yeni web site için konu fikri..
29 Cevap6195 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : pesimistboy
Giriş

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 2:32:55 

Arkadaslar yeni bir web site açmak istiyoruz fakat konu bulamadık sizlerdende fikirler bekliyoruz.

465 Mesaj
13 Temmuz 2010; 2:44:47 

cep telefonu incelemeleri olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 3:07:18 

quote:

Orijinalden alıntı: 1

cep telefonu incelemeleri olabilir

daha kapsamlı bi site olmalı

115 Mesaj
13 Temmuz 2010; 3:11:22 

bence işletim sistemleri üzerine gidersen daha iyi olur şöyle bi windows-linux-mac os sistemleri hakkında bütün herşeyi teknik sorunları, incelemeleri, özellikleri vb. şeylerle iyi bir hit alabilirsin

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tembel Yazar -- 13 Temmuz 2010; 3:12:48 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 3:15:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Tembel Yazar

bence işletim sistemleri üzerine gidersen daha iyi olur şöyle bi windows-linux-mac os sistemleri hakkında bütün herşeyi teknik sorunları, incelemeleri, özellikleri vb. şeylerle iyi bir hit alabilirsin

edit: imla

ama bunun içinde işletim sistemlerinde çok ii anlamak lazım alıntıyla yürütemeyiz sonucta ama güzel fikir

465 Mesaj
13 Temmuz 2010; 3:17:56 

Yabancı dilde hazırlayabilirseniz eğer daha fazla hit alabilir ve siteniz daha iyi yerlere gelebilir. mesela arabalar ile ilgili bir site de olabilir.

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 3:20:15 

arabalarla ilgili bir sürü site var aslında hem yaratıcı hem eglenceli olması gerekyo

1168 Mesaj
13 Temmuz 2010; 4:23:39 

hangi konuda bilgin varsa onu konuda ac para kazanmak icin bilmedigin konuda acarsan cok fazla ilerleyebilecegini sanmiyorum

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 4:25:31 

quote:

Orijinalden alıntı: TechnoMANYAK

hangi konuda bilgin varsa onu konuda ac para kazanmak icin bilmedigin konuda acarsan cok fazla ilerleyebilecegini sanmiyorum

aslında genel bi forum istiyorum ama dh varken zor .. :D

1168 Mesaj
13 Temmuz 2010; 4:30:30 

quote:

Orijinalden alıntı: pesimistboy

quote:

aslında genel bi forum istiyorum ama dh varken zor .. :D

artik yeni acilan genel forumlar tutmuyor ama :)

2360 Mesaj
13 Temmuz 2010; 4:36:43 

Bence gençlerin ilgisini çekebilecek konulara yoğunlaş.

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 4:37:13 

malesef. bu yüzden yaratıcı olmak gerekiyor sırf para için değil eğlenmek de gerek

2138 Mesaj
13 Temmuz 2010; 4:42:05 

biraz kendimi zorladım ama yok;

1. İnternet aleminin (global çapta) %66'ı zaten P*rno ve türlü belaltı siteleri ile kaplanmış durumda..
2. Geri kalan limitin %5-%10 luk kısmı video-mp3-vesair multimedya için kullanıldığı da bir gerçek...
3. Global çapta chat, arkadaşlık, partner, eskort, oyun, incleme, müzik, otomobil, günlük paylaşımı vs... hertürlü site mevcut olduğu için açıkçası yeni bir alan türeyemiyor... Açıkçası kısır bir döngü içinde internet ağları sürüklenmektedir...
4. Ancak yaratcılık elimizde ; işte örnek Facebook, zamanında böyle birşey yapabilseydik iyi olurdu ama o trend de kaçtı...

yok yok gerçekten aklıma birşey gelmiyor...

1168 Mesaj
13 Temmuz 2010; 4:57:51 

ac bir blog samimi ve orjinal ol :)

2360 Mesaj
13 Temmuz 2010; 5:07:43 

quote:

Senin var mı?

3687 Mesaj
13 Temmuz 2010; 5:17:40 

Bende geçen ay blog kurdum. Link değişimi yapmak isteyen arkadaşlar varsa link değişimi yapacak blog arıyorum. İlgilenirseniz PM atın. :)

Université Hacettepe
Département de Langue et de Litterature Françaises

341 Mesaj
13 Temmuz 2010; 5:47:34 

Havaclıkla da ilgili olabilir mesela ucuyorum var tayyareci var bi kaç tane de uçak simulasyon forum var onun dışında birşey yok..

Detaylı bir havacılık sitesi kurarsan çok insan çekersin ama sen bu konularla igili misin bilemem kardeşim.

508 Mesaj
13 Temmuz 2010; 6:22:02 

Oyunlarla İlgili Yap. Görüntülü İnceleme Filan Yaparsın

MSI 970A-G46 AM3 2133MHz(O.C.) | AMD FX X4 4100 3.6GHz | SAPPHIRE HD7770 Edition | KINGSTON 4GB Hyperx DDR3 1600MHz | High Power 600 W | LG Flatron Wide 17'' LCD
PSN: Turkishstar20

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Temmuz 2010; 8:51:59 

Bende site açıcam domain‘i aldım, hosting lazım. Ucuz ve güvenilir hosting satan siteler hangileri?

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 13:57:44 

quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

biraz kendimi zorladım ama yok;

1. İnternet aleminin (global çapta) %66'ı zaten P*rno ve türlü belaltı siteleri ile kaplanmış durumda..
2. Geri kalan limitin %5-%10 luk kısmı video-mp3-vesair multimedya için kullanıldığı da bir gerçek...
3. Global çapta chat, arkadaşlık, partner, eskort, oyun, incleme, müzik, otomobil, günlük paylaşımı vs... hertürlü site mevcut olduğu için açıkçası yeni bir alan türeyemiyor... Açıkçası kısır bir döngü içinde internet ağları sürüklenmektedir...
4. Ancak yaratcılık elimizde ; işte örnek Facebook, zamanında böyle birşey yapabilseydik iyi olurdu ama o trend de kaçtı...

yok yok gerçekten aklıma birşey gelmiyor...

Facebook gbi bi trent yakalamamız gerekiyo onu yapanda insan bizde

1168 Mesaj
13 Temmuz 2010; 14:28:07 

quote:

Orijinalden alıntı: GunayMan

quote:

Senin var mı?

aspx.gen.tr var ama orda sadece dersler var :) kisisel blog yok suan ama dusunuyorum

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 15:21:27 

Forum açacaksan artık genel forum modası geçti belli bir konu ele alarak açabilirsin.
Blog açacaksan özgün yazılar yazabilmelisin buda o konuda birikimin olmasını gerektirir.
Ya da bu iş üzerinde fazlaca kafa yorarak yeni akımın başlangıcı olabilirsiniz. Facebook, twitter gibi.. Twitter özellikle, kim diyebilirdi sadece 1 2 cümle yazıp bırakacaksın, böyle bir siten olsun mu diye kim isterdi? Hadi ordan derdiniz ama adam işi biliyor şuan en büyük sitelerden biri..

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 15:23:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

Forum açacaksan artık genel forum modası geçti belli bir konu ele alarak açabilirsin.
Blog açacaksan özgün yazılar yazabilmelisin buda o konuda birikimin olmasını gerektirir.
Ya da bu iş üzerinde fazlaca kafa yorarak yeni akımın başlangıcı olabilirsiniz. Facebook, twitter gibi.. Twitter özellikle, kim diyebilirdi sadece 1 2 cümle yazıp bırakacaksın, böyle bir siten olsun mu diye kim isterdi? Hadi ordan derdiniz ama adam işi biliyor şuan en büyük sitelerden biri..

aynenn öylee ama lise son sınıftaki bi öğrenci olarak siteye mi kafa yormalıyım yoksa derslere mi burası muamma..

9 Mesaj
13 Temmuz 2010; 15:25:55 

Eğer düşünürsen adult işine giriyorum, script için ortak lazım, nakitim eksik. 75 TL çıkartabilirsen ilk aşamada birlikte girelim derim. 2 haftaya kadar geri dönüşü başlar.

cAmper.

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 15:27:32 

quote:

Orijinalden alıntı: pesimistboy

quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

aynenn öylee ama lise son sınıftaki bi öğrenci olarak siteye mi kafa yormalıyım yoksa derslere mi burası muamma..

Üniye geçiş yaz tatilinde bu işle uğraşırsan senin için daha iyi olur. Üniversite zamanı sitenle ilgilenebilirsin. Şimdi başlama yazık edersin kendine

321 Mesaj
13 Temmuz 2010; 15:52:02 

Sadece websitesi açmak istiyorum diye bakarsan işe olmaz. Ama diyelim ki aklına bir fikir geldi, bunu hayata geçireyim dersen o zaman iş yaparsın. Eğer websitesi kurmak gibi bir gayen varsa webmasterlık yap. O zaman sana fikirler kendiliğinden gelir. İşin zaten o fikirleri gerçeğe aktarmak olacaktır.

209 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:29:50 

[font="Trebuchet MS"]Tam tersi olması gerekmiyor muydu?Yani konuyu bulup site hakkında yardım istemen? [/font]

Zulme tapmak adli tepmek hakka hiç aldırmamak; Kendi âsûdeyse, dünyâ yansa, baş kaldırmamak;
Ahdi nakzetmek yalan sözden tehâşî etmemek; Kuvvetin meddâhı olmak aczi hiç söyletmemek;
Mübtezel birçok merâsim: İnhinâlar, yatmalar, Şaklabanlıklar, riyâlar, muttasıl aldatmalar;
Fırka, milliyyet, lisan nâmıyla dâim aynlık; En samîmî kimseler beyninde en ciddî açık;
Enseden arslan kesilmek cebheden yaltak kedi... Müslümanlık bizden evvel böyle zillet görmedi!

7 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:39:20 

site acmak için konu gerekiyo sonucta onuda bulamadıgım için yardım istedim anca suanda facebookta ki sayfamızı açtık bunun için destek bekliyoruz.

3784 Mesaj
14 Temmuz 2010; 0:23:46 

Aklımda güzel projeler var aslında. Paylaşmam doğru olmaz.

Mesela: video, resim, mp3 upload ve paylaşım projesi olabilir. Sağlam bi çalışma lazım.

7 Mesaj
14 Temmuz 2010; 0:53:10 

eger sayfamıza girersen onlara ulasabilrsin :D

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » yeni web site için konu fikri..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.563