Şimdi Ara

Opera Mini 5.1 kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünya çapında 61 milyondan fazla kullanıcısı bulunan ve 3000'den fazla cep telefonu modelini destekleyen en popüler mobil internet tarayıcılarından Opera Mini'nin 5.1 sürümü indirilmeye hazır hale geldi.

İnternetteki içeriği cep telefonuna göndermeden önce %90 oranında sıkıştırarak hızlı olduğu kadar ekonomik internet deneyimi vaat eden Opera Mini 5.1, basın duyurusundaki açıklamalara göre birden fazla internet sayfası açabilme, sitelerde daha akıcı gezinebilme, genel performans artışı sağlıyor; özellikle sınırlı belleğe sahip Nokia S40 arayüzlü cep telefonları (Örneğin: 5130 Xpress Music, 6300, 2700) ve ufak ekranlı modeller için (Sony Ericsson K550i, W810i vb) tavsiye ediliyor.

Opera Mini 5.1'i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• akıllı telefonlarda zaten opera tarayıcı bir numara... kendi farkını hissettiriyor...
  • beklediğim özellik geldi birden çok sayfa açabilme
  • Cahilliğimi mazur görün. Ben 5130 xm kullanıcısıyım. Attım telefona ama yapamadım. Nasıl yapacağım acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalFortress

Cahilliğimi mazur görün. Ben 5130 xm kullanıcısıyım. Attım telefona ama yapamadım. Nasıl yapacağım acaba ?

Jar uzantılı dosyayı hafıza kartına veya telefon hafızasına kopyala. Telefonda jar uzantılı dosyayı bul ve çalıştır. Bu şekilde kurulması lazım.

5130 XM için Opera 5.1' iaşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
    http://www.speedyshare.com/files/23304348/opra_mini_5.1.rar
  • çok teşekkür ederim deneyeceğim şimdi. Opera`nın kendi sitesinden indirdiğimde o dosyayı bulamamıştım.
  • iphone'a da çıktı mı güncelleme?
  • Opera Mini 5.1' i indirmek için aşağıdaki linke girin. Telefonunuzun markasını ve modelini seçin. Jar ve jad uzntılı iki tane dosya çıkacak karşınıza. Nokia' lar için sadece jar uzantılı olan dosyayı indirmeniz yeterli. Diğer markalar için hem jad hem de jar dosyası gerekli olabilir.

http://www.opera.com/mobile/download/pc/

Tuzunoglu;
    iPhone' u yukarıdaki linkte bulunan listede göremedim. Sen de bak istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 8 Temmuz 2010; 22:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akay635

Opera Mini 5.1' i indirmek için aşağıdaki linke girin. Telefonunuzun markasını ve modelini seçin. Jar ve jad uzntılı iki tane dosya çıkacak karşınıza. Nokia' lar için sadece jar uzantılı olan dosyayı indirmeniz yeterli. Diğer markalar için hem jad hem de jar dosyası gerekli olabilir.

http://www.opera.com/mobile/download/pc/

Tuzunoglu;
    iPhone' u yukarıdaki linkte bulunan listede göremedim. Sen de bak istersen.

baktım herhangi bir güncelleme yok şuanda..

• indirip deneyelim bakalım.
  • n 70 yüklenemiyor uyarısı çıktı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.