Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.299.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheJudgé

gittim inceledi bugün kaportası çok ince , kaputu bi açtım kağıt gibi sallanıyor resmen..

iç yapısına gelince ledler yetersiz ışık veriyor sırf led var dedittirmek için konulmuş gibi emanet duruyo,

kaliteye gelince beğenmedim arabanın pilastik parçaları örneğin kapı kolları ön gögüs radyo butonları direksiyon butonlarında çat çut ses geliyo , sert plastik malzeme kullanılmış...

vala ben şahsen o paraya wolksvagen passat alırım , peugeot yine sınıfta kaldı kalite olarak

Passat'ı incelediniz mi?
  • quote:

gittim inceledi bugün kaportası çok ince , kaputu bi açtım kağıt gibi sallanıyor resmen..

iç yapısına gelince ledler yetersiz ışık veriyor sırf led var dedittirmek için konulmuş gibi emanet duruyo,

kaliteye gelince beğenmedim arabanın pilastik parçaları örneğin kapı kolları ön gögüs radyo butonları direksiyon butonlarında çat çut ses geliyo , sert plastik malzeme kullanılmış...

vala ben şahsen o paraya wolksvagen passat alırım , peugeot yine sınıfta kaldı kalite olarak

sen git passat al..
  • Jant konusuna bir açıklık getirelim. Tüm modellerde ki standart ve opsiyonel jantları yazayım.

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==

Access Standart 16" Stil01
    Access 17" Alüminyum alaşımlı Jant opsiyonu ile 17" Stil04

Active Standart 16" Stil02
    Active 17" Alüminyum Alaşımlı Jant opsiyonu ile 17"Stil04
    Active 17" Alüminyum Alaşımlı Jant ve Krom Çerçeveli Yan Camlar opsiyonu ile 17" Stil09

Allure Standart 17" Stil05
    Allure 18" Alüminyum Alaşımlı Jant opsiyonu ile 18"Stil07

GT Standart 18" Stil10
    GT 19" Alüminyum Alaşımlı Jant opsiyonu ile 19"Stil12

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorjivago

2 litre dizel otomatik ,allure ,sedefli beyaz,navigasyon,head up display.(Super kilitleme , baldır desteği,jbl yok ) 87.000.-

GT nin jantları çok güzel nereden bulabiliriz,fikri olan varmı ?

peugeot 508 e 90 bin TL vermeyi gerçekten düşünüyor musunuz ne olursa olsun bu araç o parayı haketmez diye düşünüyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 28 Nisan 2011; 9:40:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

quote:

Orijinalden alıntı: doktorjivago

2 litre dizel otomatik ,allure ,sedefli beyaz,navigasyon,head up display.(Super kilitleme , baldır desteği,jbl yok ) 87.000.-

GT nin jantları çok güzel nereden bulabiliriz,fikri olan varmı ?

peugeot 508 e 90 bin TL vermeyi gerçekten düşünüyor musunuz ne olursa olsun bu araç o parayı haketmez diye düşünüyorum ...

Passatta muadil araç 100,000 TL iken aslında istenen fiyat makul görünüyor. Hatta şöyle bir durum var. 508 de 1,6 ile 2,0 motor kıyasında fiyat farkı olması gerektiğinden çok daha az. Bu sebeple 2,0 a yönelinebilir.

• Arkadaşlar

GT modelinde JBL Ses Sistemi opsiyoneldir. Bu sistem daha önceden fiyatlandırılmamıştı. Şu an ki opsiyon fiyatı 800 TL'dir. Araçta Navigasyon sistemi standart oalrak sunulmaktadır.
  • quote:

Ben ikisinide inceledim passatın işçilik olarak bir üstünlüğünü göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerG
    Arkadaşlar

GT modelinde JBL Ses Sistemi opsiyoneldir. Bu sistem daha önceden fiyatlandırılmamıştı. Şu an ki opsiyon fiyatı 800 TL'dir. Araçta Navigasyon sistemi standart oalrak sunulmaktadır.

Omer bey baska netlesen listeye eklenen opsiyon varmi yada olacakmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

quote:

Arkadaşlar

GT için farklı bir opsiyon zaten yok. Ben tüm 508 GT opsiyonlarını yazayım.
    Sedefli Metalik Boya: 2010 TL
    Metalik Boya: 1480 TL
    Sunroof: 2620 TL (Eylül itibariyle gelecek)
    19 Jant (Stil 12) : 1340 TL
    Güvenlik Paketi (Alarm + Superkilitleme) : 400 TL
    JBL ses sistemi: 800 TL

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

quote:

Arkadaşlar

GT için farklı bir opsiyon zaten yok. Ben tüm 508 GT opsiyonlarını yazayım.
    Sedefli Metalik Boya: 2010 TL
    Metalik Boya: 1480 TL
    Sunroof: 2620 TL (Eylül itibariyle gelecek)
    19 Jant (Stil 12) : 1340 TL
    Güvenlik Paketi (Alarm + Superkilitleme) : 400 TL
    JBL ses sistemi: 800 TL

Tesekkur ederim.jblin fiyatinin belli olmasida guzel oldu.allureda netken gt icin olmamasi bir eksiklikti.peugeot birde web sitesinde 508i duzenler kataloglardada donanimi koyarsa hersey netlesmis olur.

• quote:

Jant konusuna bir açıklık getirelim. Tüm modellerde ki standart ve opsiyonel jantları yazayım.

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==

Access Standart 16" Stil01
    Access 17" Alüminyum alaşımlı Jant opsiyonu ile 17" Stil04

Active Standart 16" Stil02
    Active 17" Alüminyum Alaşımlı Jant opsiyonu ile 17"Stil04
    Active 17" Alüminyum Alaşımlı Jant ve Krom Çerçeveli Yan Camlar opsiyonu ile 17" Stil09

Allure Standart 17" Stil05
    Allure 18" Alüminyum Alaşımlı Jant opsiyonu ile 18"Stil07

GT Standart 18" Stil10
    GT 19" Alüminyum Alaşımlı Jant opsiyonu ile 19"Stil12

ömer bey bu resimlerde 17" lerden sadece stil 09 var. stil 04 veya stil 05 e ait bir resim yokmu.

• Öncelikle şunu belirteyim bu sınıftaki otomobillerin hemen hemen hepsi zaten iyi kalitede olduğu için bunu niye alıyorsun ,buna bu para verilirmi diye söylemenin anlamı yok.Şahsen ben kendime insigna nın sayfasına gidip bu arabaya bu para verilirmi demeyi yakıştıramam.
    Kaldıki bir vw antipatim var.Ayrıca yeni passatın kasasını beğenmedim.(Eskisi güzeldi)508 in içi passat tan daha çok hoşuma gitti.Passatın kalitesiyle uyumsuz bir iç düzenlemesi var.Zayıf ve özensiz gibi geldi.Ayrıca full donanım ve 2000 dizel motor 20-30 000.- TL daha pahalı ve bekliyorsun.
    Araba birazda gönül işi.İçine oturursun bu araba hoşuma gitti dersin kaç paraysa alabilirsen alırsın.O kadar.
    Aksi takdirde o sınıfta bir markanın modeli araba satılırdı.
  • Fransadan buraya araclar kac gunde geliyor bir bilgisi olan var mi?
  • Herkese merhaba,

Bende 508 Dizel Active Auto6R , İnci Siyahı satın aldım. Navigasyon internet sitesinde konfigüre edilebilmesine rağmen, gelen araçlarda olmadığı için active serisinde alınamıyor, citroene bu yuzden kızıp vazgeçerken, aynısını peugeotta yaptı ama aldık bir şekilde.

Acaba bunlara sonradan navigasyon taktırılmasının bir ihtimali varmı? bilgisi olan varsa iletirse, sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerarika -- 29 Nisan 2011; 2:29:09 >
  • @ omerarika;

bana sonradan takılamıyacağı söylendi. konsol değişmesi gerekliymiş. sadece taşınabilir sonradan takılabilinir ki aksesuar olarak broşürde gözüküyor.
  • Active donanımda navigasyon opsiyonu nasıl yok anlamak mümkün değil. İlk gelen partideki Active araçlarda var diye biliyorum, Access'te ise istense de alınamıyor.
    508 donanımları yılan hikayesi gibi hakkaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta
    Active donanımda navigasyon opsiyonu nasıl yok anlamak mümkün değil. İlk gelen partideki Active araçlarda var diye biliyorum, Access'te ise istense de alınamıyor.

+1
  • Access'te navigasyon opsiyonu yok; bu gayet anlaşılabilir.. "Navigasyon istiyorsan üst donanım alacaksın" demek gibi.. Zaten hatırladığım kadarıyla navigasyon opsiyonu olmaması haricinde Access tercih edilebilir donanım seviyesi olarak..

Active'de navigasyon opsiyonu olmaması ise bence kabul edilemez. Navigasyon isteniyorsa direkt Allure alınacak o zaman..

Bu arada Mayıs ayı geldi sayılır, 508'in satış rakamlarını haylşi merak ediyorum. Bu ayki listelerde görünür diye tahmin ediyorum..
  • quote:

Access'te navigasyon opsiyonu yok; bu gayet anlaşılabilir.. "Navigasyon istiyorsan üst donanım alacaksın" demek gibi.. Zaten hatırladığım kadarıyla navigasyon opsiyonu olmaması haricinde Access tercih edilebilir donanım seviyesi olarak..

Active'de navigasyon opsiyonu olmaması ise bence kabul edilemez. Navigasyon isteniyorsa direkt Allure alınacak o zaman..

Bu arada Mayıs ayı geldi sayılır, 508'in satış rakamlarını haylşi merak ediyorum. Bu ayki listelerde görünür diye tahmin ediyorum..

Al benden de o kadar.. Şu satış rakamları bi açıklansa artık. Arabayı Kocaeli'de bir aydır kullanıyorum yalnızca bir tane gördüm.. İstanbul'a da gidiyorum sürekli ama orada bir tane bile görmedim. Bana mı görünmüyo bunlar anlamadım ki

• quote:

Active donanımda navigasyon opsiyonu nasıl yok anlamak mümkün değil. İlk gelen partideki Active araçlarda var diye biliyorum, Access'te ise istense de alınamıyor.

Active versiyonda navigasyon opsiyonu var lakin anladığım kadarı ile bu partide gelen activeler navigasyon opsiyonu içermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.