Şimdi Ara

Hachiko Köpeğin Cinsi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
16.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filme yeni başladım köpekler ile ilgili pek bilgim yok fakat merak ettim cinsi ne bu köpeğin köpek almak istiyordum bu ço hoşuma gitti.

• Köpeğin cinsi akita Türkiye'de bulabileceğini sanmıyorum
  • Sahibinden.com 11 tane var.
  • Safkansa tabi
  • Filme yeni mi başladın ?
  • Bir filmden etkilenip köpek almak pek akıllıca değil.Köpeğede sanada eziyet olabilir.Ama zaten alacaktım diyorsan aradığın nitelikleri yaz daha iyi yardımcı oluruz.
  • Kutup Macerasını izledikten 1 gün sonra Sibirya Kurdu aldım hala benimle :)
    Filmdeki köpeğin cinsi, Akita Inu 'dur.
    Turkiyede bulabilirsin fakat yüksek fiyat isteyebilir petshoplar
  • Filmin etkisi oldu tabii ki ama sadık bir dostum olsun istiyorum sadece.

Şile'de oturuyorum deniz kıyısında gezdirebileceğim yer çok.

Saldırgan bir şey aramıyorum bu filmdeki köpek gibi sadık,güzel olsun yeter.

Para olarak çok aşırı bir miktar veremem sanırım.

Ufak bir bahçemiz var.17 yaşındayım bu yaşıma kadar bahçemizde 10 dan fazla kedi besledik.Bir çoğunun ölümünü gördüm.

Şuan 1 kedimiz var.Köpek alırsam onuda yollarım çok saldırgan bir şey zaten seviyorsun saldırıyor.

Golden'lar güzel bu köpekte hoşuma gitti.
  • Eger bir dost arıyorsanız size
    Labrador ve Golden cinsleri tavsiye ederim.
    Sibirya kurdumun yanına bir adaet labrador yavrusu alıyorum bakalım nasıl anlaşacaklar.:)
  • www.evcilkopekler.com/dogru-kopek-secimi-testi Buradan kendine en uygun köpeği seçebilirsin internetten ya da petshoplardan kesinlikle alma alacaksan barınaklardan, çiftliklerden ve veterinerden al ancak bazı veterinerlerin gözü dönmüş aşı ücreti diye köpeğin parasını çıkartanlar var onlara dikkat et. Biz petshoptan aldık ertesi gün hastalandı ve ölümden döndü. İnternette de başka köpek resimleri koyup dolandıran, saf diye kırma satan çok var.
  • Dostum tipsiz tipsiz köpekler çıkıyor.Biraz köpek sitelerini gezeyim.

Felix

Teşekkürler bende golden cinsine bakıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: MooNLiGhT1925

www.evcilkopekler.com/dogru-kopek-secimi-testi Buradan kendine en uygun köpeği seçebilirsin internetten ya da petshoplardan kesinlikle alma alacaksan barınaklardan, çiftliklerden ve veterinerden al ancak bazı veterinerlerin gözü dönmüş aşı ücreti diye köpeğin parasını çıkartanlar var onlara dikkat et. Biz petshoptan aldık ertesi gün hastalandı ve ölümden döndü. İnternette de başka köpek resimleri koyup dolandıran, saf diye kırma satan çok var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteveVai17 -- 7 Temmuz 2010; 16:03:05 >
  • Golden'ın bakımı zordur tüyleri çok dökülür onun yerine Labrador'a bakmanı tavsiye ederim.
  • Tam tersine goldenın tüyleri az ama uzundur, labradorun ise kısa ama çok sıktır.
    köpeklerde, sık olan cinslerin tüyleri daha çok dökülür,
    miktar olarak labrador cinsi köpeğin tüyleri goldena oranla cok dokulurken, dökülen tüyün birim uzunluğu, goldena göre azdır.
  • Şaka yapıyorsun herhalde golden ırkının tüy problemi daha fazladır ve derilerindeki yağ oranı yüzünden kendine has kokuları vardır zamanla bu koku eve yayılır.
  • Kime inanayım?
  • www.petarkadas.com üyelik al, sor bakalım ne diyecekler
  • Sibirya kurdu almada ne alirsan al bu hayvan turkiyede hicbir yerde tam verimli hareket etmez sicakliklar yuzunden birde kopek besliyeceksen en az aylik 100 tlyi gozden cikarticaksin ki asilarini solemiyorum golden iyidir ama cok yilisik bir kopektir herkese kosa kosa gider iyi oyuncudur vursan isirmaz;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MooNLiGhT1925

www.petarkadas.com üyelik al, sor bakalım ne diyecekler

petarkadas.com/crazygamer ;)
    önce sen sor bakalım ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.