Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
16
Favori
92.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    34'ten fazla etmez sanırım
  • Merhabalar. Max 85bin km de focus 1 ariyorum. 2000-2005 model arasi 1.6 benzinli. Ghia yada comfort olabilir. Lpgli kuanacagim lpgyi kendim taktirmayi dusunuyorum fakat lpg yeni takilmissa ve iyi bir iscilikle takilmissa lpglide alabilirim. Boya degisen takintim yok lakin buyuk agir capli kazali arac asla dusunmuyorum. Ufak cizikler vuruklar sorun olusturmaz. Ozel mesaj ile ulasabilirsiniz. Herkese iyi forumlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar. 2011 model' 28000'de lpg'li focus comfort aracım var. Sağ arka çamurlukta ufak bir bölgede boya var. Satmaya niyetlendim. Fiyat hakkında bilgim yok. Ne kadar istemeliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen hafta bi araç aldım ama fazla mı verdim ne yaptım bilmiyorum.

Focus 2.5 - 2011 Titanium HB 17.000'de kazasız 1.6 benzinli füme.
    40.500'den açıldı kapı, 38.300'e el sıkıştık.

2bin tl'ye de şimdi BRC taktırdım.
    Bakalım hayırlısı artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonarT

Arkadaşlar geçen hafta bi araç aldım ama fazla mı verdim ne yaptım bilmiyorum.

Focus 2.5 - 2011 Titanium HB 17.000'de kazasız 1.6 benzinli füme.
    40.500'den açıldı kapı, 38.300'e el sıkıştık.

2bin tl'ye de şimdi BRC taktırdım.
    Bakalım hayırlısı artık :)

Bence iyi fiyata almışsın! sıkıntı yok araba titanium ve 17binde.
  • Max 28000 tl ye 2008 ustu 100.000 km altinda otomatik titanym almak istiyorum ankarada oturuyorum. Gercekci bir istekmi acaba bulabilirmiyimm bu fiyata ......

• Arkadaşlar Bir araç alıcam sizce bu fiyata bu araç degermi vericeginiz her cevap benim için çok önemli şimdiden çok çok teşekkür ederim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2010-focus-14.000-km-ilk-sahibinden-148939663/detay/
  • 2001 model hatcback colarado kirmizi ghia focus satılıktır,lpg var ruhsata isli,195.000 km de 2 parça değişeni var,boya ister,4 lastik ve çelik jantlar yeni,klima gaz kaçiriyor,triger kayis degisimi gerekiyor,motor sorunsuz,sol arka cam açılmiyor,muyenesi ocak 2014 de yapılacak,son fiyat 18.500 tl

• http://www.fordtoptancisi.com/Focus-Yedek-Parca,LA_286-2.html#labels=286-2 orjinal ve yan sanayi tüm yedek parçaları indirimli bulabilirsiniz.www.fordtoptancisi.com
  • az önce bursa pazardan 27750 ye fokus ghia tdci sedan aldım bir kaç yerinde lokal boya var araba temiz 109 binde sizce pahalı mı? not:şoförden aldım arabayı
  • Arkadaslar selan onc3likle. 2011 model firtina gri hb comfort aracimi satacagim model yukseltme amacli.aracta brc pipolu sistem lpg var. Arac 52500 km de. Kapilarda cizikten dolayi boya var. Resimleri mevcut. Arac sifir aldigimda evin onunde yapmislardi 2011 de serviste gerekli sekilde duzeltildi. Aracin 2015 ocak ayina kadar garantisi var. Ayrica muayene yeni yapildi ve lpg ruhsata islidir. Ocak mtv side yatirildi. Yani aracin masrafi yok alisina.sadece ufak rutuslar gerekli otoparkta bi arkadasim sol one surtturmustu.ayrica yine aracin park haindeyk3n olusan bikac rutus ihtiyaci var.yakinda sahibinden ilanida koyacagim. Almadan yaptirip vereceim sadece kaynagi gorunsun diye yaptirmadim biliyorsunzu bizim millet boya hastasi. Fiyat olarakta 32.500 fiyat istiyorum. Ihtiyaci ilqn pm ile irtibata gecebilir.

• Aracımı satıyorum. İlgilenen arkadaşlar için link aşağıdadır.

FORD FOCUS 1.6 TDCİ GHİA SEDAN - İLK SAHİBİNDEN 83.500 KM.

Araçla ilgili bilgi için tıklayınız...
     FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer.

• 2011 model 1.6 tdci titanium HB 27 bin km değişen ve boya yok. İlk sahibinden. Garantisi devam ediyor. 45 bin araç için sizce nasıl bir fiyat. Almayi düşünüyorum. Teşekkürler.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibi-ogretmenden-2010-ford-focus-hb-1.6-tdci-collection-148880132/detay/

Ford Focus 1.6 TDCI HB Collection 76000 km deki aracım satılıktır.
    İlk sahibiyim.
    Yüksek kaldırıma sürtmeden dolayı sağ iki kapısında lokal boya vardır. (1. Hasar kaydı: 600 TL)
    Ön cam taş gelmesi sonucu çatlamıştır. Yetkili serviste orjinali ile değişmiştir. (2. Hasar kaydı: 600 TL)
    Aracım İskenderun dadır.
  • arkadaşlar merhaba,

2011 model dizel ford focus collection (sedan) 109hp, 30.000km'de, kaza kaydı, değişen, boya ve hatta en ufak bir çizik bile yok. 30 bin bakımı yapılmış ve pasta cila çekilmiş bir araç buldum.
    araç 2. sahibinden. benim aracı alacağım kişi aracı ilk sahibinden 10 binde almış ve gerçekten çok ama çok titiz kullanmış. aracın içi sıfır gibi derler ya aynen öyle temiz. bana göre tek kusuru rengi;
    araç turkuaz rengi. çok açık mavi gibi de duruyor. kullanırken sorun değil ama satarken renkten ötürü sıkıntı olur mu diye tereddütteyim.

araca 41 bin fiyat çekildi ancak 38 bine el sıkıştık. bugün 08 mart c.tesi ve 10 mart p.tesi günü aracı noter satışı ile teslim alacağım.
    gelir düzeyime göre vereceğim para benim için ciddi bir rakam o nedenle hata yapmak istemiyorum. yorumlarınıza ihtiyacım var.

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

• Selam bende 25 bin tl lik bütçem ile 2006 üzeri ford focus hb 1.6 ghia benzinli yorulmamış km si yüksek olmayan ve kazası olmayan boya olabilir çiziklerden ötürü Doğu ve Güneydoğu bölgesinde olması daha iyi olur

• Focus sahibi arkadaslar dizel 110 luk aracin full sehir ici kullanimdaki tuketimi ne suanda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar herkese selam.bende yeni focus aldım. 2010 1.6 titanyum hb. araç 43000 de ve sadece sğ arka çamurlukta boya var.bunun dışında tramer kaydı temiz.sigortadan da baktırdım hafif ve ağır hasar yok.yazlık ve kışlık lastikleri var lavato tüplü. 37.500 tl ye aldım sizce uygun mu?
  • arkadaşlar foruma yeni katıldım öncelikle herkese selamlar bende kısmet olursa 2010 veya 2011 ford focus 1.6 titanium veya aynı modelde 1.6 tdci collection araç almak istiyorum tavsiyeniz hangi yönde olur teşekkür ederim.
  • 2005 focus collection hb, benzin&lpg`li, 125 bin km de, kirmizi renk, 22000 tl, alinir mi arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.