Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar az önce 2012 508 Active 1.6 E-Hdi sahibi oldum, lakin bir problemim var multimedia sisteminin kodu silinmiş :( servis ise faturasız yapamayız diyor. Hemen hemen herşey çalısırken ses namına bir sey yok bu olaydan dolayı ne yapabilecegım konusunda bilgi verirseniz sevinirim
  • 3 stop F1 mod.

3 stop led olarak güncellendi ve F1 sistemi ilave edildi.

F1 stop olarak tanımlanan sistem ilk frene basıldığı anda 3. Stop lambasının flaşör yaparak, arkadaki sürücüyü uyarma sistemidir.

Piyasada taklitleri sürekli flaşör yapmakta ve bu sistem arkadaki sürücüye rahatsızlık vermektedir.

Sistemimiz orijinal F1 sisteminde olduğu gibi ilk 2 saniye flaşör yapar ve sonrasında normal konuma geçer.

İyi forumlar...

• BarbarosTUGRUL kullanıcısına yanıt
    yetkili servise götürün güncelleme yaparken aracın şasesinden o kodu çıkartıp sisteme güncelleme ile giriyorlar. fatura ne alaka. siz başka bir yetkili servise götürün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cceranimoo

quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

arkadaşlar merhaba ben 2016 ocak ayından bu yana 508 kullanıyorum aracım 2012 model alure dh bu bölümü yeni gördüm size bir sorum olacak aracın medya playırı usb üzerinden bazı parçaları okumadan atlıyor nedeni nedir başına gelen varmı bilgi verirseniz sevinirim

Türkçe karakterler ile ilgili sorundur mutlaka ancak navigasyon ve media oynatıcının yazılımı ilk yazılımda falan kalmıştır. Sonradan yapılan güncelleme ile düzeldi. Muhtemelen navigasyonu çalıştırdığınızda ingilizce çalışıyordur. Ayrıca bir arkadaş sesin karşı tarafa ekolu gitmesini sormuş. Bu mesele de güncelleme ile çözülüyor.

Evet navigasyon da yabancı dil hatta fıransızca gerekli güncellemeyi de servis te yaptırmamız gerekiyor demi kendi başımıza çözebileceğimiz bişey değil herhalde

Geçmiş sayfalarda güncelleme ve yazılımda kapalı modların aktive edilmesi ile ilgili paylaşımlar vardı, karışık işler. En pratiği serviste yaptırmak tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• euustun kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla servşs bu multimedia sisteminin bu araca ait olmadığı kanısına vardı, denemek için başka bir servise daha gidicem sonucta 4 5 bin liralık sistem kullanamadıktan sonra neye yarar
  • Iyi gunler arkadaslar
    2011 model 1.6 thp active aracimi bir hafta oldu alali
    Sinyallerin orada gunduz led fari varmis gibi duruyor. Bu araclarda bu ozellik bulunuyormu.

• bu arada hafta sonuna kadar yazlık lasık almam gerekiyor 800 - 900 bütçe var tavsiniz ne olur? 50 - 55 yanak arasında kaldım

birde aracım 2012 E-Hdi Active 508 led farlı ama adaptifmi? yani viraja girince dönüş istikametine göre farları çevırıyormu nasıl anlarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarosTUGRUL -- 15 Haziran 2016; 11:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

bu arada hafta sonuna kadar yazlık lasık almam gerekiyor 800 - 900 bütçe var tavsiniz ne olur? 50 - 55 yanak arasında kaldım

birde aracım 2012 E-Hdi Active 508 led farlı ama adaptifmi? yani viraja girince dönüş istikametine göre farları çevırıyormu nasıl anlarım?

Aracınız 17" jantlı mı?
    arıza şikayeti ile gidin servise. güncelleme talebinde bulunun. yapıyorlar bende yaptılar.

active lerde yok diye biliyorum o özellik. Eğer adaptifse karanlıkta direksiyonu sağa sola çevirdiğinizde farların ışığınında hareket ettiğini görürsünüz.

Adaptife far alure modellerde var sadece zaten aracı karanlıkta kullanırken anlıyorsunuz hele düşük hızda farketmemek mümkün değil

• quote:

Adaptife far alure modellerde var sadece zaten aracı karanlıkta kullanırken anlıyorsunuz hele düşük hızda farketmemek mümkün değil

Sadece allure da degil, 2012 sonrasi active modellerde de opsiyon olarak sunuldu.benim aracim active ve led&adaptif far mevcut..ancak allurden farki uzun far asistani yok

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

bu arada hafta sonuna kadar yazlık lasık almam gerekiyor 800 - 900 bütçe var tavsiniz ne olur? 50 - 55 yanak arasında kaldım

Hocam ben yeni 4 lastik aldım,
    Falken ziex ze914 ecorun 215 55 17
    Tanesi 220 TL, sökme-takma, balans ve nitrojen dahil. (Ayrıca siboplarıda değiştiriverin dedim, onu da yaptılar)
    İstanbul Başakşehir - Lastik Park

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssebasti -- 15 Haziran 2016; 17:28:53 >
  • arkaaşlar bende aranıza geçen ay katıldım tavsiyeleriniz ile 2012 active aldım. iki sayfa geride 5-6 mesaj yazmıştım sizlere. aracı almam konusunda olumlu fikir veren arkaaşlara birkz daha teşekkür ediyorum. latitude ile 508 arasında gidip gelmiştim. araçtan ziyadesi ile memnunum.
    bursada yaşıyorum aracımla dün bölünmüş yolda seri bir şekilde trafik akışında ilerler iken kırmızı işik için sarı yanıp sonmeye başladı. takip mesafesini koruyarak ben durmak için hazırlandım ama önümdeki araç gidiş şekli ile ışıktan geçecek gibi idi fakat ani firen yaptı. bende zaten duracagım için fren yaptım baktım önümdeki ani firen yaptı bende ani bastım frene . hava yağmurlu asfalt ıslak olduğu için araba buzda kayar gibi kaydı ve fazla yavaşlamadan öndeki araca vurdu. önümdeki araç yeni kasa honda cıvık. daha aracımdan inmeden hondanın tamponunun katlandığını ve bagaj kapagının havalandığını görünce üzüntü ile ürpererek arabadan indim. bi baktım benim aracımda nokta bile yok. hondayı sanayiye çektik 3 binlirayı aşkın masrafı tutuyor. tampon ve bagaj kapagı değişecek. böylesi elim bir olayı karşı tarafın hasarı ve bozulan kaza sicilim ile tamamlamış oldum. Allah cümlenizi kazalardan korusun...

• quote:

Orijinalden alıntı: mfa03

arkaaşlar bende aranıza geçen ay katıldım tavsiyeleriniz ile 2012 active aldım. iki sayfa geride 5-6 mesaj yazmıştım sizlere. aracı almam konusunda olumlu fikir veren arkaaşlara birkz daha teşekkür ediyorum. latitude ile 508 arasında gidip gelmiştim. araçtan ziyadesi ile memnunum.
    bursada yaşıyorum aracımla dün bölünmüş yolda seri bir şekilde trafik akışında ilerler iken kırmızı işik için sarı yanıp sonmeye başladı. takip mesafesini koruyarak ben durmak için hazırlandım ama önümdeki araç gidiş şekli ile ışıktan geçecek gibi idi fakat ani firen yaptı. bende zaten duracagım için fren yaptım baktım önümdeki ani firen yaptı bende ani bastım frene . hava yağmurlu asfalt ıslak olduğu için araba buzda kayar gibi kaydı ve fazla yavaşlamadan öndeki araca vurdu. önümdeki araç yeni kasa honda cıvık. daha aracımdan inmeden hondanın tamponunun katlandığını ve bagaj kapagının havalandığını görünce üzüntü ile ürpererek arabadan indim. bi baktım benim aracımda nokta bile yok. hondayı sanayiye çektik 3 binlirayı aşkın masrafı tutuyor. tampon ve bagaj kapagı değişecek. böylesi elim bir olayı karşı tarafın hasarı ve bozulan kaza sicilim ile tamamlamış oldum. Allah cümlenizi kazalardan korusun...

Gecmis olsun, Allah bir daha gostermesin.
    Onden carptiginizdan airbagler patladi mi?

• mfa03 M kullanıcısına yanıt
    çok geçmiş olsun. siz araçta hasar yok diye aldanmayın yine de bi servise götürün kontrol etsinler. sarsıntı ile sensör çıkmıştır,hortum gevşemiştir vs. vs. kontrol ettirmekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulersem

quote:

arkaaşlar bende aranıza geçen ay katıldım tavsiyeleriniz ile 2012 active aldım. iki sayfa geride 5-6 mesaj yazmıştım sizlere. aracı almam konusunda olumlu fikir veren arkaaşlara birkz daha teşekkür ediyorum. latitude ile 508 arasında gidip gelmiştim. araçtan ziyadesi ile memnunum.

Gecmis olsun, Allah bir daha gostermesin.
    Onden carptiginizdan airbagler patladi mi?

Geçmiş olsun.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Geçmiş olsun, özellikle yağışlı havalarda takip mesafesini arttırmak gerekiyor. Hele ki yağış yeni başlamış ise çok dikkatli olmalı. İzmir Bornova girişinde bir yaz yağmuruna yakalanmıştım ve hiç unutmam. Asfalt yağ tabakası oluşturmuş ve benim araç dahil gördüğüm her araç düşük hızda bile kayıyordu. O yüzden özellikle yağışın başladığı ana çok dikkat etmek gerek.

Genelde arkadan çarpan araçtaki hasar fazla iken öndeki araçta görünen sorun olmayabiliyor ama nedense sizin olayda tam tersi olmuş. 508 ile civic arasındaki şasi koruma farklarından olabilir. Sizin araçta birşey yok iken önceki aracın bagajına varıncaya kadar darbe alması civic in tamponunun darbeyi sönümleyemediğini gösteriyor.

Bu hızlardaki bu tip kazalarda airbag ler açılmıyor. Böyle bir kazada açılsa idi daha büyük sorun olurdu. Her durumda aracınızda görünmeyen kırıklık-büküklük var mı göstermenizi öneririm. Tekrar geçmiş olsun.

• ssebasti kullanıcısına yanıt
    Tam aradığım durumda fakat başakşehir çok çok uzak bana ben sabiha gökçen yakınındayım buralarda bayisi vs varmıdır acaba?
  • cceranimoo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dün akşam test etme şansım oldu başka bir arkadaşın dediği gibi farlarım led ve adaptif par halinde direksiyonu çevirince farlarımda dönüyor
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.