Şimdi Ara

Prolimatech yeni işlemci soğutucusu Super Mega'yı tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yüksek performanslı işlemci soğutucuları hazırlayan Tayvan merkezli Prolimatech firmasının Super Mega isimli yeni soğutucusu gün ışığına çıktı. Tasarım olarak firmanın daha önce pazara sunduğu Megahalems ve Mega Shadow modellerini anımsatan Super Mega, 130 x 74 x 158.7 mm boyutlarında ve 945.3 gram ağırlığında. Her biri 6mm kalınlığında 6 adet bakır ısı borusu ile donatılan yeni soğutucuya bir kısmı Bakır olmak üzere çok sayıda Alüminyum yaprak eşlik ediyor.

120mm veya 140mm çapında iki adet fan ile kullanılabilen Super Mege, işlemci tarafında ise sadece Intel modelleriyle kullanılabiliyor. Önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenen Prolimatech Super Mega'nın fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor ancak ucuz olması da beklenmiyor.

• İşlemci soğutucularında firmalar artık ağırlığa pek dikkat etmiyor heralde bu kaçıncı 1kg soğutucu
    Ara ara bakır yaprak kullanılması illginç olmuş ilk bakışta kırmızıya boyamışlar sandım
  • bunun performansı gerçekten çok iyidir.. 12cmlik bir fanla oldukça iyi iş çıkarır..
  • çok iyi görünüyor
  • Bu tarz bi soğutucu görünce aklıma sürekli thermalright geliyo bende mi bi sorun var acaba
    Genede iyi iş çıkaracak gibi duruyo

Yaprakları bakır yapacağına ısı borularını yapsaymış keşke veya tabanı
  • kule tipi soğutucuların tasarımı 3 aşağı 5 yukarı aynı zaten ama bakır yapraklar güzel durmuş testlerini ve fiyatını görmek lazım
  • güzel iş çıkarır gibime geliyor hayırlısı
  • eski anakartıma thermaltake big typhoon sogutucuyla kullanıyordum 1 sene içerisinde anakartım resmen yamuldu şimdi öle bir sorunum yok kasamda anakart zaten yatık pozisyonda o yüzden yamulma söz konusu digil f\p uygun olursa alabilirim.
  • araba radyatörü gibi
  • quote:

hellteam

borular bakırdır zaten.
  • quote:

Her biri 6mm kalınlığında 6 adet bakır ısı borusu ile donatılan yeni soğutucuya bir kısmı Bakır olmak üzere çok sayıda Alüminyum yaprak eşlik ediyor.

Bakır zaten.
  • quote:

borular bakırdır zaten.

İşte düşünmeden yazınca bazen olabiliyo halbuki tabanla boruların nikel kablı olduğunu biliyorum da TT nin gazına geldik heralde
  • Bunun gibi olupta tamamı bakır olan soğutucu var mı?
  • Thermalrigth'ın vardı, true copper. Ama ağırlık 2 ye 3 e katlanıyor.
  • bir sonraki modelde bundan 10 bakır yaprak daha fazla olcakmış adı da

ProlimaTech Super Mega Bad Ass Digital Anti Gravity 128bit WTF Heatsink Cooler

• Bende Megashadow var.Çift fanla kullanıyorum.İ5 750 ile 1.38v 4.0 7/24 boşta 32 derece yükte 62 oluyo.Oldukça iyi.
  • süper iş çıkarır ben de 2 tane scythe fan var termalright için düşünüyordum o fanları ama bunada güzel olur. ama türkiyeye gelirse
  • kasanın içinden soğutucuya tel bağlarız artık kart kırılmasın dimi (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.