Şimdi Ara

Sony PlayStation 3, 3D Youtube ve 3D Blu-ray desteği alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
8.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Japon elektronik devi Sony, PlayStation 3 için hazırladığı 3D Blu-ray desteğini, tahmin edilenden biraz daha erken bir tarihde, Eylül ayı içerisinde kullanıma sunmaya hazırlanıyor. 3D Blu-ray güncellemesine ek olarak Sony'nin, 3D YouTube ve 3D fotoğraf desteği sunan bir bir diğer yeni güncellemesi için de hazırlıklarda sona geliniyor.

3D kameralarla çekilen 3D fotoğrafların, PlayStation 3 aracılığıyla 3D televizyonlardan görüntülenebilmesini sağlayan güncellemenin, Sony'nin yakın zamanda kullanıma sunduğu 3D destekli Cyber-shot serisi 3D kameralara destek içerdiği de de belirtiliyor. Öte yandan konsol tutkunlarının geliştirme çalışmaların yakından takip ettiği Killzone 3, Motorstom Apocalypse ve Gran Turismo 5 gibi bazı önemli yapımlar da 3D desteği içerecek.

• Teşekkürler.

3D teknolojisi pahalı henüz.
  • 1dvd filmi 15-20 bir bluray filmi 25 tl digiturkte bir ay sınırsız hd film bir sür kanal 7/24 50 tl.... Yorum sizin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 13 Temmuz 2010; 15:49:09 >
  • adamlar daha napabilirdi aldıkları para sonuna kadar helal olsun be
  • Şu an bizim için pahalı olduğunu düşünüyorum , 5 yıl sonra ps4 ile beraber oturur fiyatlar
  • ben ps4 ün cıkacagından suphelıyım sony fırması yenı bır oyun konsolu calısmasına gırmıs diye biliyorum ps4 cıkmaz herhalde yenı bı cıhaz gelıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayStation3lack

1dvd filmi 15-20 bir bluray filmi 25 tl digiturkte bir ay sınırsız hd film bir sür kanal 7/24 50 tl.... Yorum sizin...

Görünüşe göre ilgili arkadaşlar 3D Blu-Ray'leri MKV'ye çevirmenin yolunu bulmuşlar bile:http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=168255

3D MKV dosyalarını oynatmak için Stereoscopic Player isimli bir program kullanmanız gerekiyor:http://www.3dtv.at/Index_en.aspx

Tabi 3D TV veya monitörünüzün de olması gerekiyor haliyle.

Komik olanın bunun nvidia forumlarında yer alması, nvidia korsana göz yumarak bu teknolojinin daha çabuk kitlelere yayılacağını düşünüyor sanırım

• ps3 te 3d olayını birde 120hz 3d monitorlerde kullanabilseydik ne guzel olacaktı.sadece 3d tv lerde kullanılabiliyor su an icin.
  • Şu an PS3 sadece HDMI 1.4 standardını destekleyen cihazlarla birlikte çalışabiliyor. Monitör üreticilerinin böyle bir şeyi öngörememiş olması kötü olmuş.
  • Ps3 3d olayı için tv nin 3d olması gerekiyor mu?
  • adamlar yapmis ve herkese boyle kullanacaksiniz dememis
    isteyen paraya kiyip alir isteyen almaz
  • 3d youtube eksik kalsın ben ps3ten normal youtube'a girsem bana yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Ps3 3d olayı için tv nin 3d olması gerekiyor mu?

Tabii kide evet. Elma yemek için ağzımız olması gerekiyor mu gibi bir soru olmuş
  • şu 3D olayını bir türlü deneyemedik gitti... nasıl birşey olduğunu görseydik bari..
  • en 3d tv aldım ama en azından izleyebileceğim 3d trailer falan varmı nette.link verebilirmisiniz rica etsem
  • tv kanalları geçmeden çokda işlevsel değil bence 3d. oyunlar ve bazı filmlerle nereye kadar sonuçta
  • PSN'de motor storm 3 d demosu var beleş.
  • led tv'de 3d nasıl oluyor açılmıyor mu oyunlar
  • hocam 3d demoları indirdim ancak bu demolar gerçek 3d değil.demonun üstün ebir yama ile sanal bir 3 d sadece.gerçek 3d oyunlar yıl sonuna doğru çıkıcak.3-5 dk lık bir video bulabilsem tv nin tam performansını görmek istiyorum
  • 3d iyi güzelde ne bilim evde oturmuş gözlük kullanmadığın halde gözlükle 3d film izlemek acayip olur gibi geliyo bana sürekli gözlük takmak zorunda kalacaksın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.