Şimdi Ara

The Legend of Korra [2012 - 2014] (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.022
Cevap
50
Favori
230.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Onceki serinin yanından gecemez bana gore.

Atmosfer kotu.
    Karekterler kotu.
    Sanki bukme olayi hic yok gibi.
    Korra da Avatar Sifati hic yok.
    Senaryo sıkıcı birtek amon renk katıyor.

Zuko nun onurunun pesinden gitmesi.
    Sokka nin espirileri.
    Iroh unun komikligi bilgeligi.
    Aang in karizmasi sevimliligi.
    Ates ulusunun korkutucu karizmasi.

Bu dizi avatar ile ilgili pek birsey göstermiyor nerdeyse bukme yok. Bukmeler çok yapay.

Sadece flashbackler icin izliyorum.
    Ilk sezonu bitirdim 2. Sezonda umarim fikirlerim torpulenir.

Kesinlikle haklısın. Yazarlar aynı sanırım ama artık yazmayı ek iş olarak, boş zamanlarından yapıyorlar sanırım. Karakterler sığ, hiç bir karakterle bağ kuramıyorsun. Espriler var ama gülmek mümkün değil, Korra sınıf başkanı gibi, ruh yok vs. vs...
  • @clocky

Eski serinin hatrına, bizim eski elemanları arada görme hatrına izlemeye devam edicem. Güzel bölümler yok değil ama eski Avatar serisinin etkileri halen üzerimde.

Eski seriyi izlerken o Dünya karakterler ve olayların içindeymiş gibi hissediyordun, hatta bittikten sonra boşlukta hissediyorsun kendini.

@
    theraptorx

Ben daha sağlam şeyler bekliyordum ama flashbacklerden 1. sezonun sonunda Aang i falan gördüm yetti bana.
    Bi bölümde kan bükücü herif Aang e işkence çektiriyorduya bana yapsa o kadar canım yanmazdı herhalde.
  • Aslında o videoda da fragmanda da hata yok. Zuko'nun yara izi sol tarafta. Ama o videoda telif hakkına takılmamak için her şey ters diye biliyorum. O yüzden yara izi sağ tarafta görünüyor.
  • Dizinin başladığı ilk günden beri TLA ile kıyaslıyorsunuz. Yeter artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Aslında o videoda da fragmanda da hata yok. Zuko'nun yara izi sol tarafta. Ama o videoda telif hakkına takılmamak için her şey ters diye biliyorum. O yüzden yara izi sağ tarafta görünüyor.

hımmmmmmm bilgilendirme için teşekkürler
  • Beyler 4-5-6.bölümler niye sızmış yahu?
  • 4 ve 5. bölüm Amerika'da yayınlandı galiba. Gün içerisinde çevrilir umarım...
  • 4-5 çıktı yürüyün seferoğulları!
    http://www.yabancidiziizle1.com/dizi/the-legend-of-korra-3-sezon
  • Şimdi izledim 4 ve 5'i güzel bölümler olmuş.

Zaheer ve diğerleri can sıkacağa benziyor amaçları ney acaba merak ettim. Lin'in ailesi hakkında bilgiler öğrenmek hoş oluyor biraz huysuz kendileri. Ve o metal şehirdeki adamın dediğine göre Toph daha ölmemiş kimse nerede oldugunu bilmiyor acabaaa döner mi ? Onu görmek harika olacaktır. Lin'in hava bükücü olan yeğeni Toph'a benziyor sanki hafiften hoş 2 bölümdü umarım böyle devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Aslında o videoda da fragmanda da hata yok. Zuko'nun yara izi sol tarafta. Ama o videoda telif hakkına takılmamak için her şey ters diye biliyorum. O yüzden yara izi sağ tarafta görünüyor.

Böyle bi konu vardı amerikadakilerin televizyonu ters miymiş neymiş yani bizde solda olan şey onlarda sağda
  • Gitti o Zaheer'in karizma gittiii..
  • Buralar hep dutluktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pijamaliabi

Şimdi izledim 4 ve 5'i güzel bölümler olmuş.

Zaheer ve diğerleri can sıkacağa benziyor amaçları ney acaba merak ettim. Lin'in ailesi hakkında bilgiler öğrenmek hoş oluyor biraz huysuz kendileri. Ve o metal şehirdeki adamın dediğine göre Toph daha ölmemiş kimse nerede oldugunu bilmiyor acabaaa döner mi ? Onu görmek harika olacaktır. Lin'in hava bükücü olan yeğeni Toph'a benziyor sanki hafiften hoş 2 bölümdü umarım böyle devam eder.

Zaheerin sevgilisinin azulanın kızı olduğu iddia ediliyor.Promise ve search serilerinde olanlar malum zaten azulanın avatara karşı bir nefreti var kızınıda bu şekilde yetiştirmiş olabilir aang öldüğü içinde korraya takmışlar.Amonda da aynı durum vardı avatar bükmeyi aldığı için amon da avatar düşmanı olarak yetiştiriliyor.

Lin ve kız kardeşi arasında ne olduya gelirsek

İspanyolca olan 6. Bölümü izledim kısmen.Linin kardeşi bir suç işlemiş linde bunu tutuklarken belden çıkan metal kablo(şimdi yeni teknoloji var koldan çıkıyor)ile lin kardeşini tutuklamak isterken kardeşide metal büküp kabloyu geri yolluyor ve linin yüzüne çarpıyor yara izi ordan kalma.Bütün bu durumlar ise şuanki linin nedenini açıklıyor.

Zuko çok zayıf bence sadece adı var.Diğer yaşlılar çok iyi bükücülerdi mesela iroh amca,pakku falan.Zukonun yaptığı ise the last airbender ilk bölümlerdeki gemide ateş bükme öğrenirken diğer gemideki ateş bükücülere küçük ateş topları göndemesi gibiydi.Gerçi amcası zukoya,zuko komutan zhao ile savaşırken temel hareketleri kullan demişti zuko çok iyi kabramış bu olayı.

Korra dizisi için,her sezon kalite olarak sanki bir üst seviyeye geçiyor.Bir sonraki sezonu hayal bile edemiyorum sonuçta korranın efsanesi dizinin adı muhtemelen korra çok iyi bir şey yapıcak ve bu da korranın ilk avatar(sonrakiler için korra ilk, wan......roku,aang yok artık) olması ile ilişkilendirilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikli Vatoz -- 13 Temmuz 2014; 1:14:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca anlamadığım şey ise zaheerin hava kültürüne olan ilgisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu söylemem gerek gerçekten 2. sezondan çok daha tatlı, heyecanlı ve duygusal olarak kat kat tat almaya başladım.Umarım böyle devam eder.
  • Bu sezon sanki forumlara girip, insanların isteklerini okuduktan sonra hepsini diziye koyalım demişler gibi.
    Zaten hava bükücü kötü karakterden sonra böyle düşünmeye başlamıştım, bu bölümde de Varrick'i görünce emin oldum artık Nickelodeon seriye biraz özen gösterse ilk iki sezon da daha iyi olabilirdi bence. Ama Nickelodeon tavrını düzeltmese de dizi toparlanmış gibi görünüyor. Umarım bu çizgiyi bozmadan böyle devam ederler. Bölümleri beğendim ama özellikle P'Li ve hava bükücüleri kaçırma sahneleri gerçekten çok iyiydi. Bu arada Sokka'nın da bir dönem şef olduğunu öğrenmiş olduk. Daha önceden söylendiğini hatırlamıyorum. Son iki bölümdeki en büyük sıkıntım Zuko'nun çok kolay düşmesi oldu ama karşı taraf önüne geleni indiriyor zaten. Tabi ki yine de biraz daha güçlü gösterilmesini isterdim.
  • Ooo 3.sezon başlamış Hangi ara yayınlandı yahu 3 bölüm ? Aynı anda mı yayınladılar
  • İki hafta önce üç bölüm peş peşe yayınlandı, dün akşam da iki bölüm bölüm yayınlandı. Bundan sonra da her hafta ikişer bölüm şeklinde yayınlanmaya devam edecek.
  • Bu sezon bükme olayları gerçekten çok iyi olmuş. 4 elementi de aktif bir şekilde görmekteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikli Vatoz

quote:

Orijinalden alıntı: pijamaliabi

Şimdi izledim 4 ve 5'i güzel bölümler olmuş.

Zaheerin sevgilisinin azulanın kızı olduğu iddia ediliyor.Promise ve search serilerinde olanlar malum zaten azulanın avatara karşı bir nefreti var kızınıda bu şekilde yetiştirmiş olabilir aang öldüğü içinde korraya takmışlar.Amonda da aynı durum vardı avatar bükmeyi aldığı için amon da avatar düşmanı olarak yetiştiriliyor.

Lin ve kız kardeşi arasında ne olduya gelirsek

İspanyolca olan 6. Bölümü izledim kısmen.Linin kardeşi bir suç işlemiş linde bunu tutuklarken belden çıkan metal kablo(şimdi yeni teknoloji var koldan çıkıyor)ile lin kardeşini tutuklamak isterken kardeşide metal büküp kabloyu geri yolluyor ve linin yüzüne çarpıyor yara izi ordan kalma.Bütün bu durumlar ise şuanki linin nedenini açıklıyor.

Zuko çok zayıf bence sadece adı var.Diğer yaşlılar çok iyi bükücülerdi mesela iroh amca,pakku falan.Zukonun yaptığı ise the last airbender ilk bölümlerdeki gemide ateş bükme öğrenirken diğer gemideki ateş bükücülere küçük ateş topları göndemesi gibiydi.Gerçi amcası zukoya,zuko komutan zhao ile savaşırken temel hareketleri kullan demişti zuko çok iyi kabramış bu olayı.

Korra dizisi için,her sezon kalite olarak sanki bir üst seviyeye geçiyor.Bir sonraki sezonu hayal bile edemiyorum sonuçta korranın efsanesi dizinin adı muhtemelen korra çok iyi bir şey yapıcak ve bu da korranın ilk avatar(sonrakiler için korra ilk, wan......roku,aang yok artık) olması ile ilişkilendirilecek

Aynen dediklerin mantıklı. Azula felan
    Aynen ya Zuko çok güçsüz kalmış hemen erittiler zukoyu orda. Iroh gibi bir bükücü gelir mi bilmiyorum artık mükemmel bir bükücüydü gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.