dostum email.nokia.com üyeliğime giriş yapamıyorum + şifremi unuttum gibi bi kısımda yok :S
  • bende 1 gün önce e72 aldım sorum şu
    bu ortadaki optik tuş hareket ediyor sağa sola...elimi üstünden çekerken oda az yukarı kalkıyor(milimetrelik) çıt diye ses geliyor
    tuş sanki yerinden çıkacakmış gibi geliyor...bu sizdede böyle mi? yoksa benim optik tuşta sorun mu var?
  • Arkadaşlar uzun çabalar sonunda e72 almaya karar verdim. Şimdi aklıma takılan bazı hususlar var.

Birincisi görüntülü görüşmede performans nasıl?
    Kronik sorunları var mı telefonun; reset atma gibi, cevapsız çağrıları silmesi gibi vs?
    Facebook sohbeti kullanabiliyo muyuz?
    Youtube vs girdiğimde videoları izleme şansım var mı?

Önemli olan bir diğer hususta cihazın içinde dahili bir GPS alıcısı mevcut değil mi? Yani şebekeden bağımsız olarak bir gps cihazı görevi görebiliyor olması gerek.

Olmazsa olmazım voip kullanabilir miyim?

Son olarak Bursada en uygun fiyatlı nereden temin edebilirim?

Teşekkür ederim..
  • extra34 çok güzel sorular sormuşsun, cevapları bekliyorum 4 gözle
  • ben E72yi iki gündür kullanıyorum. Benim sorunum Internet her bağlantıda ""Web sitesi, tarihi geçmiş bir sertifika gönderdi. Yine de kabul edilsin mi?" uyarısı gönderiyor. ve bu can sıkıyor.
    çözüm öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Arkadaşlar uzun çabalar sonunda e72 almaya karar verdim. Şimdi aklıma takılan bazı hususlar var.

Birincisi görüntülü görüşmede performans nasıl?
    Kronik sorunları var mı telefonun; reset atma gibi, cevapsız çağrıları silmesi gibi vs?
    Facebook sohbeti kullanabiliyo muyuz?
    Youtube vs girdiğimde videoları izleme şansım var mı?

Önemli olan bir diğer hususta cihazın içinde dahili bir GPS alıcısı mevcut değil mi? Yani şebekeden bağımsız olarak bir gps cihazı görevi görebiliyor olması gerek.

Olmazsa olmazım voip kullanabilir miyim?

Son olarak Bursada en uygun fiyatlı nereden temin edebilirim?

Teşekkür ederim..

Neyse sağolun aldım bile.
  • E-72 lerde exchange mail problemi olduğu ve şirket maillerinin cihazın posta kutusuna gelmediği söyleniyor. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ? BB de olduğu gibi eş zamanlı olarak exchange maillerinin telefonunuza geliyor mu ?
  • sanki pişman gibiyim
  • merhaba, telde bı sıkıntı var yardımcı olursanuz sevınırım telde bı sure gectıkten sınra ekranda baglantı seklını secın ekranı gelıyo ıste wlan mı turkcell ınt mı falan .... Nasıl cozebılırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aldigim E72ye ekstradan 4gb hafiza karti aldim müzik atmak icin telefonumu Pc suite modunda pc ye bagliyorum ilk denememde 100küsür sarki attim hafiza kartina ama şarkıların bazıları birbirine geçmiş durumda karşılaşıyorum örneğin eminem açıyorum lady gaga çalıyor veya bir şarkının kısa bir bölümü sürekli tekrar ediyor
    bu sorunu bluetoothdan çok şarkı atıncada yaşadım hafıza kartından şüphelendim format attım ama yinede düzelmedi şu anda 50 tane şarkı var ve düzgün açılıyor ama yarısı hafıza kartında yarısı telefon hafızasında
    ama ben daha fazla şarkı atabilmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı? bu sorunu yaşayan oldu mu?
    ve sizce sorun telefonda mı hafıza kartında mı? teşekkürler...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.