Şimdi Ara

İzmir-Dikili'yi nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
18.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oradan yazlık ayarlama durumumuz var. Biraz araştırdım bi de orada yaşayanlardan duymak isterim.

• Güzel bi sahil kasabası.Tansaş midi var klimalı sıcakta iyi oluyor benim kaldığım yere yakındı oraya giderdik serinlemek için.Güzel bi çarşısı var akşamları iğne atsan yere düşmez 2'li 3'lü gezen kızlar oluyor direk teklifleri kabul ediyorlar cafeye felan davet et söyliyim.Halk plajı var bi tane orası pek iyi değil özellikle pazar günleri apaçi doluyor.Otel vardı bi tane adını unuttum orda genelde turistler ve almancılar oluyor.Yunus kiralayabiliyorsun bide oda var discosu var baby club bide onun yanında baby beach dıye konserlerın felan olduğu bi yer var.
  • Ordaki Mysia Hotel .Huzur bulabileceğeniz sakin bir yerdir.Tavsiye ederim
  • Pek zannetmiyorum ama gece hayatı falan var mı? Bi de yiyecekler falan ucuzmuş diye okudum. +Bisiklet veya araba kiralayabileceğimiz yer var mı?
  • 1 hafta yazlık kiralayıp kalmıştık güzel bir yer çarşısı ,tansaşı var halk plajı pek güzel olmasada güzel plajları var.
  • iyi biliriiiiizzz
  • dikilmiş biliriz
  • niye öldü mü
  • Merkezden bayağı uzak biryer. Yerli halkının tehlikeli olduğunu duydum. Ama yazları güzel olduğu belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Merkezden bayağı uzak biryer. Yerli halkının tehlikeli olduğunu duydum. Ama yazları güzel olduğu belli.

Tehlikeli derken?

Bi de mavi bayraklı mı denizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Merkezden bayağı uzak biryer. Yerli halkının tehlikeli olduğunu duydum. Ama yazları güzel olduğu belli.

Tehlikeli derken?

Bi de mavi bayraklı mı denizi?

Tehlikeli derken, kuzenim kışın arkadaşlarıyla dikiliye gitmişti, otelde kalmışlardı. Çok fazla apaçi var demişti geldiğinde anlattığında, yaz kış orda olan. O yüzden dedim.
  • Apaçilere ölüm.
  • Helal Olsun!Helal Olsun!
  • 13 yıl Dikili'de yaşadım. Memleketimdir. Okul nedeniyle taşındık oradan. Harika bir yerdir. Evet apachiler her yerde olduğu gibi orada da vardır. Yazın ev ayarlamak için iyi bir seçim olur. Ama Çandarlı Dikiliyi ne yazık ki gerek yazları doluluk oranında gerekse festivallerde katladı. Bence Çandarlı'dan ev tutun.

Edit: Sorularına da cevap vereyim. Bisiklet bilmiyorum ancak araba kiralıyabilirsin. Yazın Dikili'de hiçbir şey ucuz olmaz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 8 Temmuz 2010; 10:33:00 >
  • Acaba nesine güzel dediniz bilmem :) denizine falansa evet güzel ama piskopat dolu. iti kopuğu sahilde dolanıyo. Aile için hiç ideal biryer değil. Ayrıca orada yaşayanda bilir esnafıda geleni dürtme peşinde. Çiğdeminden tut yemeğine kadar hemde. Sahilde deniz kenarında pizza yiyelim dedik pizzacı bize bim marketten aldığı pizzayı getirmiş 8 tl kişi bası menu bıde. Kısacası dikili diken biyer her açıdan. Yazlık alacaksanız izmir ve çevresinden Urla, çeşme, özdere tarafları çok daha iyi. Dikiliden alırsanız pişman olacağınıza kalıbımı basarım :)
  • Zıt yorumlar geliyor, kafam karıştı açıkçası.
    Yazlık tutacağız 10 günlüğüne, teyzemler, kuzenler falan kalabalığız. Zaten öyle gece hayatı beklentim yok Dikili'den. Denizi temiz olsun, biraz güneşleneyim ve ses olmasın yeter. Laptopu da yanımda götürüyorum, yaşıt kuzende var. Sıkılmam heralde. İzmir'e veya civar yerlere de gidebilirim günü birlik.
  • Gardena adlı mekanı tek geçerim güzel sıcak bir ortamı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.