Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi siz boyle soyleyince kafam karisti bende sizin gibi cam tavan ve boyunun kisa tavanin yuksek olusu sebebiyle 3008 dusunuyodum
    50-60 bin civari dusuk km kazasiz arac ariyorum bu fiyat araliginda 508 allure yok anca acces belki active olabilir onlarinda donanim olarak 3008 den pek farki yok gibi ama yol tutus ve kalite olarak fark varsa sanirim benim biraz daha dusunmem gerekiyo
    Tesekkur ederim cevabiniz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2012 model 1.6 e-hdi Allure sahibiyim. 1 ay oldu aracı alalı. içindeki bazı kısımlardaki gıcırtılardan başka bir şikayetim yokken dün bir sıkıntı ile karşılaştım. acaba çözümü bilen ya da başına gelen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Malum araç stop-start düğmesine basınca navigasyon ekranı da Peugeot amblemi ile bir müddet sonra açılıyordu. Bu gün sabah aracı çalıştırdım ve hemen radyo da açıldı ve müzik çalmaya başladı. Ekranın yarısı beyaz olmuştu.
    Sanki araç akşamdan beri uyuma modunda kalmış gibiydi hemen açıldı nav sistemi. Akabinde ekranın yarısı beyaz olmasına rağmen arkadaki haritayı vs görebiliyordum. Tekrar başlattım sistemi aracı tekrar çalıştırdım vs ama o ekranın yarısını kaplayan beyaz perde malesef gitmedi.
    servisi aradım ya yazılımsaldır ya da ekranınız değişebilir getirin bakalım dedi.
    Yabancı kaynaklar ile görüştüm ekranı değiştireceksiniz 300 euro ya size satabiliriz dediler.
    Başına gelen varmı acaba ? Bakalım yarın servis ne diyecek sizi de bilgilendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euustun -- 16 Ocak 2016; 10:58:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: euustun

Merhaba, 2012 model 1.6 e-hdi Allure sahibiyim. 1 ay oldu aracı alalı. içindeki bazı kısımlardaki gıcırtılardan başka bir şikayetim yokken dün bir sıkıntı ile karşılaştım. acaba çözümü bilen ya da başına gelen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Malum araç stop-start düğmesine basınca navigasyon ekranı da Peugeot amblemi ile bir müddet sonra açılıyordu. Bu gün sabah aracı çalıştırdım ve hemen radyo da açıldı ve müzik çalmaya başladı. Ekranın yarısı beyaz olmuştu.
    Sanki araç akşamdan beri uyuma modunda kalmış gibiydi hemen açıldı nav sistemi. Akabinde ekranın yarısı beyaz olmasına rağmen arkadaki haritayı vs görebiliyordum. Tekrar başlattım sistemi aracı tekrar çalıştırdım vs ama o ekranın yarısını kaplayan beyaz perde malesef gitmedi.
    servisi aradım ya yazılımsaldır ya da ekranınız değişebilir getirin bakalım dedi.
    Yabancı kaynaklar ile görüştüm ekranı değiştireceksiniz 300 euro ya size satabiliriz dediler.
    Başına gelen varmı acaba ? Bakalım yarın servis ne diyecek sizi de bilgilendireceğim.

Ekran değişti. 1840 tl liste fiyatı olan ekran 1360 tl ye düştü. peşin ödeme karşılığında 1200 tl ye indirim yapıldı ve 23 tl de işçilik bedeli alındı. inşallah bozulmaz ama bozulan olursa bilgisi olsun.

• euustun kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun. aksilik işte.
    ben burada bu problemi yaşayan başka kullanıcı görmedim.

• Teşekkürler mustafaserhan. Serviste zaten ilk defa değiştiriyoruz şanslısınız elimizde de 1 tane var dedi değişti artık servisin yalancısıyım.
    Bu arada ;
    Michelin Primacy3 235 45 R 18 iki adet 2014 model sadece 3 ay kullanılmış hiç tamiri yok patlağı çatlağı yok. fazlaya çıktı. toplam 6 adetti. 4 ünü ben kullanıyorum.
    diğer ikisini köşeye koydum ama yata yata bozulmasın diye vermek istiyorum. ihtiyacı olan ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: euustun

Teşekkürler mustafaserhan. Serviste zaten ilk defa değiştiriyoruz şanslısınız elimizde de 1 tane var dedi değişti artık servisin yalancısıyım.
    Bu arada ;
    Michelin Primacy3 235 45 R 18 iki adet 2014 model sadece 3 ay kullanılmış hiç tamiri yok patlağı çatlağı yok. fazlaya çıktı. toplam 6 adetti. 4 ünü ben kullanıyorum.
    diğer ikisini köşeye koydum ama yata yata bozulmasın diye vermek istiyorum. ihtiyacı olan ulaşabilir.

Geçmiş olsun. Düşündüğünüz ücreti buradan belirtir ve lastik fotoğraflarını koyarsanız en azından forumdakiler fikir sahibi olur diye düşünüyorum.
  • Merhaba. 2012 model dizel otomatik access model 508 araç almak istiyorum. Bu araçla ilgili şu ana kadar edindiğim bilgileri toparlayıp aşağıda sıraladım. Eksik ya da yanlış edinmiş olduğum bilgiler var ise düzeltirmisiniz ya da eklemek istediğiniz birşeyler var ise belirtirmisiniz. Teşekkürler.

1- Vites geçişleri biraz sarsıntılı. Ama masraf bakımından fazla masraf açmaz.
    2- Motoru sorunsuz.
    3- Çok az yakar
    4- İkinci eli zayıf bir araç. Türkiyede çok fazla rağbet gören bir araç değil.
    5- Değer kaybı misal bir toyota, ford veya wolksvagene göre daha fazla.
    6- Araç içi Malzeme kalitesi ve işçilik çok güzel.
    7- Yol tutuşu güzel.
    8- Konforlu
    9- Arıza/ masraf çıkarma olasılığı biraz fazla olabilir.
    10- 53.000-55.000 tl aralığına da temiz bir dizel otomatik Access 508 bulabilirim.
  • merhaba

1- Vites geçişleri biraz sarsıntılı. Ama masraf bakımından fazla masraf açmaz.

- evet biraz sarsıntılı ama zamanla alışıyorsun.
    2- Motoru sorunsuz.
    - evet
    3- Çok az yakar
    -evet
    4- İkinci eli zayıf bir araç. Türkiyede çok fazla rağbet gören bir araç değil.
    - ikinci eli zayıf
    5- Değer kaybı misal bir toyota, ford veya wolksvagene göre daha fazla.
    - zaten ikinci el aldığın için değer kaybı olmaz.
    6- Araç içi Malzeme kalitesi ve işçilik çok güze
    - fazlasıyla tatmin eder
    7- Yol tutuşu güzel.
    -süper
    8- Konforlu
    - evet
    9- Arıza/ masraf çıkarma olasılığı biraz fazla olabilir.
    - arıza mnasraf çıkarmaz.
    10- 53.000-55.000 tl aralığına da temiz bir dizel otomatik Access 508 bulabilirim.
    evvet :)
  • ENG_civ E kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflarda her şeyini görebilirsiniz. İspanyol malı, diş derinliklerini de dijital kumpasla ölçtüm ki bir yanlış anlaşılma olmasın. tamir görmemişler. sıfır diyebileceğiniz lastiklerdir. sorunsuz kullanabilirsiniz.
    43. ay 2014 yılı üretim yani neredeyse 2015.
    servisten tanesine alayım derseniz 640 tl ödersiniz. Bayilerde de son fiyat 620tl/adet diyorlar. istediğiniz gibi araştırabilirsiniz. Belli bir fiyatım yok. maksat ihtiyacı olan işini görsün. Öldürücü olmamak kaydı ile tekliflere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euustun -- 18 Ocak 2016; 13:07:44 >

• İlandaki araç için 92.000TL'ye anlaştık. Araç Çarşamba günü expertize girecek Perşembe babam gidip teslim alacak. Araç için yorumlarınızı alabilir miyim? Sormak istediğim bir nokta ise aracın kadranında ''service'' yazısı var bu ne demek oluyor?

SAHİBİNDEN SADECE 108 KM 'DE 508 FULL
    İlan No: 263484281
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-sadece-108-km-de-508-full-263484281/detay

• servis uyarısı veriyor işte.
    108 km'de ne uyarısıysa artık.
    araba hiç kullanılmamış.
    belki aküsü bitmiştir.
    önemli bir arızası olduğunu sanmam.
    ekspertize girince ne kadar ciddi bir iş olduğu anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaserhan -- 18 Ocak 2016; 15:53:37 >
  • Cam suyu bitse bile service uyarısı çıkıyor. Aynı resimde kadranın altında check tuşu olduğunu görebilirsiniz. Bu tuşa biraz basılı tutup çektiğinizde sorunun ne olduğu yazacaktır. Yada aracı ilk çalıştırdığınızda ekranda sorun yazabiliyor. Km düşük olduğu için muhtemelen cam suyu bittiği için uyarı verdiğini düşünüyorum.
    şimdiden hayırlı olsun
  • Araç tam otomatikmi? Yoksa son çıkan otomatiklerden bir önceki etg6 şanzımanmı? 2014 modelse tam otomatik olamaması gerekiyor, eat6 denen tam otomatikler 2015 hazirandan snr çıktı. Bu önemli bir ayrıntı ama tam otomatikse bence çok iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.Bora -- 18 Ocak 2016; 22:00:22 >
  • batlı B kullanıcısına yanıt
    2011 active paket aracımı 52.250 TL ye satıyorum..
    İlgilenirseniz bana yazın, servis bakımlı içinde sigara içilmemiş bir araç. Sadece sağ ön ve arka kapısı servisinde değişti, motor bulabileceğiniz en temiz motorlardandır.

• By.Bora B kullanıcısına yanıt
    Tam otomatik değil hocam aracın ruhsat tarihi Ekim 2014. Tam otomatikler daha Eylül 2015te çıktı.

• Bilginiz olsun diye yazdım, iyi günde kullanın..

• By.Bora B kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkür ederim.

• Merhaba, bende 2012 Model 508 SW sedefli beyaz model sahibiyim. 50.000 Km civarında.

Ben 17" jant arıyorum alacağım yazlıklarım için. Bu arada bu arabanın jant ölçüleri bijon aralığı ve offset i nedir?
  • merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım ilk depo yeni bitmek üzere şu an 800 kmde ve 90 km daha gider yazıyor ortalamada 8 lt yazıyor sizce bu çok değilmi?( 0 km 508 allure 1.6 d tam otomatik 120 ps ) teşekürler
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.