Şimdi Ara

Cowon'dan Windows CE 6.0 işletim sistemli ve WI-FI destekli PMP; V5W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Taşınabilir medya oynatıcısı denildiğinde aklımıza gelen ilk markalardan Cowon, V5'in yeni varisi V5W serisini duyurdu.

Öncelikle 128 x 82 x 15.7 mm ebatlarında ve yaklaşık 197 gram ağırlığında sade tasarımıyla dikkat çeken V5W serisi 16 GB, 32 GB ve 64 GB olmak üzere üç farklı hafıza seçeneği sunuyor; Windows CE 6.0 işletim sistemi ile Cowon'un sade arayüzünü kullanıyor. Dahili kapasitenin yetersiz kaldığı durumlarda SD / SDHC hafıza kartları yardımınıza koşuyor. 4.8 inç boyutunda (~12.1 cm) ve 800x480 piksel çözünürlüğünde (WVGA) dokunmatik ekrana yer verilen V5W, 1920x1080 piksel (Full HD) çözünürlüğündeki içeriği oynatabiliyor. Full HD videolarınızı HDMI çıkışı aracılığıyla LCD veya plazma televizyonunuzda izleyebiliyorsunuz. WI-FI 802.11 b/g bağlantısı sayesinde internete bağlanabilen PMP'nin bataryası 300 saate kadar bekleme, 45 saate kadar müzik dinleme ve 10 saate kadar video izleme süresi sunuyor. Cowon'un V5W serisinin dahili bellek seçeneklerine göre 327$, 376$ ve 449$ fiyatla bu ay Kore'de boy göstermesi bekleniyor.

• Ne kadar hoş görünüyor.. keşke işletim sistemi android olsaymış...
  • batarya süresi güzel en azından bir nettoptan daha iyi tabi performansıda önemli etken
  • apple'a benzedı yaw bu cowon da...v5'e wi-fi koyup bıda pazrlıyor
  • işte hayalimdeki cihaz, tam anlamıyla kusursuz bir ürün olmuş

ancak neden hala şu firma ülkemizde sağlam bir aracıyla sergilenmez anlamıyorum
  • bu ürünü nasıl temin edebiliriz acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.