Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.699
Cevap
18
Favori
286.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar 30 yaşını devirmiş ama hala oyun oynamaktan haz alan Play Station kullanacıları, " ohha olum bu yaşta atarimi oynuyorsun" sözüne aldırmayan

bu derneğe kimler katılmak ister???

DERNEK LOGOMUZUN İZİNSİZ KULLANILMASI YASAKTIR

Liste sadece üyelerin forumda kullandıları nickleridir, üye PSN leri değildir, sıralama yaklaşık PM cevaplamaya göre yapılmıştır....

KURALLAR

1. Derneğimiz 35 kişi olarak planlanmıştır, üyenin 30 yaş ve üzeri olması gerekmektedir (3 yedek kontenjan boş olması durumunda 28-29 alımı
    yapılacaktır). Gerekirse üyenin nufus cüzdanı istenecektir.
    2. Üyelerin DH Profil imzalarına PS+30 gif resmini eklemek zorundadır. Üye olunması halinde Gif linki gönderilecektir.
    3. Seviye önemlidir, oyun sırasında yada forumda küfür hakaret küçük düşürecek hareket vs... direk atılma sebebidir.... Sonuçta zevkine oyun oynamak amacımız, kimsenin hırslanıp çoluk çocuk gibi davranıp huzurumuzu kaçırmasına gerek yok.
    4. Üyelerin derneğimizle paralel bir oluşuma üye olmaları yasaktır (ör : 31+ Ps3 derneği :))
    5. Belli periyotlarla üyelerin aktifliğine bakılacak, aktif olmayan üyenin özel bir sebebi yoksa üyeliği sonlandırılacak. Sonuçta kimse kimseyi zorla tutmuyor.
    6. Üyenin sebepsiz yere Dernekte katılım yapmaması, haftada en az 1 mesaj ile katılım sağlamaması üyeliğinin silinmesi için yeterli bir sebep sayılacaktır.
    7. Yeni üye alımında, mevcut üyelerin PSN listesi yeni üyeye verilecektir. Yeni üye psn listesine " Yeni üye olduğuna dair mesajla" tum dernek üyelerine
    bildirecektir ve PSN listesine ekleyecektir.
    8. Bu derneğin temel taşı online oyun olduğu için Online Oyuna Açık Play Station vede kaynaşmayı sağladığı için KULAKLIK mecburidir.
    9. Üyenin DH Profili ulaşılabilir olmalıdır.
    10. Oyunlardaki Klan İşaretimiz [P30] olarak belirlenmiştir.
    11. Her üyenin kendine ait Resimli Facebook profili olması vede bu profil üzerinden PS+30 Facebook grubuna üye olması zorunludur
    12. Üyelerin, dernek ortak oyunlarından en az 1 tanesine sahip olması mecburidir.
    13. Ortak oyunlarımız Battlefield 3, Battlefield 4, Grand Theft Auto 5, Killzone 3 , Farcry 3, Grand Turismo 5, Fifa 13, Red Ded Redemption, Uncharted 3 dir. İlerleyeni zamanlarda değişiklik gösterebilir.
    14. Dernek üyelerinden sebep ve mazeret bildirmeden 1 ay süre ile PSN hesabı kapalı olan kişinin Dernek üyeliği sonlandırılır.
    15. Bütün kurallar uygun olsa bile başvuran kişinin üyeliğinin kesin onaylanacağı anlamına gelmez. Kanaat önemlidir.

ÜYE OLMAK İSTEYENLER, LÜTFEN BANA PM ATSIN

İyi Günler Dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fordon -- 2 Şubat 2014; 23:47:18 >

• Çok güzel bir oluşum . en azından oyun oynarken ve sohbet ederken seviyeli bir şekilde takılıcak insanların yaş grubunda olduğunuzu bilirsiniz bende katılırdım ama bizim zaten hali hazırda evliler derneğimiz mevcut .
  • Bu tarz dernek olusumlarini destekliyorum
  • yazın beni de yaş 32 ve bekar
  • İyide evliler derneğine alınmadım :( halbuki bekarlık sultanlık derler
    onun için boyle bir dernek açma fikri oluştu

Muhabbette iyi olur, seviyede...

Bekar evli olması farketmez 30 yaş ve üzeri,bu rakam dönüm doktası bence
  • Yaş 32 hala oynuyorum :)
  • yaş 33 ,, devam..
  • benide ekleyin yas 37 bekar oldugum icin evliler dernegine giremedim.aklımda boyle bir olusum vardı isabet olmusdestekcinizim
  • yaş 32 bekar daha yeni aldım ps3 ü
    gerçi pc den oynuyorduk yinede bu yaşa kadar..
    bir dahaki yaza bir aksilik çıkmazsa evleneceğimden 1 sene idare ederim herhalde dernekte
  • ulen hemen herkes 32 miş (kamuoyu yoklaması bunu gösterdi )
  • 33 yolun yarısına 2 kala
  • Bizde 31'e adım attık bakalım. 20 seneden fazladır bilgisayar olsun,konsol olsun ne varsa kurcaladık Bu oluşumla en azından kendi yaş grubumuzdaki aşağı yukarı aynı oyunculuk geçmişi ve tecrübelerini paylaşabilecek arkadaşlarla yapabileceğimiz muhabbet bile daha keyifli olur,birbirimizin dilinden daha iyi anlarız Destekliyorum,ekleyebilirsiniz benide
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Çok güzel bir oluşum . en azından oyun oynarken ve sohbet ederken seviyeli bir şekilde takılıcak insanların yaş grubunda olduğunuzu bilirsiniz bende katılırdım ama bizim zaten hali hazırda evliler derneğimiz mevcut .

30 yaşın üstündemisin Erol abi
  • yaş 30 hala oynuyorum
    8 yaşında el atarileri ile başladım o gün bugündür oynuyorum
    aslında yardıma ihtiyacım var :)
    şaka şaka bu böyle gider
  • 5 sene sonra aranıza katılacağım.
  • Bende varım,bende......Üstelik benim yaşımda 32......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 14 Temmuz 2010; 19:40:29 >
  • Yaşım 34 24 yıldır oyun başındayım ... Adayım üyeliğe
  • 34 yaş pek göremedim.Temsilci ben olayım bari :)
    Evliyim, evliler arasında bişeyler kaçırıyorum galiba ... ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Çok güzel bir oluşum . en azından oyun oynarken ve sohbet ederken seviyeli bir şekilde takılıcak insanların yaş grubunda olduğunuzu bilirsiniz bende katılırdım ama bizim zaten hali hazırda evliler derneğimiz mevcut .

abimi! ne abisi amca amcabaksana birde emekliler derneği kurmuşlar okeye dönüyolar her gece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 13 Temmuz 2010; 20:18:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Değilmi???
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.