Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

Ah pejo auto6r yerine çift kavramaları bi şanzıman yapıp satsaydın ya :(

Tam otomatik vites neden kullanmıyolar dizel araçlarda bileniniz varmı?

tam otomatigin maliyeti cok yuksek ve yakıt tuketimini ciddi arttırıyorda ondan.ayrıca pug un asıl amaclarından biri ekonomi oldugu icin 1.6e-hdi ye tam otomatik sanzıman koyup ortalama yakıtı 5lt den 7 lt ye cekmek istemiyor.Mutlaka auto6r yi ilerde cift kavramalıya donusturecekler ama ne zaman...
  • 15 mart 17:00 de herkesi bekliyoruz...

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==
  • davet nerede adres nedir tüm peugeot bayilerinde 508 ler olacak mı selamlar
  • Arkadaşlar Mepa otomotivin Avcılar ve İkitelli plazalarında 15 Mart günü saat 17:00 da 508 kokteyli olacaktır.
    Herkes davetlidir.
  • ben gaziantep deyim tüm peugeot bayilerinde aynı anda olacak...
  • Şu an için 1.6 e-Hdi Allure modeli için bir fiyat verebilecek olan varmı... Bayiiler için yazıyorum...
  • şu an kimse fiyat veremez...
  • Sayın Merkan27, Araçlar siz bayilere ulaştımı yoksa önümüzde ki günlerdemi ulaşacak?
  • araçlar sevkiyatta hafta sonu burda olacak
  • sabreden derviş murada erecek mi acaba
    ben 508 e-hdi 1.6 alure beyaz tavan açılır lı olanını denemek ve almak istiyorum
    2006 model 407 im var ve 135000 km kullandım hiç problem yaşamadım selam ve saygılar
  • fazlasıyla değecek 508 tahminlerin ötesinde bir araç canlı gördüğünüzde buna kanaat getireceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkan27

araçlar sevkiyatta hafta sonu burda olacak

Cevap için teşekkürler. Bir şey daha sormak isterim. Bu gelen partide GT modelide varmı acaba?
  • GT versiyonu bu partide yok malesef ama Nisan ayında bolca gelecek....
  • Bir süredir foruma giremiyordum işlerimin yoğunluğu nedeni ile.

508 SW modelini bekleyen biri olarak bir bakayım durum nedir diye..

Baktım ortalık Passatcılardan geçilmiyor yahu yanlış yere mi bakıyorum deyip çıkıp tekrar baktım doğru yerdeyim.

İyide bu kadar passatcının daha piyasaya çıkıp yollarda görülmeyen arabadan ne istiyorlar yahu dedim kendi kendime??

Sonra bir ata sözü geldi aklıma.

KORKU DAĞLARI BEKLER.

Bir araç daha yollara çıkmadan rakiplerini bu kadar korkutuyorsa bir de çıktığında görmek lazım o zaman.

Yahu arkadaşlar (passat kullanan arkadaşları kastediyorum)

Siz kendinizce araçlarınızdan memnunsanız sorun yok. Şuna inanın PEUGEOT kullananlar en az sizin kadar araçlarında memnun

Ben uzun yıllar aile geleneği haline gelmiş olan NİSSAN markasını kulladım.Çokta memnundum.Ama artan benzin fiyatları LPG olayına sıcak bakmayışım beni Dizel araca yöneltti istediğim türde araç dizel olarak NİSSAN'da yoktu.

Arayışlarımın sonunda OPEL Astra,Volkwagen Golf,Citroén C4,Peugeot 307 markaları kafamda oluşmaya başladı.
    Opel bayinin (EGEM) ilgisizliği ve bir o kadarda bilgisizliği nedeni ile kaybetti.Bunuda mail yolu ile kendilerine bildirdim daha sonra telefonlar edip özürler dilendi ama çok geçti.
    Volkswagen almak istediğiniz herşey için para istemesi ve aracı biraz doldurmaya kalktığınızda cebinizin boşalmasından dolayı kaybetti
    Peugeot verdiğim paranın tam karşılığını veren bir marka olarak kalbimi kazandı ve satın aldım.

307'nin HB modelini ve hali hazırda da SW modelini büyük bir keyifle kullanıyorum. 56000 km yol yaptık birlikte (HB modeli ile 90000 km yol yaptım) iki 307'de bana periyodik bakım masrafları haricinde bir masraf bir sorun çıkarmadı.

Ha yarın çıkarır mı bilmem kimse bilemez sonuçta mekanik bir alet.

Ama kulaktan dolma ondan bundan duyma bilgilerle lütfen çamur atmaya kalkmayalım.

• Flood yapmak gibi oldu ama kusura bakmayın

En çokta Audi,Volswagenin premium vitrini gibi laflara güldüm.

Audi yıllarca Alman hükümeti tarafından otomobil teknolojileri konusunda araştırma geliştirme yapması için parasal olarak desteklenmiş bir markadaır.Alman markalarındaki pek çok ilk AUDİ imzası taşır.

Seat Skoda gibi markalar Volkswagenin kuzeni oldu diye Volkwagenin kalitesi veya sağlamlığı mı arttı?

Mantık öyleyse hepimiz arabaları satıp birer FIAT araba alalım.Eh nede olsa FERRARI ile kuzenler

Lütfen çamur atıcaz diye komik durumlara düşmeyin.Size yakışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkan27
    fazlasıyla değecek 508 tahminlerin ötesinde bir araç canlı gördüğünüzde buna kanaat getireceksiniz

Ben hala lafimdayim yine tartışma başlayacak ama allure haricinde mekanik el freni olmaması çok büyük bir eksiklik. Allure modeli çok aşırı olmaz umarım.
  • vay arkadas elektronik el freni ne kadar onemli birseymis megersem bi el frenini cekmek bu kadar zahmetli bir ismis yani.sırf bu yuzden aracı gormeden arac tercihinden vazgeciren bir ozellikmis... ilginc ve yorumsuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: driftspec

vay arkadas elektronik el freni ne kadar onemli birseymis megersem bi el frenini cekmek bu kadar zahmetli bir ismis yani.sırf bu yuzden aracı gormeden arac tercihinden vazgeciren bir ozellikmis... ilginc ve yorumsuz...

Evet sayın seyirciler yine başladık tartışmaya... Niye eleştiremiyorsun pejo yu bu kadar müptelası olmayın bir markanın... Bir kez eleştirsene hemen savunmaya başlıyorsun...
  • Satış rakamları
    yorumsuz..

• crazyarif,
    Sen bizim(Passat) forumda da yazışıyorsun buraya da gelip bizleri Passatçı onları da ötekileştirme gibi bir yorum yapıp
    Passatçı diye söylediğin kişileri Şahinciler gibi seviyesiz görüyorum demeye getirmen çok ayıp
    Sana burada eleştirilere karşılık veren arkadaşları ben dahil azarlama hakkını kim verdi söylermisin bana?
    Bize nasıl konuşmamız gerektiğini sen mi öğreteceksin?
    Yasin kendini çok güzel ifade ediyor bizler bile yazarken kelime hataları yapıyoruz onu Almanyada Yaşayan bir Türk olarak
    gramerini düzelt falan diye eleştirmeye hiç hakkın yok ayıp.
    Elektromekanik park freninin gerekliliği veya gereksizliği burada iki marka kıyaslanarak mütala ediliyor
    Kimsenin 508 i görmeden onu aşağıladığı falan yok
    Seviye veya seviyesizlik meselesi herkesçe anlaşılır ve ona göre bir duruş sergilenir.
    Senin bu foruma gelip de bize (senin deyiminle Passatçılara) ders vermeye hangi sıfat ve yetkin var?
    Bi de geliyorsun hiçbir şey olmamış gibi Passat Forumunda yazı yazıyorsun ayıp
    Kimse burada araç fanatikliği yapmıyor sen de hakem falan değilsin
    Bu nedenle bu üstün bilirkişi edasındaki yazılarını kınıyorum.
    Bizlere bir özür borçlusun..

Şahsım hakkında yazmış olduğun yazının arkasındayım bana göre Passat=Prestij demektir
    Bu benim fikrimdir. Herhangi bir yetki veya sıfat gerektirecek bir söylem değil bu. G
    Genel toplumda da çoğunlukça kabul gören bir ritüel haline gelmiştir.
    Söylediğimin ispatı da aşağıdaki verilerden anlaşılabilir:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drozia -- 9 Mart 2011; 16:16:21 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.