- x
Nescafe kilo aldırır mı ?
19 Cevap10770 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1068 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:00:25 

bi arkadas kilo aldırır dedi dogrumudur acab dh ?

544 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:01:44 

Zannetmiyorum. Doktorların genellikle kilolulara ve kolestrolü yüksek hastalara verdiği bir diye kağıdı var orada Nescafe önerilen içecekler arasında.

I was me, but now he's gone...

1068 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:10:44 

hmm

28 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:15:45 

3übiraradalar kilo aldırır bence şeker var ayrıca kafeinde kilo aldırır

1068 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:17:05 

quote:

Orijinalden alıntı: boruanahtarı

3übiraradalar kilo aldırır bence şeker var ayrıca kafeinde kilo aldırır

bende öyle düşünmüştüm

81 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:18:20 

Şekersiz içersen aldırmaz, hatta kafein yağ yakmayı kolaylaştırdığı için vücutçular sıkça tüketir. Yağ yakmak için diğer alternatif bitki çaylarıdır..

Edit: Harf hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchitekt -- 8 Temmuz 2010; 1:19:25 >

453 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:19:16 

verdirir.

1 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:20:07 

doğrudur.bi bardak içtikten sonra tartıya çık 200 gr değişir.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Temmuz 2010; 1:20:30 

3ü 1 aradada yanlış hatırlamıyorsam 147 kalori vardı. Yani hiç hoş değil. Şeker de baş düşman. En güzeli yeşil çay veya diğer bitki çayları

4040 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:21:45 

1 buçuk çay kaşığı şeker atıp içiyorum her gün içerim son zamanlarda kilo aldım ya Demek ki içmesem daha kötü olacak

DH Adminlerini Sevmeyenler Kulübü

1190 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:22:29 

Şekersiz içtiğin sürece hiçbir problem olmaz.
Aksine kafein kilo vermene yardımcı olur,dinç tutar.

Oh My God!They Killed Kenny.

3996 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:22:56 

sade kahve kan akışını hızlandırır aynı zamanda metobolizmayı. Yani sadece kahve kilo verdirir.

3439 Mesaj
8 Temmuz 2010; 11:44:27 

3ü birarada kesinlikle kilo aldırır, diyetisyenime sormuştum. Ama sade kahve(en fazla bir küp şekerli) iştahını kapatıri metabolizma hızını artırır, zayıflamana yardımcı olur.

VW Golf 7 1.4 TSI 122 hp Bixenon
HTC One

1648 Mesaj
8 Temmuz 2010; 12:51:17 

Osman Müftüoğlu'nun bir yazısını okumuştum. Kafein su kaybına yolaçtığından dolayı ağırlığınızda azalma meydana gelir. Ancak yağların yakılması konusunda bir etkisi yok. Zaten bildiğime göre de bir diyet durumunda vücut önce su tüketir ardından yağ yakmaya başlar.

494 Mesaj
8 Temmuz 2010; 12:56:20 

Herşeyin çoğu zarar,öyle öküz gibi günde 8- 10 tane içersen kafein malı olursun.

İstanbul’da doğup, İstanbul Tuzla’da eğitim alıp hasdal’da 77. Piyade Alayında kantincilik yaparak askerlik görevini ifa eden, kantinlere hangi şirketten sucuk aldıysa terhisden sonrada o şirkete memur diye giren vatandaş şimdi kapı açıldı, hodri meydan !
El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu değirmen taşı sanırmış meydana çık evladım! Osman Pamukoğlu

1440 Mesaj
8 Temmuz 2010; 13:02:06 

Şeker koymazsan kalorisi 0'dır aldırmaz. Çay'da öyle çaya şeker koyarsan kalorisi vardır. Şekersiz iç

81 Mesaj
8 Temmuz 2010; 13:05:38 

quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Osman Müftüoğlu'nun bir yazısını okumuştum. Kafein su kaybına yolaçtığından dolayı ağırlığınızda azalma meydana gelir. Ancak yağların yakılması konusunda bir etkisi yok. Zaten bildiğime göre de bir diyet durumunda vücut önce su tüketir ardından yağ yakmaya başlar.

Hocam kafeinin yağ yakmaya etkisi kesinlikle var. Sporcular yağ yakmak için cardio yapar bildiğiniz gibi, nedir bunun amacı, kalp ritmini belirli düzeyde artırarak yakılan kalori miktarını artırmaktır.. Yani daha fazla yağ yakmak.. Kafein de bu özelliğiyle yağ yakımı için kesinlikle kullanılabilir bir maddedir, insanı dinç tutar ve bu yüzden enerjik hissettirir. Kahveyi içip yağın yakılmasını beklemek zaten hatadır, hareket şarttır. Yani benim bildiğim hiçbir madde gidip yağı doğrudan parçalama özelliğine sahip değildir, kafeinde de doğrudan yağa ulaşıp onu parçalama özelliği yoktur.. Yukarıda belirttiğim gibidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchitekt -- 8 Temmuz 2010; 13:07:28 >

3996 Mesaj
8 Temmuz 2010; 23:54:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Anarchitekt

Hocam kafeinin yağ yakmaya etkisi kesinlikle var. Sporcular yağ yakmak için cardio yapar bildiğiniz gibi, nedir bunun amacı, kalp ritmini belirli düzeyde artırarak yakılan kalori miktarını artırmaktır.. Yani daha fazla yağ yakmak.. Kafein de bu özelliğiyle yağ yakımı için kesinlikle kullanılabilir bir maddedir, insanı dinç tutar ve bu yüzden enerjik hissettirir. Kahveyi içip yağın yakılmasını beklemek zaten hatadır, hareket şarttır. Yani benim bildiğim hiçbir madde gidip yağı doğrudan parçalama özelliğine sahip değildir, kafeinde de doğrudan yağa ulaşıp onu parçalama özelliği yoktur.. Yukarıda belirttiğim gibidir.

En son amerikalı bilim adamları vucudun yağ üretimini durdurmanın yolunu bulmuştu 2015 ile 2020 arasında piyasada olması beklenen bi ilaç var yağı bağırsağımızda bulunan parazitlerin ürettiği bulunmuş bununla ilgili çalışma yapıyoluyor ...

1930 Mesaj
9 Temmuz 2010; 1:39:38 

kilo verdirir. metabolizmanı hızlandırır

3103 Mesaj
9 Temmuz 2010; 1:47:57 

3ü 1 arada'da 70 küsür kalori var yani yapar kilo.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Nescafe kilo aldırır mı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344