Şimdi Ara

AKL- ROMANO- KME SIRALI SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
5
Favori
27.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATİKER A.Ş nin yeni ithal ürünleri AKL,ROMANO,KME sıralı sistemlerin marmara bölge dağıtıcılığını üstlenmiş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bundan böyle bu markaları nerde taktırırsanız taktırın teknik destek ve garantisinin arkasında artık şafak otogaz vardır.

Bayii ile ilgili sorunlar

kitle ilgili sorunlar.

hatta araçla ilgili sorunların yanında hep biz olaçağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....ŞAFAK OTOGAZ.... -- 22 Eylül 2012; 10:05:19 >

• Sayın Şafak Otogaz,

Öncelikle yeni markalarınız hayırlı olsun. Böylece her kafaya ve her keseye göre aklternatif sunar duruma gelmişsiniz.

Aldesa'daki bu kampanya fiyatı simit depo için de geçerli midir?

Düzenleme: Biraz önce Şafak Otogaz'la telefonda görüşüp bu Cumartesi için randevu aldım. 790 TL kampanya fiyatı simit tank için de geçerliymiş.
    LPG'ye karar verene ve hanımı ikna edene kadar bayağı zorlandım. İnşallah sorunsuz hallolur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.k.o. -- 13 Temmuz 2010; 10:16:53 >
  • Sayın Şafat Otogaz,

Yönetim kurulunuzun almış olduğu kararın size hayırlı olmasını diliyorum.

Gerçekten çok emek harcayıp en iyisini yapmaya çalışanlardan birisiniz.

Aynı firmalarla çalışmasakta size başarılar diliyorum!
  • Sayın Şafak Otogaz ;

Kararınız hayırlı uğurlu olsun.
  • ASIM BEYİ BUGÜNE KADAR GÖSTERDİĞİ SABIR İÇİN TEBRİK EDİYORUM VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM :)
    AKLIN YOLU BİRDİR

ZATEN BAŞARILI BİR SERVİSİ BAŞARILARDAN BAŞARILARA KOŞTURMASI DİLEĞİYLE İŞLERİNDE BAŞARILAR VE SORUNSUZ MONTAJLAR DİLİYORUM...
    SAYGILARIMLA DOSTUM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

ASIM BEYİ BUGÜNE KADAR GÖSTERDİĞİ SABIR İÇİN TEBRİK EDİYORUM VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM :)
    AKLIN YOLU BİRDİR

ZATEN BAŞARILI BİR SERVİSİ BAŞARILARDAN BAŞARILARA KOŞTURMASI DİLEĞİYLE İŞLERİNDE BAŞARILAR VE SORUNSUZ MONTAJLAR DİLİYORUM...
    SAYGILARIMLA DOSTUM :)

Sn Faruk bey;

İlginize ve övgünüze teşekkür ederim. Ancak ben ATİKERİ BIRAKMADIM .....

Sadece çeşitliliği arttırdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

Sayın Şafak Otogaz ;

Kararınız hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkür ederim . Dostlardan destek almak oldukça güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Berlin_

Sayın Şafat Otogaz,

Yönetim kurulunuzun almış olduğu kararın size hayırlı olmasını diliyorum.

Gerçekten çok emek harcayıp en iyisini yapmaya çalışanlardan birisiniz.

Aynı firmalarla çalışmasakta size başarılar diliyorum!

Çok teşekkür ederim. bende sizi çok taktir ediyorum.

Başarılarınızın devamını dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oflazca

Sayın Şafak Otogaz,

Öncelikle yeni markalarınız hayırlı olsun. Böylece her kafaya ve her keseye göre aklternatif sunar duruma gelmişsiniz.

Aldesa'daki bu kampanya fiyatı simit depo için de geçerli midir?

Düzenleme: Biraz önce Şafak Otogaz'la telefonda görüşüp bu Cumartesi için randevu aldım. 790 TL kampanya fiyatı simit tank için de geçerliymiş.
    LPG'ye karar verene ve hanımı ikna edene kadar bayağı zorlandım. İnşallah sorunsuz hallolur.

İnşallah Hepimiz için hayırlı olur
  • benimde palio 1.2 16V şuan aldesa lpg montajı yapılıyor öğleden sonra alacam bakalım inşallah sorunsuz olur!
  • montaj tamamlandı aracı teslim aldım şuan için bir problem yok inşallah ilerde de sorun olmaz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

montaj tamamlandı aracı teslim aldım şuan için bir problem yok inşallah ilerde de sorun olmaz....

İnşallah olmaz ama olursada sonuna kadar arkasında oluruz.

Güle Güle kullanın
  • asım usta ve ekibine teşekkürler...
  • Cuma sabahı Şafak Otogaz'ın merkez servisine (Asım Bey'in bulunduğu yer) gideceğim ancak yerinden emin olamadım. 4.Levent Oto sanayi'de galiba. Turing'in oralarda mı? Eskiden Finlandiya Konsolosluğu da vardı.

Google maps'den link veya doğrudan koordinat olursa çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oflazca

Cuma sabahı Şafak Otogaz'ın merkez servisine (Asım Bey'in bulunduğu yer) gideceğim ancak yerinden emin olamadım. 4.Levent Oto sanayi'de galiba. Turing'in oralarda mı? Eskiden Finlandiya Konsolosluğu da vardı.

Google maps'den link veya doğrudan koordinat olursa çok makbule geçer.

Otobandan gelirseniz Levent Beşiktaş istikametine çıkın ve 600 metre sonra yaya üst geçidi göreceksiniz . Üst geçidin ayağındibinde irtibat büromuz var .
    Zincirli kuyu Leven istikametinden gelirseniz . Sarıyer istikametini takip edin seyrantepe sapağından girin ışıklardan sağa dönün 800 metre ilerde yaya geçininin yanı.

Yan yolda irtibat büromuzun olması adres bulmanızı kolaylaştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....ŞAFAK OTOGAZ.... -- 16 Temmuz 2010; 23:14:10 >
  • Aldesavar corollamda sorun yok
    aldesa pek reklamını yapmıyor yerli ve 40 ülkeye ihracatı var bence iyi ürünleri var.
  • 2005 model Scenic II'ye Aldesa montajını bugün Şafak Otogaz'da yaptırdık.Saat 10:00 gibi teslim ettim, 13:45 gibi teslim aldım.

Şu an itibarı ile sorunsuz ve temiz montajı gerçekleştiren ekibe teşekkür ederim. Yanımda 3 yaşındaki oğlumu da götürerek yaklaşık bir saat süresince işyerine kreş muamelesi yapmamı anlayışla karşılayan Asım Usta'ya da ayrıca teşekkürler.

Kullanımda benzinden sonra LPG ile herhangi bir fark gözlemlemedim. Bugün bütün gün oğlan da arkada olduğu için hiç performans değerlendirmesi de yapmadım ama zaten performansla pek işim olmuyor. Benim için otobanda 140 km/s hıza sorunsuz çıkabilen ve makul sollamalarda kabus göstermeyen araç zaten yeterince performanslıdır.

Bugün akşam hem benzin hem de gazı fullettip km sayacını sıfırladım. Benzinde yaklaşık 9 lt yakan araçta bakalım yeni durum ne olacak? 20 liralık gazla tüketim hesaplama şeklinde stand-up şovlara girmeyeceğim. En azından 2-3 depo gaz bitirip yaklaşık 1000 km yol yaptıktan sonra ak göz kara göz ortaya çıkar. Ondan sonra gerekiyorsa Şafak Otogaz'ın kapısına dayanırım

Şu an için tek bir sıkıntım var ama o da tamamen benimle ilgili. Anahtar sote olsun diye direksiyonun alt çaprazına doğru hafif gizleyerek yerleştirildi ve o bölgenin formu gereği biraz fazlaca eğimli durdu. Neticede galiba biraz fazla sote oldu. Ama asıl sorun aklıma gelmeyen başıma geldi; araç LPG ve benzinde iken farklı ışıklar yanmıyor; aynı led kırmızı ve yeşil olarak renk değiştiriyor. Ne olmuş yani demeyin; bende kırmızı-yeşil renk körlüğü var ve bugün öğrendim ki ehliyet alamayacak kadar kötü değildi ama o konumda o ledin yeşil mi kırmızı mı yandığını anlayamayacak kadar kötüymüş. Bugün ikide bir hanıma sordum ne renk diye

Dünya üzerindeki erkeklerin %8'i renk körü iken ve bunların tamamına yakını yeşili görmekte sıkıntı yaşarken kırmızıdan yeşile dönen led uygulamasını hangi sivri akıllı icad ettiyse

Asım usta; yok mu bu işe bir çözüm? Benzinde ve LPG'de ayrı ışıkların yandığı bir anahtar yok mudur? Ya da LPG'de yeşile değil de maviye falan dönen bir anahtar uyduramaz mıyız? Mevcut anahtar üzerinde ufacık bir modla da olur sanki.

Mesajın son sözü; neticede gayet iyi bir iş yaptığımı düşünüyorum. 790 TL.lik kampanya da ayrıca süper oldu. Ayda 79 TL'lik taksit yakıttan edeceğim tasarrufla zaten fazlasıyla çıkacak ve dönüşüm 10 aya kalmadan kendisini amorti edecek. Şimdi tek temennim inşallah sorunsuz devam eder de git gel uğraştırmaz.

• Asım usta,
    Aldığınız karalar hayırlı olsun Aldesa için genelde olumlu şeyler okuyoruz,yerli bir marka için güzel.Saygılar
  • Hocam renkelr için Aldesa'ya mail atın nasıl olsa yerli bence bir çözüm yolu bulurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanderr

Aldesavar corollamda sorun yok
    aldesa pek reklamını yapmıyor yerli ve 40 ülkeye ihracatı var bence iyi ürünleri var.

teşekkür ederim . Aldesa' sahibide sözünün arkasında duran . tabiri çayizse adam gibi adam.

Kitin fiyatı sadece bende oda stokla sınırlı . Şafak otogazla bütünleşsin diye ....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.