Şimdi Ara

4GB'lık Xbox 360 mı Çıkacak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Dünyaca ünlü alışveriş sitesi Amazon'un Almanya kanadı, yeni bir Xbox 360 paketini daha satış listelerine koydu.

Sitenin satış listelerine eklediği bu yeni ürünün hangi model olduğu bilinmesede Slim olduğu tahmin ediliyor. Asıl ilginç olan nokta ise bu yeni pakette 4 GB HDD bulunması ve fiyatının 148.99 Euro olarak listelenmesi oldu. Arcade System Bundle adı ile listelenen yeni ürünün çıkış tarihi ise 20 Ağustos olarak verilmiş. 

Amazonun ilgili satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• Birazcık komik.
  • bu ne ya ne işe yarıcaksa artık o 4 gb oyun desen atılmaz :) profil bilgileri ztn 256mb kartlara rahatca sığıyor
  • 1- bundle paket dediği için yanında 4gb flashverio olabilir
    2-yada hdd yoktur eski arcadelerde içine gömük olan 512 hafıza 4 gb olmuştur fazla hafıza göz çıkarmaz beyler save için yegterli
  • 4 gb tabii değerli araştırmadan xbox 360 kullanıyorsunuz yada Xbox 360'ınız yok o 4 gb ne için olabilir diyeyim size.Map packler en az 300-350 mb ek paketler dersin var 1.5-3.0 gb vs .Yani sadece oyun kaydedeceğim diye bakıyorsunuz.
  • 4TB diye okumaya çalıştım ama olmadı :D
  • Ben bunun paketini de gördüm, nerede hatırlamıyorum, özelliklerin arasında 4GB/GO gibi birşey yazıyordu. Yani doğru haber.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.