- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Windows 7 yi Xp'ye Çevirmek İstiyorum...
32 Cevap61337 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

624 Mesaj
8 Temmuz 2010; 19:41:00 

Arkadaşlar windows 7 yi xp ye nasıl çeviririm acaba yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim..

Bruce Lee Fan Club

642 Mesaj
8 Temmuz 2010; 20:14:04 

içine sata driverları gömülmüş bir xp cd bul onla normal şekilde at formatı tabi donanımının xp driverlarını önce temin et

Far over the misty mountains cold.To dungeons deep, and caverns old.We must away,'ere break of day.To find our long forgotten gold.The pines were roaring on the height.The winds were moaning in the night.The fire was red, it flaming spread.The trees like torches blazed with light.

624 Mesaj
8 Temmuz 2010; 21:09:42 

Sata driverları derken..

Bruce Lee Fan Club

2171 Mesaj
8 Temmuz 2010; 21:53:42 

0

Bios a gir bu ayarı yap bas formatı

624 Mesaj
8 Temmuz 2010; 22:56:58 

iyi güzel diyorsunda ben laptop umu xp ye çevirmek istiyorum fark etmez dimi yani..

Bruce Lee Fan Club

915 Mesaj
8 Temmuz 2010; 23:00:00 

Hocam merakımdan soruyorum.Neden boyle bişey yapmak istiyorsun?millet W7 yi ove ove bitiremiyor.Bende vistadan W7 ye geçmeyi planlıyorum...

MSI GT725,iPhone 5 16 GB,iPad 3 64 GB Wifi+3G,HTC Tytn II,Pentax K-x+55-300mm zoom lens+18-55 mm

624 Mesaj
9 Temmuz 2010; 0:06:29 

Hocam knight ı oynayamıyorum nedense W7 de hata veriyor bende bu yüzden xp ye çevirmek istiyorum

Bruce Lee Fan Club

9362 Mesaj
9 Temmuz 2010; 0:07:55 

peki uyumluluk modu ile denedin mi oynamayi...

Böyle adminler olduğu surece forumda hiç kimseye yardim edilmez. Bir cok forumda bilen kisinin birakmasinin nedenisiniz. Cahil cuhela adamlarla ugrasin durun. Artik dolandirici ve cahil insan kaynayan bir forumdur donanimhaber...

13 Mesaj
10 Temmuz 2010; 13:51:01 

Xp cd'siyle format atıcaksın bu kadar basit

120 Mesaj
30 Ağustos 2010; 7:11:37 

xD Ben Daha Demin Windows 7 Yi Övüyolar Diyemi Okudum xD

Arkadaşlar Eğer oyun Oynamıyorsanız

Linux deneyin Mutlaka

www.susestidio.com
www.mint.gov
www.ubuntu.com
www.linux.gov
www.inuxkde.com

120 Mesaj
21 Aralık 2010; 4:21:49 

İnternetten Windows Xp Home Sp3.iso İndir Ve Çek Cdye Sonra Pcyi Cd Den Başlat
Kuruluma Başlamak İçin Bir Tuşa Basın..(Maose Değil :)
Kurulum Sırasında
C
D
F
.
.
Windows'un Kurulu Olduğu Diski Mutlaka Sil Ve Kuruluma Devam et Yanlız Bunları Yapmak İçin İlk Önce Driverlarını Teğmin Et Veya Anakartının Markası Ve Modelini Ve Onboard Olmayan Donanımlarının Markasını Ve Modelini Söyle Burdan Link Olarak Vereyim

235 Mesaj
21 Aralık 2010; 7:28:53 

Ama Önce Sistemin Xp uyumlu driverlerini indirmende fayda vare yoksa xp yi kurup hiçbir internet bağlantısı yapamazsan driverleri de download edemezsin :) bütün driverlerini indir sonra xp yi kur Eğer Xp Kurmaya çalışırken de Kur bilgisayarınızda hiçbir sabit disk bulamadı diye bir hata ile arşılaşırsan içine sata raid driveri entegre edilmiş bir cd ile atman gerekecektir formatı

1 Mesaj
13 Nisan 2011; 20:22:48 

Arkadaşlar Benim sorunum şu windows 7 den Xp'ye dönmek istedim ama Cd'yi takıyorum C'yi siliyorum Bölüm oluşturuyorum C'ye yükle dediğimde biçimlendirmeye kadar geliyo ama biçimlendirmede takılıp kalıyo ne yapmalıyım netden araştırdım biraz ama kafam dahada karıştı şunu bizim gibi amatör formatçılarıda düşünerek anlatsanız nasıl olur

235 Mesaj
14 Nisan 2011; 17:47:43 

quote:

Orijinalden alıntı: opara

Arkadaşlar Benim sorunum şu windows 7 den Xp'ye dönmek istedim ama Cd'yi takıyorum C'yi siliyorum Bölüm oluşturuyorum C'ye yükle dediğimde biçimlendirmeye kadar geliyo ama biçimlendirmede takılıp kalıyo ne yapmalıyım netden araştırdım biraz ama kafam dahada karıştı şunu bizim gibi amatör formatçılarıda düşünerek anlatsanız nasıl olur

Senin derdin bambaşka senin derdine göre ya Cd de sorun var ya hdd de yada optik okuyuunda ramlerin de de olabilir bilemiyeceğim o kadarını test etmen gerekiyor diyeceğim nasıl test edeceksin oda var.. notebook mu kullanıyorsun Masaüstü mü?

1446 Mesaj
14 Nisan 2011; 20:00:46 

quote:

Orijinalden alıntı: opara

win xp c: den hariç 8 mb lık ön yükleme alanı oluşturur win7 de bu alan 100mb tır xp yükleme seçeneklerine gelindiğinde c: yi silin + 100mb lık alanı silin yükske ihtimal birleşecek tir yeni böl. oluştur deyip 8 mb lık alanın oluşmasını sağlayın

bios ud akontrol edin ahci da olmasın hdd protokolü

9095 Mesaj
15 Nisan 2011; 1:55:15 

İyi hort.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

19 Mesaj
16 Mart 2012; 1:57:01 

quote:

Orijinalden alıntı: PoW€R

0

Bios a gir bu ayarı yap bas formatı

çok sagol dedigini yaptım oldu

1 Mesaj
24 Haziran 2012; 11:24:50 

Merhabalar ,bu pc beni deli edecek , birine format atsın diye verdik win 7 yi yükledi , ama hiçbirşey çalışmıyor , sürekli hata veriyor ,msn ,skype vs.hiçbirşey çalışmıyor,cdleri okumuyor ,format cd si aldım ,cdleri okumuyor diye dvd ye çevirttim , cd kasanın içinde ses çıkarıyor tıkır tıkır diye sonra duruyor hiiiç bişey olmuyor ,sonra bilgisayarı açıp denedim bi kere gördü bi daha Allahın selameti başına .. tek çözüm kasayı balkondan aşağı atmak değilse alternatif söyler misiniz rica etsem ???Bu arada yüklemeye çalıştığım xp olacak ,yardımcı olursanız çok sevinirim ...

8 Mesaj
26 Temmuz 2012; 11:48:57 

Arkadaşlar birçok eski fps oyunları açılmıyor windows 7de.Örnek olarak Call Of Duty 1,2,3 bi bölüme kadar oynadıktan sonra gerisini hata veriyor.Bence xp en iyisi.

266 Mesaj
18 Mayıs 2013; 11:12:33 

çalışıyor.

1324 Mesaj
18 Mayıs 2013; 12:37:51 

quote:

Orijinalden alıntı: blamhhh007

Arkadaşlar birçok eski fps oyunları açılmıyor windows 7de.Örnek olarak Call Of Duty 1,2,3 bi bölüme kadar oynadıktan sonra gerisini hata veriyor.Bence xp en iyisi.

Windows 7 Daha İyi

7 Mesaj
27 Mayıs 2013; 19:12:31 

benimki win. 7 ama adamlar tam surumm olarak yuklemeden piyasaya surmusler l bayagı ek dosyalar yukledim!!çok merak ediyorum acaba win.7 den xp ye geçinve ram ında işlemci hızında değişim oluyormu bilen varsa lütfen cevvaaap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusula2279 -- 27 Mayıs 2013; 19:15:48 >

183 Mesaj
27 Mayıs 2013; 19:20:18 

sakın xpye gecme artık xp öldü diyebiliriz. win7 pro 32 bit kur keyfine bak derim.

İyi yada kötü yoktur , sadece düşünce onu öyle yapar..

19 Mesaj
11 Ocak 2014; 16:33:27 

windows 7 de başlatırken recovery i aç. ordan diski biçimlendir.

recoveryden yapmazsan pc direk win 7 yi açacaktır.

yaptıktan sonra bioslarını yap cdyi tak kur.

alıntı değildir

İnsan nerede ne yapacağını bilir.. Yeter ki sen, sevgin ve şevkatinle onu yönlendir.........
ADMİNLERDEN ve
İMZA KURALLARINDAN NEFRET EDİYORUM

12 Mesaj
5 Nisan 2014; 23:05:26 

Merhaba arkadaşlar win 7 işletim sistemi kurulu pc mi xp yapmak istiyorum.İlk önce sanal pc den deneme yapayım dedim elimde xp sp2 cd si var ama bayağa eski bir cd neyse işimi gördü sanırım xp yi sanal pc ye kurdum daha önceden win 7 den driverları yedeklemiştim.Xp ye aynı driverlerı yükledim pc yeniden başlattı fakat hata verdi.
Yardımcı olabilir misiniz?

0

semih

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Nisan 2014; 23:07:09 

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_MV

Hocam merakımdan soruyorum.Neden boyle bişey yapmak istiyorsun?millet W7 yi ove ove bitiremiyor.Bende vistadan W7 ye geçmeyi planlıyorum...

büyük olasılıkla oyunlar içindir

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Nisan 2014; 0:27:43 

format at geçer

12 Mesaj
13 Nisan 2014; 23:38:12 

Geçmeyin xp ye geçmeyiiiin.
Xp artık yalan olmuş durumda.Güncellemeler yok driver lar ile uğraşman lazım öyle şu program bu programlar la olmaz o iş illa çıkar bir sıkıntı.Ben geçtim gerçi iyiki geçmişim içimde kalacaktı. şimdide win 7 ye dönemiyorum.orjinal casper in win 7 dvd sini okumuyor. hiç bir dvd yi okumuyor.

semih

1367 Mesaj
17 Nisan 2014; 0:10:00 

quote:

Orijinalden alıntı: montolivo_9

Geçmeyin xp ye geçmeyiiiin.
Xp artık yalan olmuş durumda.Güncellemeler yok driver lar ile uğraşman lazım öyle şu program bu programlar la olmaz o iş illa çıkar bir sıkıntı.Ben geçtim gerçi iyiki geçmişim içimde kalacaktı. şimdide win 7 ye dönemiyorum.orjinal casper in win 7 dvd sini okumuyor. hiç bir dvd yi okumuyor.

aynen katılıyorum xp'ye geçmeyin pişman olursunuz uzun vadede.

4 Mesaj
11 Ekim 2014; 21:50:35 

quote:

Orijinalden alıntı: pQslerTT

İnternetten Windows Xp Home Sp3.iso İndir Ve Çek Cdye Sonra Pcyi Cd Den Başlat
Kuruluma Başlamak İçin Bir Tuşa Basın..(Maose Değil :)
Kurulum Sırasında
C
D
F
.
.
Windows'un Kurulu Olduğu Diski Mutlaka Sil Ve Kuruluma Devam et Yanlız Bunları Yapmak İçin İlk Önce Driverlarını Teğmin Et Veya Anakartının Markası Ve Modelini Ve Onboard Olmayan Donanımlarının Markasını Ve Modelini Söyle Burdan Link Olarak Vereyim

Hocam benim laptabın anakartındamı işlemcisinde mi her neyse xp kodları var ama ben 7 kurdum şimdi tekrar xp kurcam ama normal değil xp vista karışımı bir şeydi galiba ama daha önce hiç ben kurmadım bir abim bir kere kurmuştu ve yanılmıyorsam 7 üzerine
Her neyse yarın xp kurcam direk biostan boot edim başlarsam ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım ?

4 Mesaj
12 Ekim 2014; 0:20:17 

BULANLAR ACİL 05321737684 BULANA ÖDÜL
0

4 Mesaj
12 Ekim 2014; 17:41:32 

http://www.youtube.com/watch?v=FbWhpRMzbcg al kardeş dediğini uygula xp olsun bende aynısını yaptım xp kurdum ve hiç bir sıkıntım yok :D

1539 Mesaj
12 Ekim 2014; 20:22:17 

Bu araç çalıntı değil ve ya polise bildirilmemiş.

Bu mesajda bahsedilenler: haktan52

Assembly öğrencisi.
*/Oracle JDK 8, Open JDK 7, Geany, JMonkey/* {DH JAVA KULÜBÜ}Lotus Expeditor Açık Kaynak Yazılımları Önerir.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Windows 7 yi Xp'ye Çevirmek İstiyorum...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281