Şimdi Ara

SAMSUNG N150 NOTEBOOK Kullanıcılar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
21.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende de va bu notebooktan ama çok yavaş değil mi diğrlerine göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucesoyhakan

Sizin makinede DDR3 Ram mi var? Ben de onu anlamadım. Benim N150 Plus DDR2 ram ile çalışıyor.

pc3-8500 yazıyor ram üzerinde yani ddr3 kullanıyor bendeki N150 Plus.
  • Arkadaşlar ben darty ve media markt ya sordum ama biz satmıyoruz diyorlar ve diğer mağazalarında internet sitelerinde bilgisayarı bulamıyorum bi yardımcı olabilir misiniz? Acilen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bilgisayar lar dan veya laptoptan anlamam samsun n150 aldım çok yavaş hiç birşey izleyemiyorum...ne yapmalıyım ..detaylıca anlatabilitmisiniz

• Merhaba evde eski bi dizüstü buldum samsung n150 cihaz çok donuyor bi format artırsam kendine gelir mi amacım sadece video film izlemek öyle oyun felan değil

• Yenilmez_06 Y kullanıcısına yanıt
    Elime bir tane geçti Xp kurdum. Youtube videolarını ancak açabiliyor. Hard diskteki videoları rahat izletmiyor. Film izlenmez bence. Haber okumak için falan kullanılabilir. SSD takmayı düşündüm ama değer mi bilmiyorum. O zaman bile kendine gelmeyebilir. Varsa takan bizi aydınlatsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 740turbowagon

Elime bir tane geçti Xp kurdum. Youtube videolarını ancak açabiliyor. Hard diskteki videoları rahat izletmiyor. Film izlenmez bence. Haber okumak için falan kullanılabilir. SSD takmayı düşündüm ama değer mi bilmiyorum. O zaman bile kendine gelmeyebilir. Varsa takan bizi aydınlatsın.
    O PC maximum xp çalıştırır win7 starter falan kursaniz verim alamazsınız. Hele yenilmez arkadaşım o pcye format attirarak yani para harcayarak bisey yapma git bakkaldan cikolata al muz al cips al daha faydalı olur ssd falan olayina hiç girmeyin. Netbookta atom işlemci var zaten şuan elinizdeki android cihazın islemcisi bile o işlemciden 30 kat daha hizlidir. Size tavsiyem linux kurun slitaz var eski lubuntu dagitimlari veya dsl linux olmadı Tiny core yukleyin. Video oynatir youtube girer ama 720 p izlemeyi beklemeyin. Age of doom 3 Quake 2 gibi oyunlarida calistirir. Oyun bile oynarsniz

• tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    740turbowagon kullanıcısına yanıt

yıllar sonra hortlattım konuyu ama elimde bu netbooktan var.. içinde win7 starter var ama çok kasıyor. xp yükleyim desem desteği kalmadı artık. birçok uygulama açılmayacak. ssd ve ram yükseltme işine girsem mi sizce? office, internet ve eba canlı ders olacak en fazla.

@740turbowagon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerbuga -- 15 Ekim 2020; 3:23:48 >
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt

Hocam guzel tesadüf oldu yazmaniz.

Elime bir adet sshd gecti taktim cihaza. (Cok kullanilan sistem dosyalarini dahili kucuk SSD icinde tutan HDD).

Fakat ram upgrade yapmadim.

Yarin Windows 10 kurup deyecegim EBA, zoom vs. nasil performans verdigini. Buraya donus yaparim.

En son ps1 emulatoru yukleyip kol takmistim harika is gormustu.  

• kerbuga K kullanıcısına yanıt

Ustad soyledigim gibi sshd de deneme yaptim. Cihaz win10 da cok kotu performans veriyor.

Ama isin guzel yani su, xp kurup driverlari yukleyince zoom meetings gayet guzel calisti. ebanin sitesinden indirilen programi denemedim. xp kurun zoom icin is goruyor.

• Bende hortlatayım konuyu. Bende de bir n150 var. Win 7 starter kurdum gayet akıcı ancak asa kendi kendine kapanıyor. Isınma vs yok. Birileri şarj takılı değilken sarsıntıya kapanıyor yazmış, kronik bir sorun gibi. Onun dışında şarj 3 saat civarı gidiyor. Arada işimi görüyor diye tutuyorum. Zaten çizik bile yok orj.etiketleri üzerinde tertemiz makine😁

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.