Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (514. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

Sayende hallettim bile, Çok teşekkür ederim.

Yeni aracınız hayırlı olsun .
  • @immortal
    iki yeni tema ve trip bilgisini aktardim ekrana, guzel oldu tesekurler.
    ilgili sayfalarda bulamadim, baska ozellik ekleniyormu acaba sizin bulabildiginiz
  • @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bu uygulamalar sadece makyajlı kasa için mi geçerli yoksa 2011-2012 lerde de olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuaydin

@immortal
    ilgili sayfalarda bulamadim, baska ozellik ekleniyormu acaba sizin bulabildiginiz

Güle güle kullanın. Motor yağ ve su sıcaklığı ile lastik basınçlarını gösteren bir ekran da eklenebiliyor ama ben bu kısmı denemedim henüz. Arayüzlerden ekstradan sadece bir tanesi çıktı bende, sizde ikisi de gelmiş. Aynı linkten mi indirdiniz dosyaları?
  • ucanlaz kullanıcısına yanıt
    makyaj öncesindeki RT6 cihazlar için geçerli. Makyaj sonrası cihaz değişti zaten, onların durumu farklı.
  • merhabalar,
    bu makyaj sonrasi kasalardaki ekrana navigasyon ekleyebilir miyiz peki?
    simdiden tesekkurler
    aynen bendede ısı ve lastık basıncını gosteren ekran cıkmadı, esasında tarafından verılen linklerden 1 tanesince bu işlemin nasıl yapılacagını almanca anlatan 1 pdf var şimdi onunla ilgileniyorum durumu size bildiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

Orijinalden alıntı: utkuaydin

@immortal

Güle güle kullanın. Motor yağ ve su sıcaklığı ile lastik basınçlarını gösteren bir ekran da eklenebiliyor ama ben bu kısmı denemedim henüz. Arayüzlerden ekstradan sadece bir tanesi çıktı bende, sizde ikisi de gelmiş. Aynı linkten mi indirdiniz dosyaları?

Evet ayni linkten indirdim.
    Ikinci tema icin ayri bir ayar menusu var, gonderdiginiz sayfanin devaminda yaziyor.ve o tema cok daha guzel mutlaka yukleyin derim.

Lastik basinc ve yag sicakligi ile ugrasmadim acikcasi, zaten lastikte sensor olmadigi icin sekilden itaberet bi grafik geliyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

• Bi dönem bende çok uğraştım. Enson çıkan karbonfiber görünümlü tema en iyisi sürekli onu kullanıyorum. Lastik basınç göstergesi için. Bilgisayardan değer değişikliği yapıp sisteme tekrar kopyalamanız gerekli. En zahmetlisi o. Diğerleri 0 ları 1 yaparak çözülüyor.
  • artismimar kullanıcısına yanıt
    şu karbonfiber dokulu arayüz bende çıkmadı. iki ayrı menü var, birisi siyah arkaplan üzerine kırmızı detayları olan; diğeri ise siyah arkaplan üzerine mavi detayları olan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • utkuaydin U kullanıcısına yanıt
    az önce temayı yükledim ama ben de ilk yükleneni daha çok beğendim. siyah üzerine kırmızı detaylar daha bir hoş geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formda paylasmistim 2011 model 1.6 thp 156 beygir active aracimi alali 2 hafta oldu. Sehirler arasi ortalama 6 ile 7 litre yakti. Ancak sehir icinde ortalama hiz 21 km ile 137 km yol gidilmis olup 12.7 litre gozukuyor. Bursada sehir icinde kullandim. Bukadar yakmasinda bir problem mi vardir
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ortalama hızınız çokm düşük sürekli dur- kalk gitmişsiniz normal bence
  • quote:

az önce temayı yükledim ama ben de ilk yükleneni daha çok beğendim. siyah üzerine kırmızı detaylar daha bir hoş geldi.

Tercih meselesi tabi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: artismimar

quote:

Tercih meselesi tabi. :)

Bugün kullandığım temaya baktım da karbon fiber efekti varmış. Sanırım aynı şeyi beğenmişiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucanlaz

ortalama hızınız çokm düşük sürekli dur- kalk gitmişsiniz normal bence

Sehir icinde dur kalk yaptigim yerlerde oldu normal hizda seyrettigim yerlerde oldu.

Elinizde bu temanın görüntüsü var mı ben ayarlayamadım bir türlü nasıl birşey merak etmiyor değilim :)
  • Dostlar merhaba. Kısmetse yakın zamanda 1.6 BlueHdi EAT6 Access 508 almayı düşünüyorum. Biraz donanım ve görünüm takıntısı olan biriyim, active paket bütçemi fazlasıyla aşıyor. Bu yüzden accessde bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Örneğin cam çevresine krom çerçeve gibi. En önemlisi; access jantını hiç beğenmiyorum. Active paketin 17inçlik jantı var aklımda. Eğer bu jantı alırsam herhangi bir teknik arıza, sıkıntı yaşarmıyım. .Çünkü araç fabrikadan 16inç çıkışlı. Detaylı cevap verecek biri olursa çok sevinirim.
  • MataDr M kullanıcısına yanıt
    merhabalar, oncelikle hayirli olsun.
    access aliyorsun bende de 2015 access var makyajli kasa.
    jant krom cerceveden daha onemli seyler var.
    en basit ornegi katlanan ayna olmamasi.
    ben su anda onu yaptirmaya ugrasuiyorum.
    peugeot elmas yapacak gibi telefon bekliyorum kendilerinden.
    ikinci olarak ekranda navigasyon yok. bu da eonemli bir eksiklik.
    jantlar degisir onemli degil. ayni sasi ayni kasa ustunde.
    yeni kasa active lerde neredeyse allure kadar donanim var.
    size kac para verdiler ama, gecen hafta peugeot elmas da sifir 2015 model active 108bin lira idi.
    eger uygunsa gidip orada gorebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulersem -- 24 Haziran 2016; 9:36:20 >
  • 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.