Şimdi Ara

The Legend of Korra [2012 - 2014] (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.023
Cevap
50
Favori
230.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kotaless

Reytinglerin düşüklüğü sebebiyle son 5 bölüm sadece dijital olarak yayınlanacakmış. Öldürdüler resmen Avatar'ı.

Hocam reyting tabi düşük olur.Bildiğim kadarıyla Nick paralı bir kanal (platformlar üzerinden yayın yapıyor demek istediğim).Sonuçta hepimiz netten indirip izliyoruz.

Ayrıca Korra bence güzel tamam bir Aang değil ama
  • Nick'de sadece Korra yayınlanmıyor ki, sizin mantığınıza göre Nick dükkânı kapatmalı
  • Kotaless kullanıcısına yanıt
    yok aga onu demiyorum tabiki .Demek ki kanalın reytingi iyi korranın ki kötü.NickHD de neler yayınlanıyor tam bilmiyorum ama korra dışında netten indirilip izlenen dizi olduğunu sanmıyorum.
  • Daha çok çizgi film ve ergen dizileri yayınlanıyor, internetten indirip izlenecek türden pek yok. İndirip izleyenler genelde başka ülkeden olup, canlı izleme fırsatı olmayanlar.
    Amerika'da yaşayanlar ya canlı izler ya da iTunes, Netflix gibi platformlardan parasını verip izler. Tabi bu durum TV reytinglerini etkiler ama yayından kaldırılmasına varacak kadar etkileyeceğini sanmıyorum.
    Neyse bizi etkilemiyor, her türlü indirip izliyoruz
    ama bu korranın sonu olabilir
  • 4. sezondan sonra final yapacağı 2. sezondan sonra belliydi zaten. Umarım finalde ölür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotaless -- 27 Temmuz 2014; 20:26:16 >
    o berbat 2.sezon .Zaten Last airbender ın 3 sezonda bitmesi Korranın uzun ömürlü olmacağını belli ediyordu bence ama bari 20 25 bölüm olsaydı adam gibi izleseydik
  • 3.sezonun reytinglerinin düşük olmasının nedeni ilk 6 bölümünün İspanyolca olarak sızdırılmasıdır bence
  • dexter27 kullanıcısına yanıt
    nasıl başarmışlar bulup dava etsinler
  • Bundan sonra avatar çikarsa toprak ondan sonrada ateş bükücü olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu nedir
  • daha yayınlanmamış çoğu sahneyi gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

4. sezondan sonra final yapacağı 2. sezondan sonra belliydi zaten. Umarım finalde ölür

Hahaha aynen salak korra. Aang, sokka, zuko, toph candir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezondan sonra seri güzel gitmeye başladı ama çok kısa özellikle 3. sezon için 13 bölüm yetersiz bence.

Güzel bir hikayeye giriş yaptılar o 3 tane deli gibi bükücü adam 2 3 bölümde harcanırsa yazık olur.

Amon'a yazık ettikleri gibi bunlarada yazık ederlerse hayal kırıklığı olur.

TLAB ile karşılaştırma yapmıyorum ona hakaret olur. Bunu ayrı olarak değerlendirirsem güzel.

Iroh u araya sıkıştırmışlardı 2. sezon mesela çok zorlama olmuş.
  • İlk sezonu izlemiştim sadece diğer sezonları da izlemek lazım.
  • Arkadaşlar 9 bölüm ne zaman yayınlancak bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRYSHEAD

Arkadaşlar 9 bölüm ne zaman yayınlancak bilgisi olan var mı?

IMDB'de 9. bölüm için 1 Ağustos yazıyor. Önceden 8 ve 9. bölümler aynı gün görünüyordu diğer kalan bölümler de hep böyle çifter çifterdi. Tarihler değişmiş. Sadece son 2 bölüm aynı gün görünüyor.

http://www.imdb.com/title/tt1695360/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3
  • Korra 3. sezonda zevk ve aksiyon olarak iyi gidiyor bana kalırsa. 8. bölüm de gayet iyiydi. Nickelodeon gibi bir kanalın "Reyting"i bahane edip TV'den kaldırması komedi. Gören de HBO, AMC falan zannedecek. Verdiğin 22 dakikalık çizgi film insafsız.
  • Yeni bölümde red lotusun neden korrayı istediği ortaya çıkacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikli Vatoz -- 30 Temmuz 2014; 20:03:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.