Şimdi Ara

Samsung'dan led lambalı mini projektör; SP-H03

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung, SP-H03 kod adlı mini projektörü ana vatanında satışa sunmaya hazırlanıyor.

Kompakt boyutlarıyla ve çıkarılabilir bataryasıyla yanınızda rahatça taşınabileceğiniz SP-H03'de 30 lümenlik led lamba kullanılmış. WVGA çözünürlüğe sahip projektör, bulunduğu mesafeye göre görüntüyü 80 inç'e (~203 cm) kadar büyütebiliyor ve led lamba ömrünün 30.000 saat olduğu belirtiliyor. 1 GB dahili belleği bünyesinde barındıran mini projektörün kapasitesini microSD kartlarla yükseltebiliyoruz. Bunların dışında 380.000 Won (310$) civarında satılması planlanan Samsung SP-H03'ün Microsoft Office dosyalarına, PDF'ye ve multimedya formatlarına destek verdiği söyleniyor.

• acaba nasıl film izlenirdi bununla?? gece odanda şöyle yatıp görüntüyü tavana yansıtarak,, güzel olurdu aslında!!!
  • @Batuist :

Geçen gün o dediğini evde denedim ama bu cihazla değil, LG DS420 ile. 800x600 çözünürlükte olmasına rağmen bir ev için sinema keyfini yaşatmaya bol bol yetiyor. Şimdi Led olan fiyatıda cazip olan bir projeksiyon almak önümdeki ilk hedefim :)

Samsung'dan led lambalı mini projektör; SP-H03
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

@Batuist :

Geçen gün o dediğini evde denedim ama bu cihazla değil, LG DS420 ile. 800x600 çözünürlükte olmasına rağmen bir ev için sinema keyfini yaşatmaya bol bol yetiyor. Şimdi Led olan fiyatıda cazip olan bir projeksiyon almak önümdeki ilk hedefim :)

[simage]http://www.asteltr.com/Uploads/img/01102009115300.jpg/image]

denedin mi ? yaptın mı??? şöyle bir bakmak farklıdır onun keyfini yaşamak farklıdır sanırım.. eğer öyleyse iyimiydi?? yani iyi olmuyorsa boşuna hayal kurmiyim diye soruyorum

• sadece anavatandamı? acaba yoksa ülkemizdede satışa çıkacamı ?
  • Tavan garip olur herhalde
  • hoş bişeyde kaybolur bu evde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

denedin mi ? yaptın mı??? şöyle bir bakmak farklıdır onun keyfini yaşamak farklıdır sanırım.. eğer öyleyse iyimiydi?? yani iyi olmuyorsa boşuna hayal kurmiyim diye soruyorum

2 gün boyunca 3-5 tane film izledim, 5+1 ses sisteminide bağladım, evi resmen sinema salonuna çevirdim :) En başta 800x600 çözünürlüğün tatmin etmeyeceğini düşünsemde bir ev için gayet yeterli olduğunu gördüm. Daha yüksek çözünürlükte deneme şansım olmadı ama daha da güzel olacağından şüphem yok. Tabi işin içinde LED teknolojisi girince lamba ömrünün 10 kat artması biraz daha sabır dedirtiyor insana. Yine 3D işin içine girerse biraz daha sabır demek gerekebilir. Şaşkın ördek yavrusu gibiyim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

2 gün boyunca 3-5 tane film izledim, 5+1 ses sisteminide bağladım, evi resmen sinema salonuna çevirdim :) En başta 800x600 çözünürlüğün tatmin etmeyeceğini düşünsemde bir ev için gayet yeterli olduğunu gördüm. Daha yüksek çözünürlükte deneme şansım olmadı ama daha da güzel olacağından şüphem yok. Tabi işin içinde LED teknolojisi girince lamba ömrünün 10 kat artması biraz daha sabır dedirtiyor insana. Yine 3D işin içine girerse biraz daha sabır demek gerekebilir. Şaşkın ördek yavrusu gibiyim ...

bu bekleyiş bitmez.. sen şimdi işini hangisi görüyorsa onunla devam et... teknoloji bu bir yerde dursa tamamda... bekle bekle nereye kadar ..

• derslerde sunum için kullanılabilir (notebook a ya da netbook a gerek kalmazsa harika)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.