Şimdi Ara

HKC 22 inç 2ms Full HD DVi analog 300tl nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum nasıl veya bunun dengi önerebileceğiniz ucuz full hd ve dvi çıkışı olan bir monitör var mı şimdeden teşekkürler...
     HKC 22 inç 2ms Full HD DVi analog 300tl nasıl?

http://www.hepsiburada.com/Liste/hkc-2219a-216-2ms-analogdvi-multimedya-wide-screen-lcd-monitor-parlak-siyah/ProductDetails.aspx?productId=bd56154&categoryId=986

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkvtx -- 7 Temmuz 2010; 11:06:25 >

• cevap bekliyorum arkadaşlar yarın büyük ihtimal alacağım:D
  • marka model teknik özellikleri tahmin mi edelim yani
  • Tahminimce o bir AOC E2236SWA 22" 5ms Wide Screen LED LCD Monitör - Parlak Siyah :D

İyi monitore benziyo ... Ucuz full HD kullananlar memnun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturk9027 -- 7 Temmuz 2010; 1:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturk9027

Tahminimce o bir AOC E2236SWA 22" 5ms Wide Screen LED LCD Monitör - Parlak Siyah :D

İyi monitore benziyo ... Ucuz full HD kullananlar memnun .

22 inç 2ms Full HD DVi analog 2ms demiş ama bu aoc olduğu belli ama markanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

marka model teknik özellikleri tahmin mi edelim yani

çok özür dilerim link koymayı unutmuşum:D

http://www.hepsiburada.com/Liste/hkc-2219a-216-2ms-analogdvi-multimedya-wide-screen-lcd-monitor-parlak-siyah/ProductDetails.aspx?productId=bd56154&categoryId=986

• Bugün alabilirim lütfen yardım edin arkadaşlar
  • sana şöyle söyleyeyim kardeşim bende fiyatı için inca aldım fakat çok başım ağrıdı o yüzden onu verdim 50-60 fazla verip samsung alacağım eğer verme imkanın yoksa al ne diyeyim ama varsa biraz daha koy daha bilinen bi marka al
  • evet ama samsung gibi markalarda çok pahalı kardeş bütçe bu ama dvi olsun 20 veya 20den büyük olsun bana yeter diyorum ama bulamıyorum haklısın dandik markalar öyle ama aoc amerikada çok yaygın ve toshiba kadar kaliteli diyolar onu önerir misin üstte gçsterdiğin benimde hoşuma gitmişti ama dvi yok diye geçtim bi sorun olur mu amacın laptobu (dvi çıkışı ve vga var) ve xbox360ı bağlamak (hdmı-ve vga dönüştürücü) ilerde pc tolayabilirim bir sıkıntı çekmek istemiyorum monitörden
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkvtx

evet ama samsung gibi markalarda çok pahalı kardeş bütçe bu ama dvi olsun 20 veya 20den büyük olsun bana yeter diyorum ama bulamıyorum haklısın dandik markalar öyle ama aoc amerikada çok yaygın ve toshiba kadar kaliteli diyolar onu önerir misin üstte gçsterdiğin benimde hoşuma gitmişti ama dvi yok diye geçtim bi sorun olur mu amacın laptobu (dvi çıkışı ve vga var) ve xbox360ı bağlamak (hdmı-ve vga dönüştürücü) ilerde pc tolayabilirim bir sıkıntı çekmek istemiyorum monitörden

sen aoc linki vermedinki hkc o ilk defa duyyorum belki iyidir ben bunu tavsiye ederim
    http://www.vatanbilgisayar.com/acer-x233hbd-23-x233hbd-genis-ekran-lcd-monitor/productdetails.aspx?I_ID=37787

• verdiğiniz linkteki ürünü peşin alınca ne kadar oluyor bi zahmet söylerseniz ben anlayamadım da
  • vatan kartı al bitane bedavaya 393 liraya alırsın o monitörü 23" acer marka güzeldir veya 415 e samsung p2250 alacağım bugün onuda öneririm ama o 21.5"
  • saol kardeş yordum seni ama bütce çok kısıtlı 350 max en iyisi ben ya aoc yada hkc alacağım ama sana hayırlı olsun inşallah hayrını görürsün
  • inş. kardeşim sana 1 alternatif daha vereyim ama bende 2. günde ölü pixel çıktı 1 yıldır ölü pixel çıkmayan adamda tanıyorum şans işi biraz buda kenarda dursun
    http://www.vatanbilgisayar.com/inca-il-1023dvi-23-il-1023dvi-genis-ekran-lcd-monitor/productdetails.aspx?I_ID=39604

edit:geçenlerde vatanda kampanyayla Dell marka 21.5" analog dvi ve hdmi girişli full hd 297 yada 317ydi kaçırdın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 7 Temmuz 2010; 16:46:37 >

• vallah mı hay aksi yaw birde hdmi varmış biz dvi için uğraşıyoz adam hdmi 300 satıyor:D
  • lcd alma işini biraz elteleyim bare vatanın sitesine üye oldum kampanya gelince bildirirler buradan da her gün takip ederim neyse kısmet değilmiş ama süper monitörmüş 2 ses çıkışı dvi hdmı analog 22 inç full hd üzüldüm kaçırdığıma
  • 22 değil 21.5" ordaki arkadaş yanlış yazmış vatanda yine kampanya olur hkc alacağına biraz beklemek daha iyi
  • çok çok haklısın kardeş sanada çok teşekkür ederim sayende dandik bir marka almaktan vazgeçtim saol
  • önemli değil kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.