Şimdi Ara

BLACKBERRY SIM KILIT KODU HAKKINDA HERŞEY (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
10
Favori
242.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

yaw gereksiz şeyler bunlar

babamda avea blackbery var aradım kvk yı aldırdım özel kodu şimdi türkcell ile çalışıyor..

Aynı türksell Blackbery mi babama verdim oda aradı kvk yı verdikleri kodla açtılar şimdi türkseli kullanıyor

hemen hallediyorlar imei kodu modu vermeyin bence

Böyle yazanları görünce beni büyük bir yükten kurtarıyorsunuz diyorum :)
    Harikasınız arkadaşlar uyarı mesajlarınız da çok güzel.

Fakat ben insanlara ücretli yrdımcı olmıyorum iyilik yapıp denize atıyorum nasıl ama
    Elbette ki gitsinler önce turkcell e veya arasınlar turkcell i kvk yı ama yardım bulamazlarsa gelsinler bana yardımcı olurum mutlaka turkcell blackberry ise

• quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

model nedir kardeş

9300 modeli
  • teşekkurler NaksuanTV
  • KVK nın sitesinden imeimi giriyorumhttp://www.kvkteknikservis.com/kvk/simcondition.asp ama sim kod bulunamamıştır diyor?Nasıl düzeltebilirim bunu
  • çünkü ordaki database de eski tedarik edilen cihazların kodları çıkıyor yenileri henüz yüklenmemiştir.
  • Kaç günde düzelir acaba.Pazartesi arasam verirlermi?Ya da yarın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaksuanTV

çünkü ordaki database de eski tedarik edilen cihazların kodları çıkıyor yenileri henüz yüklenmemiştir.

konudayken unutmadan sorayım :)

özel kodu 10 kez mi 20 kez mi yanlış girdikten sonra cihaz kendini kitliyor sadece tek hatla çalışıyor bunu nasıl düzeltiyoruz yada düzeltemiyormuyuz :)
  • quote:

Sim kilit kodunu 10 kez yanlış girmeniz durumunda bloke olucaktır.

Bloke olduğu için sadece bağlı olduğu operatörde çalışacak; yani (örn.) Turkcell'de. Çözüm yolu ise yazılımın yeniden yüklenmesi veya güncellenmesidir. Bunu isterseniz bilgisayara bağlayıp orijinal versiyonunu yeniden yükleyebilirsiniz, isterseniz size en yakın KVK Teknik servisine başvurabilirsiniz. Servise götürürken sorunu söyleyin sim kilidini girip açabilirler.

Bu hafta götürdüm yeni yazılımla düzelmez yeniden kursakta düzelmez dediler bana evde bidata 9700 bekliyor sadece turkcell ile çalışıyor :S

yeni yazılım ile nasıl düzelmiyor bunuda anlamıyorum bastan flash ı basıcaklar
  • Arkadaslar bişey sorucam babama sirketten 20tl 24ay karsılıgı 9780 aldık vodafone dan ben dün gece vodafone müsteri hizmetlerini arayıp codumu alıp hattımı actım avea hattımı taktım fakat babam bana dediki 3 ay vodafone kullanmak zorundayız bize taahütname imzalattılar ceza yeriz böyle bisey mümkünmüdür bilen varsa yardım edebilirmi?
  • Bende vodafone dan alınma 8520 var bunun sim lock acilabiliyormu. Müşteri hizmetleri henüz açıklamıyor diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Bende vodafone dan alınma 8520 var bunun sim lock acilabiliyormu. Müşteri hizmetleri henüz açıklamıyor diyor

bir arkadaşıma vatan bilgisayardan 9780 aldık vofadone getirmiş cihazı turkcell hat ile çalışmıyordu müşteri hizmetlerini aradık 2dkda verdiler kodu
  • NaksuanTV
    çok teşekkür ederim ama benim kod 10 defa yanlış girilmiş kullanamadım kodu
  • aradık açmadılar kodumu hala 4 gündür telefonum yok bunlar yüzünden sisteme girmemiş diyorlar ben mi sokayım sisteme.KVK
  • yüksek seviye yetkili servis dediğiniz tam olarak nedir? bizde de bir 9800 var, yurtdışından gelme.. fakat hakkımız 0... yazılımı nerde attırırız? yardımcı olursanız seviniriim.. teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Cihaza yüksek seviye yetkili serviste yazılım atılması gerekiyor 10 hak olur bitmişse 0 yazar. Vodafone de işleyiş nedir ne kadara yaparlar bilemiyorum yarın gittiğinizde net bilgi alabilirsiniz. Genellikle yetkili servisler 30 tl ila 60 tl arasında bu tür durumlarda yazılım yüklüyor diye biliyorum.

üstteki cevap bu mesajınız içindi :s alıntılama yapmayı unutmuşum, kusura bakmayın :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf.ky

quote:

Cihaza yüksek seviye yetkili serviste yazılım atılması gerekiyor 10 hak olur bitmişse 0 yazar. Vodafone de işleyiş nedir ne kadara yaparlar bilemiyorum yarın gittiğinizde net bilgi alabilirsiniz. Genellikle yetkili servisler 30 tl ila 60 tl arasında bu tür durumlarda yazılım yüklüyor diye biliyorum.

üstteki cevap bu mesajınız içindi :s alıntılama yapmayı unutmuşum, kusura bakmayın :/

Selam Türkiye'de bulunan Genpa, KVK, Teleservice gibi sektörlerinde öncü ve Blackberry, Iphone, HTC gibi cihazlara bakan servislerin Türkiye'nin bir çok ilinde servisleri vardır. Fakat her servis tüm yetkilere sahip değildir bunun sebebi ise bu konuda yeteri sayıda eğitimli insanların veya yeteri sayıda teknolojinin her bölgede olaMAMASI diye düşünüyorum. Bu sebeple her yetkili servisin bir yüksek seviye veya merkez servis diye adlandırdıkları bölgeleri vardır. Örneğin siz Bursa, Antalya, İzmir, Adana vs servise bırakırsınız onlar ön kontrol yapar sonra kendi yapamayacakları bişeyse yüksek seviyeye gönderirler.
    Mesela bazı servislerin sadece yazılım atma yetkisi vardır bazılarının sadece ekran ve tuş boardı değiştirme yetkisi vardır ama her servisin anakart değiştirme yetkisi olmayabilir gibi.. herkesin anlayabileceği dilden anlatmaya çalıştım ama umarım kabul görür

• YAAA BANAAADAA YARDIMCCII OLUNN MEB AĞ KODU KONUSUNDA
  • Dün kendim kırmak için uğraşmaya başlarken Turkcell'i bir arayayım dedim. 5 dk sonra sim kiliti filan kalmadı. Harika destek veriyorlar. Takdir ettim.
  • Merhaba. Perşembe gunu vodofone shopdan 9900 aldım. Kontratsız falan. Avea hattım ile kullanıcam dedim. ALdık telefonu kodu oğrenmek icin aradık kod daha düsmedi telefon yeni geldigi icin yurtdısından dediler, 1-2 gune gelir dediler.
    bugun pazartesi 4 gun oldu kod hala yok. Kaç gun sürer bu yada bunu nasil ogrenebiliriz?? vodofone müsteri hizmetlerini aradıgım da da koda ulasamıyoruz. Telefonı aldık kullanamadan duruyor. Nasil cozebilirim bu sorunu??
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.