Şimdi Ara

E72 ile her türlü sorularınız elimden geldiğince cevaplanır (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
2
Favori
62.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şifreleme özelliğini denemek için menü-kntrl paneli-telefon-şifreleme kısmından hafıza karını şifreledim. sonra tekrar actıgımda fotograflarım ve mp3lerim açılmaz oldu. hafıza kartı bilgisayardan da gözükmüyor. kurtarabilmek için yapabileceğim birşey var mı? teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar benim tlefonum kitleniyor gün içinde iki kere falan oluyor.Hiç bir tuş etki etmiyor mecbur telefonu kapatip açıyorum.Sorun ne olabilir sizce.1 aydır bu şekilde.8gb hafıza kartım var.Ama 7 8 aydir var.Bu sorun son 1 aydır var.Hafıza kartını biçimlendirdim, yazılımı güncelledim.Fakat hala aynı şekilde devam etmekte.Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
  • lütfen bilen cevaplasın...

yoksa telefonu kırıp atıcam...

gün içinde 4-5 kez telefonu kapayıp açmak zorunda kalıyorum nedeniyse şebeke gidiyo, ve full çekiyo görünürken!!! birini arayayım diyorum bi bakıyorum telefon işaretinin üstünde asma kilit işareti belirmiş arama yapamıyo, açıp kapıyorum ancak ozaman düzeliyo...

lütfen yardım...
  • Merhaba ben interneti kapatıcan her defasında "Kesilen indirmeler gösterilsinmi?" diyip duruyoo nasıl düzelticem.
  • arkadaşlar hafıza kartındaki resimleri medya resimler bölümünde göremiyorum normal mi
  • Merhaba bu Nokianin kendi tarayicisinda bi siteye girmek istediğimde hafiza dolu hatasi verip atiyor icerisinde 2 gb kart takili boskende hata veriyor.
    Diger sorunum ise bu opera tarayicisiyla gezerken 1 2 saniyelik donmalar oluyor bu sorunlara çözüm getirebilirseniz çok sevinirim.
  • Telefonu kablosuz modem olarak kullanabiliyor muyuz? Bunun için ne yapmamız gerekir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ht07

Telefonu kablosuz modem olarak kullanabiliyor muyuz? Bunun için ne yapmamız gerekir?

joikuspot programı işini görür. Ovistore da bulabilirsin. Yalnız programın light sürümünde şifre koyamıyorsunuz.
  • S.a arkadaşım bi sorum olacak.e72 var abi hafıza kartını taktım pcye 4 gb okey bunun 528 mb boş 3.5 gg dolu ve hiç bir şey yükelemediğime rağmen sadece bir kaç şarkı var yani arkadaşım 3 gb dolu diyelim nokia ovi felan dosyları var 1 gb lik map dosyaası var 2.7 gb lik cities diye bir dosya tıklıyorm maplar le ilgili dosyalar çıkıyor nasıl boşaltabilirim 2. sorum ise aga hiç music diye bir dosya yok sounds var ona atıyorum zil seslerine gidiyor şarkılar ben nereye atıcam direk dosyaların arasına atıyorm açıyorm videolara gitmiş felan nasıl yapıcam müziği nereye atıp adam akıllı müziklerim deyip dinleyecem ?
  • youtube'da izledigimiz videonun kalitesini arttirmak mumkun mu? goruntuler cok kalitesiz de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun Aleykum arkadaslar benq e72 telefonumla okulda bir kere wirelesden girdim çalışmadı arkadas denedi girdi sorun wireleste sandım ama yok bugün internet paketi aldım gene aynısı oluyor. Bunun belli bir ayarı varmıdır yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Merhaba, telefonun şarjı gözle görülür derecede düştü bataryada bir sıkıntı olabileceğini düşünüp yeni batarya aldım fakat hala aynı düzeyde. Ve telefona gelen mesajları görebilmem için telefonu açıp kapatmam gerekiyor telefonu kapatıp açtığımda da 5-10 dakika şebeke gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim.
  • 6 ayda ömrümü çürüttü telefon.
    - Günde 5 kere donar kapatıp açarsın
    - Şimdiye kadar defalarca uğraşmama rağmen e postasını kuramadım, öylece duruyor.
    - Telefonda bir sürü harita hizmeti var ama hiç biri kullanılmıyor hep hata veriyor.
    - İnternetten hiç bir şey araştırılmıyor, çünkü hep hafıza dolu hatası verip otomatik kapanıyor.
    - Son bir aydır youtubeye bağlanılmıyor bağlantı hatası veriyor.
    - Nokia store den indir seçeneği hep kapalı, oviden de girince kendi kendine nokia store atıyor, zar zor indirdiğin bi uygulama da telefonda çalışmıyor.

Şimdi ben neden memmun olayım ki bundan 3310 dan tek farkı internete girip face twitter falan bakmam. Hediye gelmez olaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deliboşnak

6 ayda ömrümü çürüttü telefon.
    - Şimdiye kadar defalarca uğraşmama rağmen e postasını kuramadım, öylece duruyor.
    - Telefonda bir sürü harita hizmeti var ama hiç biri kullanılmıyor hep hata veriyor.
    - İnternetten hiç bir şey araştırılmıyor, çünkü hep hafıza dolu hatası verip otomatik kapanıyor.
    - Nokia store den indir seçeneği hep kapalı, oviden de girince kendi kendine nokia store atıyor, zar zor indirdiğin bi uygulama da telefonda çalışmıyor.

Şimdi ben neden memmun olayım ki bundan 3310 dan tek farkı internete girip face twitter falan bakmam. Hediye gelmez olaydı.

senin telefonunun ciddi bakım sorunları var bence bir yazılım güncellettir. ayrıca e posta falan sen yapamıyorsun bence ben kullanıyorum e postayı, haritaları, interneti sorunsuz bir şekilde.

• "2Gün önce bir nokia E72-1 aldım.Aldıktan birgün sonra telefon arıza yaptı.

Sadece menüye girebiliyorum.Onun dışında ayarlar menüsünden birkaç ayar yapabiliyorum.
    Diğer tüm işlemlerde sistem hatası veriyor.
    ayrıca açık uygulamaları göster dediğimde en az 10tane açık uygulama görünüyor-sistem uygulamaları-
    Telefona format atmak isteidm ama ana ekrandayken numara tuşları basmıyor.Bilgisayara bağlayıp güncellemek istedim bu seferde telefonu görmedi."

arkadaşlar internette araştırmama rağmen bende aynı sorunları yaşıyorum iki gündür benimde başımda aynı bella ve aynı dert var sistem uygulamaları telefonun açılışıda devreye giriyiror bi kaç menu ayarı dışında hiç bi şey kullanamaıyorum tuşlar kullanıma girmiyor pc ye geri yükleme yedekleme yapayım diyorum oda olmuyo bilgisi olan benide bilgilendirirse çok memnun olurum .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: muraturkgeldi

"2Gün önce bir nokia E72-1 aldım.Aldıktan birgün sonra telefon arıza yaptı.

Sadece menüye girebiliyorum.Onun dışında ayarlar menüsünden birkaç ayar yapabiliyorum.
    ayrıca açık uygulamaları göster dediğimde en az 10tane açık uygulama görünüyor-sistem uygulamaları-
    Telefona format atmak isteidm ama ana ekrandayken numara tuşları basmıyor.Bilgisayara bağlayıp güncellemek istedim bu seferde telefonu görmedi."

arkadaşlar internette araştırmama rağmen bende aynı sorunları yaşıyorum iki gündür benimde başımda aynı bella ve aynı dert var sistem uygulamaları telefonun açılışıda devreye giriyiror bi kaç menu ayarı dışında hiç bi şey kullanamaıyorum tuşlar kullanıma girmiyor pc ye geri yükleme yedekleme yapayım diyorum oda olmuyo bilgisi olan benide bilgilendirirse çok memnun olurum .....

Telefona hard format atmalisin.Asagida verdigim islemi yaparsan telefon hafizasindaki her şey silinecek.

Telefon kapalı iken CAPS LOCK +
    SPACE + Geri Silme tuşu ve Power
    Tuşu basılı kalcak Ekran açılıncaya
    kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

Orijinalden alıntı: muraturkgeldi

"2Gün önce bir nokia E72-1 aldım.Aldıktan birgün sonra telefon arıza yaptı.

Telefona hard format atmalisin.Asagida verdigim islemi yaparsan telefon hafizasindaki her şey silinecek.

Telefon kapalı iken CAPS LOCK +
    SPACE + Geri Silme tuşu ve Power
    Tuşu basılı kalcak Ekran açılıncaya
    kadar.

çok teşekkür ederim chucky_31 ama dün telefonu garantiye gönderdim :'(
    keşke göndermeden önce okusaydım cevabını ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Deliboşnak

6 ayda ömrümü çürüttü telefon.

2 seneyi geçti kullanmaya başlayalı sırf çok rahat not alıyorum, okuyorum diye elimden çıkarmıyorum telefonu. Ajanda tuşuna "notlar"ı atadım, anında açıp notlarımı alıyor ve okuyorum. Günlük hayatta çok yardımcı oluyor.

Artık çok hırpaladım değiştirmek istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum :)

- Hiç donmuyor, kapanma, reset atma problemleri yok
    - E-posta olayını çok uzun zamandır kullanıyorum. Bana gönderilen mailler anında telefona düşüyor. Outlook'da bile o hızda düşmüyor.

Benim de e-posta konusunda yaşadığım sorunlar : Çektiğim fotoğrafları gönderememem, mail hesabımdaki standartlar dışında oluşturmuş olduğum özel klasörleri görememem.

- Hafıza dolu muhabbeti çok sıkıcı. Bu sorunu aşmak için alternatif browser kullanıyorum. (Opera Mini)
    - Youtube'a normal browser ile giriyorum sorun yok ama flash player ile değil de realplayer ile açıyor videoları. (takılma da olmuyor 3G ile izlerken)
    - Ovi Mağaza'dan uygulama indirip kurabiliyor ve kullanaibliyorum.

Yazılım Sürümü : 091.003
    Özel Sürüm : 091.003.C00.01

- Kullanışlı bir program var Advanced Communication Manager. Galiba son versyion ile beraber gelmişti. Çünkü kurduğumu hatırlamıyorum. İstemediğiniz kişileri, gizli numaraları filan engelliyor, aradıklarında anında meşgul tonu veriyor. Reddedilenler listesine de kaydediyor. Özel listeler de oluşturuluyor (sadece önemli kişilere izin vermek için)

• Merhaba benim de bir sorum olacak. Nokia Chat programı benim cihazımda gözükmüyor ve ana ekranda da 'set up chat' kısayolu bulunmuyor. Önceden vardı sanırım sildim ben. Bu uygulamayı tekrar nasıl temin edebilirim?
  • Tarayıcısında "hafıza dolu" uyarısı alanlar UC BROWSER kullansın. Bende o hatayı alıyordum sonra Operaya geçtim. Baktım onda da 1-2 saniyelik donmalar oluyor. Ayrıca çokta yavaş. En iyi UC BROWSER. Hem hızlı hem donma yok hemde her türlü fotoğraf açılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.