Şimdi Ara

Singularity Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
24.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güç doğru ellerde ise her şeyi düzeltmek için gerekli zaman vardır. Singularity'nin video incelemesi karşınızda.

Minimum sistem gereksinimleri:
    CPU: Intel Pentium D (dual core) 2.8GHz,  AMD Athlon X2 4800+
    RAM: 1 GB of RAM
    VGA: ATI Radeon X1800
    DX: DirectX 9.0c
    HDD: 8 GB

Önerilen sistem gereksinimleri:
    CPU: Intel Core2 Duo E8400, AMD Athlon 64 X2 6000+
    RAM: 2 GB
    VGA: NVIDIA GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 3850
    Controller: Xbox 360 Controller

• ilk yorumu ben yapim güzel inceleme
  • Elinize sağlık,süper inceleme :) (Y)
  • oyunu bitirdim muhteşem bi oyun inceleme güzel ama puanlama yetersiz görsel efekler ani çıkışlar konusu finali bakımından çok ii bi oyun
  • Bu oyun yeni değilmi dx9 biraz garip geldi.
  • güzel inceleme

hakkını vermisiiniz oyunun
    ben bi fps havası beklemiyordum zaten ama konusu olan sıradısı heran sasırtan bi oyun olmasını beklerdim ne bilimkurgu ne macera ne horor yeni cıkan oyunlardada artık grafikler en az red dead redemption kadar kaliteli olmalı hadi grafigi gecince kapsamlı uzun kaliteli konu olmalı ,, misal: Alan Wake oda yok para verip orjinal alınacak bir oyun oldugunu dusunmuyorum ps3 veya xbox360da...
  • [bscfp=] güzel inceleme oyun almadan önce herzaman buraya bakıorum
  • Multiplayer hakkında bir kaç yorum yapılmış, fakat neden kendiniz oynakenkki görüntüleri almadınız. Bu şekilde sanki internetten kulakdan dolma bilgilerle konuşuyormuşsunuz gibi geldi. Şu an içimden bunu yapmadığınızı düşünsemde sanki multiplayeri hiç denememişsiniz gibi geliyor. Ben bu oyunu multiplayeri için alacak insanlardan biriyim bu kadar boş geçilmemesi gerekirdi bence.
  • Haklı olabilirsin jrazrael ancak bu oyunun multiplayeri çok sıkıcı gelicektir bir süreden sonra çnk hep aynı. ki yapımcısının bir tecrübesi yok bu konuda..
  • Yorumlar için teşekkürler

Multiplayer kısmında videolardaki kısımların, sınıf görüntülerinin ve özellik görüntülerinin daha açıklayıcı olduğunu düşündüğüm için öyle kullandım.
  • ozan062 genel olarak normal fpslere karşı yaratıklarla oynadığın multiplayer oyunlara bayılırım. Alien vs predator ve natural selection gibi. Herkezin oyundan alacağı keyif farklıdır benimkide bu =) Bu arada inceleme güzel bencede hakettiği puanı almış. Henüz oynamaya fırsatım olmadı ama bu oyundan daha fazlasını beklemek yanlış olur. Biraz soldier of fortune, biraz wolfenstein birazda bioshock işte.
  • ben oyunu beğendim bana göre 8 puan daha iyi olurdu ama buda iyi.tek sevmediğim tarafı oyunun kısa olması.tahminim bu oyun beğenilirse ki bana göre iyi satış yapar bu da bu oyunun devamının olacağı vede daha gelişmiş haliyle geleceği kanısındayım(incelemede denildiği gibi;"oyun tam olarak tamamlanmamış havası veriyor").yürrü be singularity 2 :D
  • oyun grafik olarak kötü olsada ses ve oynanabilirlikden en az 8 almayı hakediyo bence denenmesi gereken bi oyun
  • Video inceleme süper ama oyun çokta iyi değil.. Başı biraz güzel gibime geldi..
  • Bu oyun Dead Space'in aynısı be nerdeyse.Bioshock değil, Dead Space bence
  • Başlığı görünce Microsoft'un windows tan bağımsız geliştirdiği işletim sistemiyle ilgili bir haber zannettim. Dalgınlığıma gelmiş.
  • Oyunu bıtırdım. Bence bu oyun kıtlıgında guzel bır oyun. Vıdeoyu ızlemedım yınede ınceleme tesekkurler..
  • İnceleme için Teşekkürler Ersin Bey. Tam benim düşündüğüm gibi bir not vermişsiniz 7.4 bu oyun için yeterde artar bile zaten baştan sağma bir oyun olduğunu hemen belli ediyor vasatın biraz üstünde bir yapım olmuş ve kaplamalar çok berbat, single player'da bir kez oynadıktan sonra bir daha yüzüne bakılmayacak tipte multiplayer olarakta çok şey beklemeyin derim.
  • Oyunu oynama fırsatım olmadı ama bu oyundan daha iyi birşey beklıyordum. İnceleme için teşekkürler.
  • arkadaşlar yorumlara kanmayın oyunu bi oynayın ii bi oyun dead space tarzı dien arkadaş dead space oyununu baştan oynasın oynamaya değer grafikleri gayet güzel ayrıntılar ii olmayabilir ama zaten oyunun heyecanında detaya bakmıyosnuz ki grafikler gayet hoş geliyo
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.