- x
Hafif Ticari Araç Kulanıcıları
9 Cevap3335 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

170 Mesaj
9 Temmuz 2010; 14:52:41 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Hafif ticari kullanan arkadaşlar Ruhsatta Yandan Camlı Çift Sıra Kolt. Cinsi:Kamyonet olarak geçen caddy,partner,doblo,kangoo v.s kullanan arkadaşlar araçlarda binek amaçlı kullanımlarda SRC - K gibi belgeler almak gerekiyormu?

Belirli saatlerde Şehir içi Ankara Kızılay giriş çıkışlarda ve İstanbul 1.köprü geçişinde problem yaşatırmı?Onun için ayrı bir belge almak gerekiyormu?

6382 Mesaj
9 Temmuz 2010; 15:36:53 

Kangoo var bende misalen aynen camlı koltuklu.Ruhsatta kamyonet geçiyor ama kullanım şekli hususi.K belgem falan yok ama çok şükür bir sorun yaşamadım bugüne kadar.Kızılay dan da köprüden de geçtim.O şirket arabaları ya da ticari amaçla kullanılanlar için gerekiyor diye biliyorum ...

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE !!!

3016 Mesaj
9 Temmuz 2010; 16:52:03 

quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Kangoo var bende misalen aynen camlı koltuklu.Ruhsatta kamyonet geçiyor ama kullanım şekli hususi.K belgem falan yok ama çok şükür bir sorun yaşamadım bugüne kadar.Kızılay dan da köprüden de geçtim.O şirket arabaları ya da ticari amaçla kullanılanlar için gerekiyor diye biliyorum ...

ruhsatta kamyonet(ticari) yazıyorsa geçemezsiniz.geçersinizde peşiniz sıra ceza makbuzu adresinize postalanabilir.
şimdi kameralı sistemle kontrol edildiği söyleniyor.

14845 Mesaj
9 Temmuz 2010; 17:17:24 

Normal otomobil gibi kullanabilirsiniz sorun yok. Ben 2005'ten beri geçiyorum Boğaziçi Köprüsünden. Amir beyler memur beyler selam veriyorlar yanlarından geçerken. Bir tane çevrilmiş bu tip araba da görmedim zaten. Yeter ki kombi tipi yani camları açık ve koltuklu olsun. Sürekli, dikkat çekici ve ağır yük taşıyorsanız src brc mrc belgeleri şoföre gerekebilir. He, soran oldu mu? Olmadı ama bu devletin ne çıkartacağı belli olmaz.

2552 Mesaj
9 Temmuz 2010; 21:00:05 

valla birinci köprüden geçebildiğimizi bilmiyordum

Aracım üzerinde yaptığım uygulamalar

170 Mesaj
9 Temmuz 2010; 21:05:46 

Ruhsatta Kamyonet - Yandan camlı çift sıra kolt. geçenler Ankara Kızılay giriş çıkış saatlerini bilen arkadaş varmı?

368 Mesaj
10 Temmuz 2010; 7:59:38 

söylediğin belgeler sadece ticari amaçlı olarak kullanacaksan gerekli. onun haricinde kimse senden bu belgeleri sormaz. rahat olabilirsin.

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur...

170 Mesaj
10 Temmuz 2010; 19:49:46 

Arkadaşlar bu segmentte baktımız aracı Ankara trafiğinde sorun yaşarmıyız diye sordumuzda belirli saatlerde giriş yasağı olduğunu,girersende şansa belki çevirirler belkide hiç bakmazlar onu göze alarak tercih yap diye bunu baktığımız birkaç esnaf söyledi.Bundan vazgeçip binek otomobilemi bakmak gerek.

3523 Mesaj
10 Temmuz 2010; 19:57:09 

quote:

Orijinalden alıntı: concorde99

Arkadaşlar bu segmentte baktımız aracı Ankara trafiğinde sorun yaşarmıyız diye sordumuzda belirli saatlerde giriş yasağı olduğunu,girersende şansa belki çevirirler belkide hiç bakmazlar onu göze alarak tercih yap diye bunu baktığımız birkaç esnaf söyledi.Bundan vazgeçip binek otomobilemi bakmak gerek.

kızılayda toyota hiace lh112 minibüs le çevirmeye girdim. arkada tek sıra koltuk var ve tek sıra cam tek sırasıda kapalı tip. polis belgelere baktı tamam dedi yolladı...

Direksiyonda Eşşek varsa motordaki beygirin önemi var mı?

89 Model Vücut + Ruh. Gösterişe gerek yok. İmzanızdakileri yanınızda götürmeyeceksiniz.

170 Mesaj
10 Temmuz 2010; 20:16:41 

Arkadaşlar Ankara trafiğinde belirli saatlerde bu segmette araç kullanımı şansamı kalıyor çevirmeye girmek.
Giriş çıkış saatlerini bilen arkadaş varmı?

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250