Şimdi Ara

BLACKBERRY SIM KILIT KODU HAKKINDA HERŞEY (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
10
Favori
242.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8320 var bende mepd yazıyorum ekran açılıyor sonra mep2 yazıyorum (alt ile shirft ile denedim) kodum var ama kod giricek ekran açılmıyor Naksuan ustam yardımcı olabilirsen çok sevirinirim.
  • arkadaşlar benim 9300 bb telefonum var turkcel den alınmış şimdi aveada kullanamıyorum ... mep kodu lazım ... teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaksuanTV

quote:

Orijinalden alıntı: qarizma81

Merhaba,

Avea'dan bir şekilde Torch 9800 almaya niyetlendim. Büyük ihtimal Avea kilitli olacak ama ben Turkcell de kullanmak istiyorum. Avea kilitli Blackberry için yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim

Selam,
    Şuanda sadece Turkcell BB cihazları farklı gsm operatörlerinde kullanılması için sim kilit (mep) kodu hakkında yardımcı olabilirim. AVEA'dan alacağınız Blackberry cihaz için tavsiyem öncelikle AVEA Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz olacaktır. Avea Blackberry cihazların yetkili servislerinden sim kilit kodu hk yardımcı olup olmadıklarını sorgulayabilirsiniz.

Selam,

NaksuanTV kardeşim, benim elimdede şuanda Turkcell operatörlü Blackberry 8520 var. Ürünün daha kutusu bile açılmadı. Ben Avea hat kullanıyorum ve taahhüt verdiğim için Turkcell'e de geçemiyorum.Dolayısıyla telefonu kullanamıyorum.Ne yapabilirim.? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Ürün Turkcell'den alındıysa veya KVK çıkışlı ise yardımcı olabilirim ama başka operatörün cihazına yurtiçi yurt dışı yardımcı olamıyorum bağlantım yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaluc

arkadaşlar benim 9300 bb telefonum var turkcel den alınmış şimdi aveada kullanamıyorum ... mep kodu lazım ... teşekkürler

imei numaranızı pm atın bana kontrol edeyim
  • bende Bbr 9800 torch var mep kodu istiyor kalan deneme 0 diyor ne yapmaliyim sadece turkcell hatla çalışıyor acil acil cevap lütfen
  • Bende freemyblackberry.com, dan aldım kodu, 24 saat geçmede gönderiyorlar kodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdi68

quote:

Orijinalden alıntı: msonerb

Bende freemyblackberry.com, dan aldım kodu, 24 saat geçmede gönderiyorlar kodu.

24 SAAT Mİ DEDİNİZ !

Ben 7/24 saat farketmeksizin sadece 5 dakika içerisinde kodu veriyorum.

Aklınıza birşey gelmesin diye ÖNCE TELEFON SİM KİLİT KODUNU AÇIYORUM.
    Sonrasında para talep ediyorum.

Sadece arayın ve kodu alın bu kadar basit. Gerektiğinde çağrı atın biz sizi arayalım.

0 541 603 08 68

Yurtiçi - Yurtdışı cihaz farketmez hepsinin kodu vardır..

Yeterki kod hakkınızı gereksiz yere doldurmayın !

SONRASINDA PARA TALEP EDIYORUM MU DEDİNİZ !

kodu bedava aldim gitti, 8-10 saat sonra gelmiş çok da sıkıntı değil.

• Türkcell Blackberry 9300 MEP kodu istemektedir Konu ile ilgili Mesaj attım size Kontrol edip yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • @NaksuanTV

hocam size özel mesaj gönderdim.
  • Selamlar,

amerikadayim, blackberry 9900 bold almayi dusunuyorum, craiglist den alsam turkiye'de calisir mi, yardimci olabilicek arkadaslar cevap verirse sevinirim.
  • cevap gönderdim kod talep edildi geldiğinde gönderirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCB

@NaksuanTV

imei numaranı pm at talep edeyim
  • Hocam Kod Talebime Cevap Geldi. Talebi iptal edebilirsiniz Siz. Teşekkür ederim ilginize.
  • Benim bir sorum olacak birkac gun sonra amerikadan 9900 gelecek insallah da bir sorum var

unlock icin hangi yolu tercih etmeliyim ? freemyblackberry.com guvenilir midir ordan talep etsem mi ?

yoksa ucretli olan yerlerden mi alayim ?

kodu aldip telefonu actiktan sonra herhangi bir sorun olur mu
    (atiyorum aldiktan 6-7 ay sonra kapanma gibi bir durum olur mu ? )
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OCB

@NaksuanTV

imei numaranı pm at talep edeyim

Alıntıları Göster
    abi çok teşekkür ederim hemen yolladı kodu :)
  • Anlayan biri varsa yardim ederse sevinirim, kod mod anlamiyom haci :) nasil yapcaz bu isi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: oski32

abi çok teşekkür ederim hemen yolladı kodu :)

rica ederim güle güle kullan
  • Selam

Yeni bi blackberry 8520 aldim telefon yurt disinda alinmis kaliba Rougers yaziyor telefonun asasinda, simdi ben telefonun verziyonunu 5.0 dan 6.0 yukseltirsem lock falan gibi sorunla karsilasirmiyim ?

yardimlariniz icin sagolsun
  • quote:

Ürün Turkcell'den alındıysa veya KVK çıkışlı ise yardımcı olabilirim ama başka operatörün cihazına yurtiçi yurt dışı yardımcı olamıyorum bağlantım yok malesef

NaksuanTv kardeşim benimde cihazım turkcell de çalışıyor vodafonda çalışmıyor kvk çıkışlı yardımcı olabilirmisin.Pm gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.