Kıl dönmesi nasıl olur ?
35 Cevap2115 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 3:55:27 

Arkadaşlar internetten araştırıyım dedim ama adam akıllı birşey bulamadım. Kıl dönmesi nasıl olur ?
Hiç olmayacak bir yerde sanırım kıl dönmesi yada başka birşey oldu. Kılın kökü bembeyazdı ve kılın çıktığı yer morarmış durumdaydı. Dokunduğumda veya kılı çektiğimde felaket bir acı oluyordu. Kılı kökünden kestim ama yanlışmı yaptım ? Morluk ve hafi şişlik devam ediyor. Bu kıl dönmesimi ?
Eğer kıl dönmesiyse ben bundan nasıl kurtulcam
Öyle bir yerde olduki bu olay lanet olsun yani.

AgitoGaming Türkçe Let's Play Kanalı. Channel:

3558 Mesaj
9 Temmuz 2010; 3:56:39 

Kuyruk sokumunda mı?

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 3:57:28 

quote:

Orijinalden alıntı: devilsemo

Kuyruk sokumunda mı?

Hayır. Söylesem dalga geçilceği için söylemek istemiyorum ama anlayan anladı

5779 Mesaj
9 Temmuz 2010; 3:57:34 

Hiç olmayacak yer?

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 3:59:29 

quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Hiç olmayacak yer?

Evet hiç olmayacak yer. En olmayacak yer.

3558 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:01:33 

Kıl dönmesi genelde kuyruk sokumunda, nadiren de göbekte olur.

Kıl dönmesi olduğunu sanmıyorum. Belki kıl kökü iltihabı falan olabilir. Doktora görünmek lazım..

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:02:29 

quote:

Kıl dönmesi olduğunu sanmıyorum. Belki kıl kökü iltihabı falan olabilir. Doktora görünmek lazım..

İltihap olabilir bak kılın dibi bembeyazdı. Kılı kökünden kestim ama kendi kendine geçmezmi bu

453 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:03:25 

olur öyle arada geçer sonra.

steam id: barkbathory

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:06:31 

quote:

Şu an internetten baktım ve resimlerle karşılaştırığımda aynı halde Sanırım kıl kökü iltihabı var Tedavisi 8-12 ay sürebilir diyor her defasında farklı jilet kullanılmalıymış fazla havasız kalmaktan oluyormuş ve ilaç içilmeside gerekebiliyormuş okuduğum kadarıyla Hiç olmadı bu şimdi

731 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:41:53 

Şimdiden geçmiş olsun

116 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:51:03 

hacı geçmiş olsun şimdiden..

temizliğine dikkat et denize falan kıllı kıllı gireyim deme sakın kızlar senden kaçar..

Fatih Terim : "Resultante Importante"
İtalyanca : "Risultato Importante"
Türkçe : "Önemli olan Sonuçtur"
(1999-2000 UEFA CUP Galatasaray - Bologna)

3504 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:52:23 

quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Hayır. Söylesem dalga geçilceği için söylemek istemiyorum ama anlayan anladı

Dalga geçilmesi mi ? Başına gelen anlar hocam o acıyı. 2 gün önce kıl dönmesinden ameliyat oldum.
Penis kökümdeydi. Önce genel cerrahi sonra ürolojiye göründüm. 45 dakikalık bir ameliyat sonucunda kılı çıkarmışlardı.
Hatta doktor bana "bak kılı gördün mü" dedi ama dünyam karardığı için görmeden "hıı hıı" diyebildim sadece.

1857 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:53:02 

Bu kıl dönmesini engelleme yolu nedir arkadaşlar ?

Denemelerim, Şiirlerim ..

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 1 sa. 24 dk. kadarı kaldı.
9 Temmuz 2010; 4:54:05 

cinsel organda mı ?

23888 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:54:43 

Benim de kuyruk sokumum da mevcut. Ayın 24 ünde doktorum müsait olduğunu söyledi. O zaman ameliyat olacağım.

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus GTX 780 Direct CU II OC 3 GB (@1257 Mhz / 6804 Mhz) Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-30 CL9 Ram || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Noctua NH-D14 CPU Cooler || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Wireless Illuminated K800 Keyboard || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone Gaming Mouse || Sony Playstation 4 || Sony KDL-55W905A 55'' Triluminos Display 800HZ 3D TV

365 Mesaj
9 Temmuz 2010; 4:58:37 

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Benim de kuyruk sokumum da mevcut. Ayın 24 ünde doktorum müsait olduğunu söyledi. O zaman ameliyat olacağım.

Geçmiş olsun

ASUS STRİKER EXTREME // E 8400 3.0 //2x ZOTAC 9800gtx amp //2*1 DDR2 OCZ SLI-READY 1066 //80 HD (500GB OLCAK) Hİ-TECH 7 // LG DVD-RW //COOLER MASTER 600W EXTREME // X7 KLAVYE // MS 1.1 intelli // Plantronics Gamecompro1 // Razer Galiathus Mausepad
''şoray uzun yolda '' Nickli arkadaştan uzak durun.Nedenini bilmek isteyenler Pm ile sorabilir

4092 Mesaj
9 Temmuz 2010; 5:08:27 

Kıl dönmesi olanlara geçmiş olsun.. Hayırlı şifalar..

3-4 yıl önce bir acı hissettim baktım penis üzerimdeki kıllı alanda bir kıl içeri doğru büyümeye çalışıyor hemen panik oldum bir iğne ile kıllı dışarı çektim sonra dışarı büyümeye devam etti.. Neyseki sorun olmadı.. Geçen koltuk altımda var gibiydi ama acı yok artık, sanırım kendiliğinden geçti ya da zaten kıl dönmesi değildi..

Ameliyat nasıl oluyor zor mu tekrarlama riski var mı?

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

23888 Mesaj
9 Temmuz 2010; 5:10:19 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Kıl dönmesi olanlara geçmiş olsun.. Hayırlı şifalar..

3-4 yıl önce bir acı hissettim baktım penis üzerimdeki kıllı alanda bir kıl içeri doğru büyümeye çalışıyor hemen panik oldum bir iğne ile kıllı dışarı çektim sonra dışarı büyümeye devam etti.. Neyseki sorun olmadı.. Geçen koltuk altımda var gibiydi ama acı yok artık, sanırım kendiliğinden geçti ya da zaten kıl dönmesi değildi..

Ameliyat nasıl oluyor zor mu tekrarlama riski var mı?

Tekrarlama riski en fazla olan hastalıklardan birisi maalesef. Dikişli ameliyatlarda %50 tekrarlama riski mevcut.

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus GTX 780 Direct CU II OC 3 GB (@1257 Mhz / 6804 Mhz) Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-30 CL9 Ram || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Noctua NH-D14 CPU Cooler || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Wireless Illuminated K800 Keyboard || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone Gaming Mouse || Sony Playstation 4 || Sony KDL-55W905A 55'' Triluminos Display 800HZ 3D TV

5779 Mesaj
9 Temmuz 2010; 5:20:00 

quote:

Tekrarlama riski en fazla olan hastalıklardan birisi maalesef. Dikişli ameliyatlarda %50 tekrarlama riski mevcut.

Çok feci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5088 Mesaj
9 Temmuz 2010; 5:25:52 

Ben olmuştum ameliyattan önce çok çektim. Doktor saolsun ameliyattan sonra da çektirdi
Tekrarladı bide şimdi napsam acaba

TR: Ronon Dex
Jungle Power

9159 Mesaj
9 Temmuz 2010; 6:15:58 

geçmiş olsun. valla kötü bi hastalik bu kıl dönmesi. benımde arkadaş olmustu kuyruk sokumundan uzun süre arkadas normal oturamadi o derece yani.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 13:56:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

cinsel organda mı ?

Evet ne yazık ki

@fuckulteli
Kılda bi içeri doğru bükülme falan yoktu dimdik çıkmış ama dibi bembeyazdı ve çıktığı yer morarmış ve şişmişti. Kıl dönmesi değildir sanırım bu ?

1727 Mesaj
9 Temmuz 2010; 14:00:17 

quote:

ben lazerle oldum ilkinde (2 ameliyat bi arada olmuştum sanırım kıl dönmeseydi ) 2.sindede dikişle oldum 1 senedir tekrarlamadı ama hala kanıyor

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.

1144 Mesaj
9 Temmuz 2010; 14:03:29 

arkadaşlar buna karşı nasıl bi önlem alabiliriz 3 kere ameliyat oldum başka şeylerden birdaha kestirmem ulaaan

"Karşısında konuştuğun kişi kadar zekisin."

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 14:05:21 

Kıl dönmesi olanlar bir söyleyebilirmi nasıl birşey bu kıl dönmesi ?
Yani benim anlattığım gibimi benim anlattıklarım tamamen uyuyormu kıl dönmesine
Yoksa devilsemonun dediği gibi kıl kökü iltihabı falanmı var ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Temmuz 2010; 14:09:14 

geçmiş olsun herkese..

1454 Mesaj
9 Temmuz 2010; 14:24:02 

kıl donmesı senın anlattıgın gıbı degıl. kıl ıcerı dorgu buyuyor.ıcerde buyudukce dısarı bır sıslık verıyor.ama morarma falan yok

erkeklerın %80 nınde oluyormus. kıllı olmaklada alakası yok.sacından,ensenden dokulen kıllarda kuyruk sokumundakı ter yuzunden kıl donmesı rahatsızlıgına sebeb olabılıyormus

Passat 1.8 Turbo...

5978 Mesaj
9 Temmuz 2010; 14:59:54 

quote:

Orijinalden alıntı: *AXI*

kıl donmesı senın anlattıgın gıbı degıl. kıl ıcerı dorgu buyuyor.ıcerde buyudukce dısarı bır sıslık verıyor.ama morarma falan yok

erkeklerın %80 nınde oluyormus. kıllı olmaklada alakası yok.sacından,ensenden dokulen kıllarda kuyruk sokumundakı ter yuzunden kıl donmesı rahatsızlıgına sebeb olabılıyormus

Kıl dönmesi değilse ne bu ya
Sanırım kıl kökü iltihabı

1727 Mesaj
9 Temmuz 2010; 15:08:11 

quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Kıl dönmesi olanlar bir söyleyebilirmi nasıl birşey bu kıl dönmesi ?
Yani benim anlattığım gibimi benim anlattıklarım tamamen uyuyormu kıl dönmesine
Yoksa devilsemonun dediği gibi kıl kökü iltihabı falanmı var ?

arka tarafta olsa çok oturmaktan dicemde ön tarafta ne fantezilerin var

şaka bi yana şişmiş beyaz bişeyin içinden çıkıyo kıl sendekide kıl dönmesidir doktora erken gidersen 2 dakkada dikiş atabilir eğer yok olmaz derse ameliyat olucaksın korkulcak bişide yok

edit: ben bu beyazlı olanı ameliyat olurken gösterdim adam doktorlara öbürünü halledelim sonra şunada küçük bi dikiş atarız demişti kıl dönmesimi tam bilmiyorumda diğeri kıl dönmesiydi onuda göremedim hiç tam öle bi yerde olmuştuki

ameliyattan korkuyosan korkulcak bişi yok eğer görmekten falan korkuyosan ya ilaçla yada iğneyle uyutuyolar falan istersende o kısmı uyuşturup yapıyolar bazı psikopatlar hala balon gazıyla uyutmaya çalışıyolar ondan nefret ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takao -- 9 Temmuz 2010; 15:12:32 >

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.

384 Mesaj
9 Temmuz 2010; 15:09:43 

quote:

Orijinalden alıntı: *AXI*

ne değişik bir hastalıktır bu yahu çok korkuyorum olucam diye tırnak batması var zaten birde bu olursa işim zor her sene tırnaktan ameliyat oluyorum peki bu enseden düşen kıllandan diyosun peki saçların uzun olmasıyla alakası varmı

KUPALARA TAPSAYDIK BURSASPORLU OLMAZDIK!

172 Mesaj
9 Temmuz 2010; 15:09:51 

http://www.uzmantv.com/kil-donmesi-nedir
yan tarafta devamı var.

83 Mesaj
9 Temmuz 2010; 15:25:47 

arkadaşlar çok kıllı olana arkadaşlara tavsiyem gidin ama cidden gidin hiç üşenmeyin deyicek emin olun kıl dökücü tüy krem alın ben kuyruk sokumunu full temizledim aynı şekilde cinsel bölge dahil koltuk altınıda bunun önlemini alın cidden fena bir hastalıktır.

5978 Mesaj
10 Temmuz 2010; 2:52:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Takao

arka tarafta olsa çok oturmaktan dicemde ön tarafta ne fantezilerin var

şaka bi yana şişmiş beyaz bişeyin içinden çıkıyo kıl sendekide kıl dönmesidir doktora erken gidersen 2 dakkada dikiş atabilir eğer yok olmaz derse ameliyat olucaksın korkulcak bişide yok

edit: ben bu beyazlı olanı ameliyat olurken gösterdim adam doktorlara öbürünü halledelim sonra şunada küçük bi dikiş atarız demişti kıl dönmesimi tam bilmiyorumda diğeri kıl dönmesiydi onuda göremedim hiç tam öle bi yerde olmuştuki

ameliyattan korkuyosan korkulcak bişi yok eğer görmekten falan korkuyosan ya ilaçla yada iğneyle uyutuyolar falan istersende o kısmı uyuşturup yapıyolar bazı psikopatlar hala balon gazıyla uyutmaya çalışıyolar ondan nefret ediyorum

Ameliyattan korkarım ya
Heleki söz konusu yer cinsel organ

1857 Mesaj
10 Temmuz 2010; 2:57:14 

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Bu kıl dönmesini engelleme yolu nedir arkadaşlar ?

sorumuzu tekrarlayalım

Denemelerim, Şiirlerim ..

23888 Mesaj
10 Temmuz 2010; 3:00:46 

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

sorumuzu tekrarlayalım

O bölgeyi temiz tutacaksın, kıllardan arındıracaksın. Terli olmayacak. Uzun süre oturmayacaksın ...

2132 Mesaj
10 Temmuz 2010; 3:06:03 

Bende kuyruk sokumunda ağrı hissetmiştim, hemen doktora gittim. Çokta korkuyordum
Doktor baktı Kıl dönmesi yok burda dedi. MR çektiler kuyruk sokumu açı değişmesi varmıs kendi kendine geçti.. Şimdi korkuyorum kıl dönecek diye...

Korunma:
  • Uzun süre oturmamak
  • Bölgeyi kirlerden arındırmak
  • Bölgenin terlemesini önlemek (Pudra sürülerek kurutulabilir.)
  • Her gün en azından bir pamuk alarak bölgedeki kılları temizlemelisiniz.(Kolanya sürerek kirdende arındırabilirsiniz.)
  • Bölgeyi düzenli tıraş etmek. (Jiletle etmeyiniz. Jiletli tıraşta kıl dönme riski çok fazla... Makaslada fazlalık kılları kesebilirsiniz veya tüğ döküçü krem.)
    Ayrıca yaz aylarında kış aylarına göre çok daha fazla kıl dönmesi hastası oluyor. Sebebi aşırı terleme...

@GoldPunch
    Açıkmı olacaksınız? Açık ameliyat uzun süre kapanmıyormuş.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therapzone -- 10 Temmuz 2010; 3:13:05 >

http://www.oguzhankara.com.tr -- Kulaklık İncelemeleri
    Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kıl dönmesi nasıl olur ?
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.547