Şimdi Ara

Rendevu sistemi (ruhsat yenileme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
31.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracımızın muaynesini yaptırdık ama ruhsatta yer kalmadığı için ruhsatın yenilenmesi gerekiyor.
    Normalde direk trafiüe gidip yaptırılıyordu ama şimdi netten randevu sistemine geçilmiş.
    Buraya kadar güzel de ruhsat yenilemek için hangi başlık altındna randevu alınacak onu anlamadık.

''Belge yenileme ve teknik değişiklik'' kategorisinden yarına randevu aldık ama bu sefer de vergi dairesiyle ilgili bi belge istedi bizden
    bu da bizde yok.Müdürlüğü aradık doğru yere mi kayıt yaptırdık diye sormak çin o da yanlış olmuş dedi peki nereye kayıt yapıcaz diyoruz
    bilmiyoruz diyolar sistem yeniymiş.

Şaka gibi ya kimse bişey bilmiyor.
    Ntte araştırdım yazılan şeylerin çoğu eski sisteme ait.

Yarın da cuma, eğer doğru yere kayıt yapmadıysak bir sonraki haftaya kalacak
    eminim ki başlarından savacaklar.sinirlerim iyice bozulacak.
    Var mı bu konu hakkında bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 8 Temmuz 2010; 18:02:27 >

• aynı işlem için ben de randevu almaya çalıştım. zannedersem doğrusu''tescil ve trafik belgesi tebdil işlemleri'' olmalı. ben pazartesi için randevu alacağım. bu yüzden doğruluğunu teyit edemiyorum. ama istenen belgeler mantığa daha uygun.. sana kolay gelsin
  • ya kusura bakmayın , açılmışken bende sorayım dedim.

bende yeni ehliyet alıcamda , illaki kendi bağlı olduğum ilçeden mi almak durumundayım? randevuyu 20 eylüle veriyo. diğer ilçeler bomboş. başka biyerden alamıyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melyyh -- 26 Ağustos 2010; 19:34:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melyyh

ya kusura bakmayın , açılmışken bende sorayım dedim.

bende yeni ehliyet alıcamda , illaki kendi bağlı olduğum ilçeden mi almak durumundayım? randevuyu 20 eylüle veriyo. diğer ilçeler bomboş. başka biyerden alamıyor muyum?

sınava hangi ilçede girdiysen ordan alabiliyorsun benim bildiğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: melyyh

ya kusura bakmayın , açılmışken bende sorayım dedim.

sınava hangi ilçede girdiysen ordan alabiliyorsun benim bildiğim
  • http://biz-biliriz-tr.blogcu.com/ruhsat-yenileme-islemleri-e-randevu-resimli-anlatim/9226233
    bu adresten ruhsat yenileme randevu sisteminden nasıl randevu alabileceğiniz resimli olarak anlatılmıştır.Site bena aiittir v yorum yazmayı unutmayın
  • Ben geçen hafta Gayrettepe Trafik Tescil'den aldım ruhsatımı. Diğer yerler iki gün sonra verirken burası 1 saat içinde basıp verdi ruhsatımı
  • Hayırlı Akşamlar bir sorum olacak bilenler yanıtlar ise çok memnun olurum.

Kamyonetimin ruhsatını hususi den ticariye çevirmek istiyorum ama hangi bölümden randevu alacağımı bilmiyorum. Bilenlerin veya daha önce yapanlar nasıl olduğu hakkında bilgi verebilirse sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.