Şimdi Ara

yeni web site için konu fikri..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
14.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yeni bir web site açmak istiyoruz fakat konu bulamadık sizlerdende fikirler bekliyoruz.

• cep telefonu incelemeleri olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1

cep telefonu incelemeleri olabilir

daha kapsamlı bi site olmalı
  • bence işletim sistemleri üzerine gidersen daha iyi olur şöyle bi windows-linux-mac os sistemleri hakkında bütün herşeyi teknik sorunları, incelemeleri, özellikleri vb. şeylerle iyi bir hit alabilirsin

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tembel Yazar -- 13 Temmuz 2010; 3:12:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tembel Yazar

bence işletim sistemleri üzerine gidersen daha iyi olur şöyle bi windows-linux-mac os sistemleri hakkında bütün herşeyi teknik sorunları, incelemeleri, özellikleri vb. şeylerle iyi bir hit alabilirsin

edit: imla

ama bunun içinde işletim sistemlerinde çok ii anlamak lazım alıntıyla yürütemeyiz sonucta ama güzel fikir
  • Yabancı dilde hazırlayabilirseniz eğer daha fazla hit alabilir ve siteniz daha iyi yerlere gelebilir. mesela arabalar ile ilgili bir site de olabilir.
  • arabalarla ilgili bir sürü site var aslında hem yaratıcı hem eglenceli olması gerekyo
  • hangi konuda bilgin varsa onu konuda ac para kazanmak icin bilmedigin konuda acarsan cok fazla ilerleyebilecegini sanmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechnoMANYAK

hangi konuda bilgin varsa onu konuda ac para kazanmak icin bilmedigin konuda acarsan cok fazla ilerleyebilecegini sanmiyorum

aslında genel bi forum istiyorum ama dh varken zor .. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimistboy

quote:

hangi konuda bilgin varsa onu konuda ac para kazanmak icin bilmedigin konuda acarsan cok fazla ilerleyebilecegini sanmiyorum

aslında genel bi forum istiyorum ama dh varken zor .. :D

artik yeni acilan genel forumlar tutmuyor ama :)
  • Bence gençlerin ilgisini çekebilecek konulara yoğunlaş.
  • malesef. bu yüzden yaratıcı olmak gerekiyor sırf para için değil eğlenmek de gerek
  • biraz kendimi zorladım ama yok;

1. İnternet aleminin (global çapta) %66'ı zaten P*rno ve türlü belaltı siteleri ile kaplanmış durumda..
    2. Geri kalan limitin %5-%10 luk kısmı video-mp3-vesair multimedya için kullanıldığı da bir gerçek...
    3. Global çapta chat, arkadaşlık, partner, eskort, oyun, incleme, müzik, otomobil, günlük paylaşımı vs... hertürlü site mevcut olduğu için açıkçası yeni bir alan türeyemiyor... Açıkçası kısır bir döngü içinde internet ağları sürüklenmektedir...
    4. Ancak yaratcılık elimizde ; işte örnek Facebook, zamanında böyle birşey yapabilseydik iyi olurdu ama o trend de kaçtı...

yok yok gerçekten aklıma birşey gelmiyor...
  • ac bir blog samimi ve orjinal ol :)
  • quote:

ac bir blog samimi ve orjinal ol :)

Senin var mı?
  • Bende geçen ay blog kurdum. Link değişimi yapmak isteyen arkadaşlar varsa link değişimi yapacak blog arıyorum. İlgilenirseniz PM atın. :)
  • Havaclıkla da ilgili olabilir mesela ucuyorum var tayyareci var bi kaç tane de uçak simulasyon forum var onun dışında birşey yok..

Detaylı bir havacılık sitesi kurarsan çok insan çekersin ama sen bu konularla igili misin bilemem kardeşim.
  • Oyunlarla İlgili Yap.Görüntülü İnceleme Filan Yaparsın
  • Bende site açıcam domain‘i aldım, hosting lazım. Ucuz ve güvenilir hosting satan siteler hangileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

biraz kendimi zorladım ama yok;

1. İnternet aleminin (global çapta) %66'ı zaten P*rno ve türlü belaltı siteleri ile kaplanmış durumda..
    2. Geri kalan limitin %5-%10 luk kısmı video-mp3-vesair multimedya için kullanıldığı da bir gerçek...
    3. Global çapta chat, arkadaşlık, partner, eskort, oyun, incleme, müzik, otomobil, günlük paylaşımı vs... hertürlü site mevcut olduğu için açıkçası yeni bir alan türeyemiyor... Açıkçası kısır bir döngü içinde internet ağları sürüklenmektedir...
    4. Ancak yaratcılık elimizde ; işte örnek Facebook, zamanında böyle birşey yapabilseydik iyi olurdu ama o trend de kaçtı...

yok yok gerçekten aklıma birşey gelmiyor...

Facebook gbi bi trent yakalamamız gerekiyo onu yapanda insan bizde

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.