Şimdi Ara

Asus, Eee PC 1016P ve 1018P modellerini ön-siparişe sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus, detayları bir süredir konuşulmakta olan yeni Eee PC modelleri için ön-sipariş almaya başladı. Eee PC 1016P ve 1018P model isimli yeni netbook'ların her ikisi de Ato N455 işlemcisinden güç alıyorlar. Asus'un yeni modellerindne Eee PC 1018P, 1024 x 600 piksel çözünürlüğünü destekleyen 10.1-inç ekrana, 1GB DDR2 bellek kapasitesine, 250GB kapasiteli depolama sürücüsüne, işlemciye entegre GMA 3150 ekran kartına, 0.3MP entegre internet kamerasına, 802.11n WiFi, Bluetouoth 3.0 ve Ethernet desteğine sahip.

Üzerinde bulunan 6 hücreli (44W/h) pil ile 10 saate kadar kullanım süresi sunan Eee PC 1018P, ön sipariş listelerine 429$ seviyesinden girmiş durumda. Eee PC 1016P ise 320GB depolama kapasitesine, 2GB sistem belleğine, Gigabit Ethernet özelliğine, USB 3.0 portuna, 48 Waat / saat kapasiteli pile (Eee PC 1018P ile aynı kullanım süresi) sahip. 499$ seviyesinden listelenen Eee PC 1016P, Eee PC 1018P modeli gibi işletim sistemi olarak Windows 7 Starter ile birlikte geliyor.

• hiç bir artısı yok. benzerleri var zaten piyasada. ısıt ısıt sür piyasaya. insan tasarımı yeniler en azından.
  • 1024 * 600 yeter artık yeter yahu yeterrrrr. nefret ettım bu çözünürlükten. asus sende birgün nokia gibi olacaksın bu gidişle dibe vuracaksın. Geliştir biraz kendini.
  • her iki yorumada aynen katılıyorum.. ne bir artısı var ürünlerin nede asus tarafında kayda değer bir gelişme.. diğer firmalar sürekli ilerlerken asusta hiç kıpırdama yok. birbirinin aynı ürünler sürekli tazelenerek kuyllanıcıya sunuluyor.. ama diğer taraftaki üreticilerin kayda değer gelişmeleri devam ediyor..
  • Benim eepc (1005HA) akşama kadar 5 yaşındaki oğlumun elinde daha tık yok. Düşünün ne kadar sağlam olduğunu :)
  • Yeni modellerin yenilik getirmediği eleştirisine bende katılıyorum. Neredeyse ismini değiştirip sürüyorlar piyasaya.
  • Artısı usb3.0 Ama yeni modellerde artık daha iyi işlemciler,hd film oynatabilcek gpu lar görmek istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namnamnamnam -- 7 Temmuz 2010; 14:58:36 >
  • şuana kadar ilk defa bir modelde

wifi "n"

+250gb hdd

2gb ram

aynı anda var her zaman biri olur diğeri olmazdı ama bu modellerde n475 işlemci olacaktı geçtiğimiz şubat ayında fuarda o şekilde tanıtıldılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denubis

hiç bir artısı yok. benzerleri var zaten piyasada. ısıt ısıt sür piyasaya. insan tasarımı yeniler en azından.

• AMD-Intel el ele, hep beraber kazıklayanlar ligine. İnsanlar bu muameleyi hak ediyorlar mı? Evet, burası da ayrı bir konu. İnternet çağının doruklarındayız, oturup araştırmaktan acizler. Talep etmek yerine sunulanı yiyorlar sorgusuzca. Durum böyle olunca da arkadaşların dediği gibi, ısıtıp ısıtıp sürmekten çekinmiyorlar, utanmıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.